|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Help mravi!
22.6.2008 12:02:17   
koka
Cure pomagajte. Prije par dana mravi po cijeloj kuhinjiuser posted image , jučer opet. Sve sam digla usisala, pošpricala s Bio kilom pa oprala pod. Da bi danas opet ušavši u kuću naletila na njih, po cijelom poduuser posted image user posted image user posted image . Sad sam pošpricala pod ponovo, i s domestosom obrisala. Imate neki savjet, neda mi se svaki dan to ponavljati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Help mravi!
22.6.2008 12:04:13   
maja
Ubiješ jednog,drugi odu na sprovoduser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Help mravi!
22.6.2008 12:08:06   
koka
user posted image user posted image user posted image user posted image Majo, napravila ja masakar pa su mi se svi došli osvetit.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Help mravi!
22.6.2008 12:09:20   
koka
Inače i ja znam im posipati sol, i to je palilo. Al evo već tri dana se pojavljuju pa sam bila kupila taj Bio kill.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Help mravi!
22.6.2008 13:16:49   
mirna
Koka na žalost ni ja još nisam pronašla rješenja za mrave u kuhinji u zg...user posted image I ja sam pošpricala oko sudopera s bio killom i MM je vani pošpricao s raidom. Ne možemo se ih riješiti.. prije svake kiše ponovo izlaze...user posted image

Koka zbog uskorog dolaska bebe ti savjetujem da domestos i bio kill za neko vrijeme pospremiš u ormare. bolje mravi u kuhinji nego beba otrovana kemikalijama....

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Help mravi!
22.6.2008 13:27:36   
koka
Bila sam više očajna od njih, pa sam domestos stavila u dosta vode samo da isperem pod. Inače koristim alkoholni ocat za pranje podova.Al toliko sam bila živčana ......TNX .

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Help mravi!
22.6.2008 13:30:51   
mirna
Al toliko sam bila živčana ......TNX .


Ja isto i još uvijek sam zbog toga...user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Help mravi!
22.6.2008 22:05:34   
Dajana
Koka, razumijem te, i ja sam s njima vodila borbu dosta dugo. Napravili put preko balkona i ulazili u kuću i to nekakvi ogromni crni. Sipala sam sol, biokil, ubijala jednog po jednog i oni opet u koloni. poludila sam dok jedno ljeto prije 2 godine nismo zrokali cijelo dvorište (ne zbog njih!!!) i napravili nove pločice na balkonu, ploče u dvorištu, svašta nešto i od tada ih nema. Valjda smo im razbili put. No sad u dvorištu padne jedna ploča na jednom mjestu gdje je unutra  mravinjak pa su majstori hitili unutra betona.
No lijek protiv mrava ne znam ni dan danas. Možeš misliti, pojeli komad štoka od staklene stijene.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Help mravi!
23.6.2008 8:12:49   
evanda
Pozdrav! Ja sam imala mrave u stanu, one dosadne, sitne, žute, i nisam ih se ničim rješila dok nisam otišla u Zavod za javno zdravstvo i kupila neku njihovu otopinu. I sad ih nemam, od 2003., ne moš vjerovati...pozzz  

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Help mravi!
23.6.2008 10:50:35   
tiara
I ja sam imala najezdu mrava u kuhinji i dnevnoj sobi. Kupila sam u mercatoru neko sredstvo, pošpricala i sad ih više nema... Hvala Bogu, riješila ih se brzo i efikasno... Sredstvo se zove Pips ekstra - crveno žuta ambalaža - i poslije ih više nema...Probaj, sigurno će ti nestati.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Help mravi!
26.6.2008 11:25:29   
cokolada
Bilo bi dobro ako uspijes otkriti od kuda dolaze i tamo ih posipati da im unistis staniste ili bolje receno mravinjak. Mi smo posipavali sa nekim bijelim prahom (bijela plasticna kutija s plavim natpisom, zaboravila sam kako se zove)

(Odgovor članu tiara)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Help mravi!
26.6.2008 14:06:21   
Dajana
I ja sam s tim prahom posipavala mravinjak sa sitnim mravima i onda je jedno vrijeme bio mir ali one velike crne nisam jer nisam mogla naći mravinjak, bilo ih je posvuda.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Help mravi!
3.11.2011 17:04:45   
gradojev
meni je bilo i žutih i crnih.pa sam našpricala ono sredstvo iz dm-a oko cijelog stana.to kao štiti 3 mj da to mravi ne pređu,al nema ih već više od godinu.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa


anuska08

Smatraš li da si organizirana osoba?

da, vrlo sam organizirana (24%)

recimo da jesam (56%)

poprilično sam neorganizrana (13%)

potpuno sam neorganizirana (6%)


Broj svih glasova: 112

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!