|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deterdžent i omekšivač
21.5.2008 11:15:27   
mirna
Upravo mi opet radi vešmašina, pa me inspirira da otvorim novu staru temu.user posted image Koje deterdžente upotrebljavate? Ja koristim tekući ariel. što se tiče mrlja sam zadovoljna, ali mi se čini da ariel color nije baš nježan do robice..

Kao omekšivač obično koristim lenor. sada sam kupila onaj novi frosch da ga isprobam, pa mi se čini da je jako dobar (miris dugo ostaje)..

< Poruku je uredio mirna -- 21.5.2008 11:17:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Deterdžent i omekšivać
21.5.2008 11:18:41   
maja
Što se tiče praška tu nemam određenu marku, Ariel, Persil ili Faks, a omekšivač Silan bijeli, jer mi je jedino taj miris u trudnoći pasao i  Lenor žuti koji sam koristila prije trudnoće, sad sam ga ponovno uzela!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Deterdžent i omekšivać
21.5.2008 11:26:37   
Puli
mi koristimo tablete za pranje od dm-a i jaako smo zadovoljni

od omekšivča frosh žuti ili plavi a kupili sad ovaj s aloa verom  predivno miriše i miris dugo ostaje

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Deterdžent i omekšivać
21.5.2008 11:29:18   
Florijan Jakov
Za bijelo, neki novi faks u zrnu, za šareno - Woolite za šareno, a crno - Woolite za crno (odličan je, sam po sebi ima ugodan i dugotrajan miris). Omekšivač stavljam povremeno i to Coccolino sensitiv (super miris), postojao je svojevremeno Coccolino easy iron i stvarno je bilo lakše za peglat i super je mirišaom ali ne mogu ga nigdje naći!

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Deterdžent i omekšivać
21.5.2008 11:34:54   
mirna
Puli kakve su to tablete?

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Deterdžent i omekšivać
21.5.2008 11:42:52   
Puli
od dm-a njihova marka zovu se denkmit( mala plava kutijica)
idu na sve temperature a imaju u sebi i sredstvo za skidanje fleka
pakiranje je za 18 pranja po 2 tablete stavljaš ( ako je jako zmazano možeš i tri)i košta cca 30 kn(tablete se fino rastope ne ostaje praška u kutijici)

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
21.5.2008 12:00:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Deterdžent i omekšivać
21.5.2008 12:38:24   
tiha
eeeeeeee vidis ivka ima nesto u tome!!user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Deterdžent i omekšivać
21.5.2008 12:45:08   
koka
Ja koristim Dash- za bijelu robu, za šarenu i crnu Woollite tekući ili Persil , te omekšivač coccolino naranđasti ili zeleni, ali sada imam Lenor žuti jer mi super miriše. Treba svako toliko mijenjat jer ti se nos navikne na miris pa ga ne primjetiš. 

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
21.5.2008 13:23:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Deterdžent i omekšivač
21.5.2008 13:37:25   
cokolada
do nedugo sam bila vjerna Arielu za bijeli i sareni, ali kako ima preintenzivan miris malo mi je dosadio pa trenutno isprobavam ostale deterđente. Trenutno koristim Persil gold za bijelo i super skida fleke za razliku od prijasnjeg Persila koji mi bas nije bio dobar. Za sareno koristim Ariel jer jedino on skida fleke ali mi se cini da je preagresivan za boje. Za osjetljive tkanine koristim Wolite i ok je. Od omeksivaca su mi svi nekako preintenzivni i sada sam kupila u Muleru bijeli Lenor (drugaciji je od Lenora koji sam dosada kupovala) i finog je ugodnog mirisa, nadam se da ce biti ok. 

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Deterdžent i omekšivač
21.5.2008 23:06:10   
božica
 user posted image nemamo marku za prašak kako koji je na akciji ili tako nešto-persil-ariel
a omekšivaču sam vjerna svim mirisima lenorauser posted image

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Deterdžent i omekšivač
22.5.2008 13:52:44   
DEA
zbog bebe sam uzela Persil sensitive tekući..super miriši i nekoristim omekšivač , bar ne za njegovu robicu a rijetko da perem da nema bar komad njegove...i sad - niigdje naćitaj persil-s mamom i bebom na slici...user posted image user posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!