|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Danak loše prehrane
22.2.2009 22:08:19   
tikica_69
Evo,da vas upozorim sto se moze djeci dogoditi u pubertetu od lose prehrane i nedovoljnog kretanja.

Ovo ljeto, dan prije nego cemo na more, moj mladji me zove u wc i kaze da kaka krv. Ja pogledam, stvarno svjeza, crvena krv.
Uspanicena zovem mamu koja me umiri da su unutarnji hemeroidi i da se zato izvana nista ne vidi, jer on je bucek,malo se krece,puno papa i blablabla.
Na moru jedan dan opet ista stvar. Drugi dan sve normalno. Kako se to vise nije dogadjalo, ja prihvatila objasnjenje moje mame o unutarnjim hemeroidima i svi zaboravili na to.
Kad neki dan opet. E sad smo svratili doktoru i to pod hitno.

I sto se dogodilo???

Nekoliko dana za redom jeo krutu hranu, cijeli dan sjedi u skoli, pa onda doma pred kompom ili telkom, a debelo crijevo u pubertetu dobiva neke vezne misice koji su obavijeni tankom opnom i kad ona pukne (obicno je kruta hrana zadere) , to zgleda tako kako sam vam opisala. Puna skoljka krvi. A nista strasno.

Kupili kremicu Excipial, svaki dan tusiranje i mazanje guze, s time da si proba malo i iznutra namazati, toliko duboko da mu ne stvara neugodu (otprilike pola noktica).

Eto, ako vam se to nekad dogodi, da se ne preplasite.

< Poruku je uredio tikica_69 -- 22.2.2009 22:13:07 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Danak loše prehrane
22.2.2009 22:17:09   
tonkica
O čovječe! Dobro je znati. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Danak loše prehrane
23.2.2009 7:05:11   
sanjalica
tnx tikica.... ovo je stvarno dobro znati user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Danak loše prehrane
23.2.2009 11:53:33   
Ruža
To se mm_u znalo događati, ali nikada nije otišao doktoru. Hvala Tikica na informacijama.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Danak loše prehrane
23.2.2009 11:58:32   
tikica_69
Da i interesantan je podatak da se takvi problemi u cca 95% slucajeva javljaju muskoj populaciji

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Danak loše prehrane
30.3.2009 22:17:15   
Florijan Jakov
vrlo korisno...najvažnije da je tvoj sin dobro, a vjerijem da je i njega uplašilo, pa da će ga to možda potaknuti na promjenu prehrane

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Danak loše prehrane
30.3.2009 22:18:03   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

vrlo korisno...najvažnije da je tvoj sin dobro, a vjerijem da je i njega uplašilo, pa da će ga to možda potaknuti na promjenu prehrane
 Na zalost nece...on zna da ima svoju kremicu kad bu trebalo i to je to user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Danak loše prehrane
30.3.2009 22:21:25   
novamama
baš mi nećakinja ima sličan problem, kod nje se radi o ranici - isto je dobila neke kremice, ali nju je i malo bolilo....

to je ova današnja generacija, što kažeš tikice - puno kompa, malo kretanja, a ona i stiska puno jer joj se gadi u školi ići na wc...mišić mali.....inače, nije bucka, i dosta zdravo jede, ali ipak joj se to dogodilo...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Danak loše prehrane
30.3.2009 22:30:45   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Da i interesantan je podatak da se takvi problemi u cca 95% slucajeva javljaju muskoj populaciji


Sve je to od mesa.user posted image  Juhicu ni pogledati, varivo je prilog šnicli...

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Danak loše prehrane
30.3.2009 22:31:34   
tikica_69
Nije Ruzo...moj sve pojede...pa velik je ko bure..ima vise kila neg ja a ima 12 let user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Danak loše prehrane
30.3.2009 22:31:36   
Marcus
IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Da i interesantan je podatak da se takvi problemi u cca 95% slucajeva javljaju muskoj populaciji


Sve je to od mesa.user posted image  Juhicu ni pogledati, varivo je prilog šnicli...


ovo je najbolja definicija rucka do sad user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!