|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alergijski osip ili?
25.3.2011 10:15:06   
..pčelica..
bok cure,majka sam 18 mjeseci stare djevojćice Eme.Od kada je krenila u jaslice,već 7 mjeseci svaki mjesec ju hvata neki problem,od upale pluća,bronhitisa,konjugtivitisa,proljeva,povraćanja do temperature,reakcije na antibiotike,distensie lakta i tako..nova stvar koja se pojavila je osip samo na rukama i nogama,kao male vimlice crvene koje ne svrbe. kad smo otišle pedijatru prvi put rekao je da je to osip u sklopu virusne infekcije,vadioli smo krv i limfociti su malo povišeni,eozinofili su normalni,4 dana nakon toga smo opet išli da bi reklao  da je to alergija na sunce! više neznam šta da mislim,traje već tjedan dana. jeste imale iskustva s ovakvim osipom?hvala

< Poruku je uredio Zvonki -- 29.6.2011 14:59:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: alergijski osip ili?
25.3.2011 10:23:08   
..pčelica..
nadam se da sam dobro postavila,u albumu pod naslovom osip ne nalaze slike,hvala unaprijed!

(Odgovor članu ..pčelica..)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: alergijski osip ili?
25.3.2011 13:07:56   
ikica84
ja ti ne znam nista o tome...nadam se da ce ti neko pomoci user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu ..pčelica..)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: alergijski osip ili?
25.3.2011 13:27:51   
Bablica
slično bude meni osip od sunca, ali on svrbiiiiiii za poludit!!! Probaj ju pustit na sunce malo s golim rukama/nogama - dosta je i 10-ak min, odmah počne svrbit ako je od sunca. Može i kros staklo, ne mora biti vani isto djeluje

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Brisano sporočilo]
25.3.2011 14:00:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Bablica)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: alergijski osip ili?
25.3.2011 16:43:06   
lavica81
a jesi li joj davala kakvu novu namirnicu, da nije od hrane?

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: alergijski osip ili?
25.3.2011 17:25:29   
..pčelica..
jedino novo što je probala je par gutljaja cedevite ali bili smo dakle kod doktora 2 puta poslje toga i svaki put je rekao nešto drugo ..prvo je rekao da nije alergija a onda da je na sunce...i maloprije smo bile na suncu i nije reagiralo!

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!