|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Adio!!!
28.10.2010 23:06:41   
njanja
Cure, ja vas pozdravljam...Ne znam da li na kratko ili na dugo, ali jednostavno mi više nije ugodno biti ovdje....
Uvijek sam se smijala onima koje su pisale ja odlazim i to mi je bilo tako blesavo, zato sam mislila da si to nikada necu dozvoliti.... Htjela sma vam samo reci da ovo vec duze vremena traje, mozda nemam uvijek lijepi nacin da iznesem svoj stav, ali nikad se nisam libila reci istinu i dapace, znala sam na pp dobiti poruke podrske da "bas i one tako rekle, ali im se neda ulaziti uraspravu"...Znaci nisam jedina sa takvim stavom, ali sam ocito jedini negativac.... Novamama, vrati se na pocetak price pa vidi tko je koga prvi prozvao i zbog cega sam se osvrnula na serklazu (joj ovo mi je takva djetinjarija) pa ako zelis mi se ispricaj sto si mi stavila rijeci u usta.... Ja se ovim putem ispricavam svima koje istina i stav boli, a mislim da nikada nisam bila bezobrazna i nekog pogrdnim rijecima uvrijedila.... Na raju sam dosla kao trudnica, prosla porod, janovu prvu godinu, povratak na posao, sva ljetovanja/zimovanja, janov polazak u vrtic i pri tom sam upoznala punoooooo divnih ljudi koji ce mi uvijek znaciti....Imam preslatkog malog vragolana od sina, divnog muža (kojeg bi doduše nekad u top stavila, kao i jana kad me ljute), prekrasnu obitelj i posao koji volim....Fakat mi ne treba da na raji budem osuđenik...  Možda se jednog dana vratim, ali molim vas, nemojte sa onim smiješim temama: Njanja vrati se (koje su mi tako drage user posted image ).... Pusa svima i sve najbolje!!!!! I da, javite mi za Ri druženja jer naravno da ću doći!!!!!!!!!  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
28.10.2010 23:11:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:12:08   
Anoniman
Adio, pa se tipkamo za koji dan.user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:12:09   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ma,daj..

Jutro je pametnije od večeri...


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:14:48   
mala pcelica
hej ma šta ti je ženo! user posted image nemoj to da radiš...i meni je xxxxxx puta doslo da se odjavim sa rr zbog nekih stvari,al sad mi ne pada na pamet...kad mi dosade neke stvari ja malo stagniram,pa sve ispočetka...nema razloga da odlazis...nije me bilo duze vremena pa sam mozda i propustila sta se sve zbivalo na rr dok me nije bilo,ali vjerujem sta god da je bilo nije razlog za odlazak....razmisli još malo ipak si ti tu kao sto sama kazes podjelila sa mnogima svoje najdragocjenije trenutke zivota user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:14:50   
Imra
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ma,daj..

Jutro je pametnije od večeri...




iskreno bi meni nedostajala, iako se ne znamo

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:16:03   
Anoniman
Ajde Njanja, prespavaj pa zamoli nekog da zaključa ovu temu. Baci brigu na veselje! Ju hu!

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:18:12   
beba_B
Ja sam tu relativno kratko, malo vise od mjesec ipo i vise citam nego pisem po forumu...
Ali njanju sam upamtila po lipim postovima... Evo i danas ova tema sa savrsenim jutrom..
Steta.user posted image

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:24:59   
njanja
IZVORNA PORUKA: beba_B

Ali njanju sam upamtila po lipim postovima... Evo i danas ova tema sa savrsenim jutrom..

 E hvala svima!!!!!i hvala beba...sad si me user posted image  jer mi ovo ionako nije lako.... Ali u tome je stvar-rijetko tko gleda koliko si dobra napravio, samo te čekaju gdje ces zeznut.... Dok na RR ne bude vise demokracije, dok se oni koji šute ne budu usudili reći što misle i javno me podržati bez zadrške što tko misli i kako će tko reagirati, dolaziti ću samo čestitati na novorođenim bebama.... Bacila sam vam rukavicu pa da možete dalje raspravljat, ahahahahahaauser posted image     

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:27:11   
ELENA35
I ja Njanju pamtim po lijepim postovima i potpuno ju razumijem...ja sam se tako osjećala na forumu BLIZANCI,i zato tamo nisam već par mjeseci ni prišla..svo svoje slobodno vrijeme sam na raji...nemam loših iskustava ovdje,dapače,sve vas hvalim..ali vjerovatno vas nisam sve upoznala onako zapravo,jer sam na žalost uvijek samo leteća zbog djece.Njanja,žao mi je,ali ako se ti tako osjećaš,možda je i bolje otići..pustiti da se prašina slegne...
Jedino mi nikad nije bilo jasno,čemu najaviti odlazakuser posted image ..ja sam na BLIZANCE samo prestala odlaziti...Kako god...Sretno i želim ti još puuuuuno dobrih,pravih,iskrenih prijateljauser posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:28:33   
ribica1
Njanja moja tako ti je to inače u životu samo loše nam pamte a kad nešto dobro napraviš rijetki to zapaze!
Ma nemoj se obazirat na to, prespavaj nam ti pa se ujutro pridruži na kaviciuser posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:30:23   
ribica1
I ja Njanju pamtim po lijepim postovima i potpuno ju razumijem...ja sam se tako osjećala na forumu BLIZANCI,i zato tamo nisam već par mjeseci ni prišla..svo svoje slobodno vrijeme sam na raji...nemam loših iskustava ovdje,dapače,sve vas hvalim..ali vjerovatno vas nisam sve upoznala onako zapravo,jer sam na žalost uvijek samo leteća zbog djece.Njanja,žao mi je,ali ako se ti tako osjećaš,možda je i bolje otići..pustiti da se prašina slegne...
Jedino mi nikad nije bilo jasno,čemu najaviti odlazakuser posted image ..ja sam na BLIZANCE samo prestala odlaziti...Kako god...Sretno i želim ti još puuuuuno dobrih,pravih,iskrenih prijateljauser posted image


Malo ću bit OT al nadam se da mi nećete zamjerit, al primjetila sam ja da nikoga nema na BLIZANCIMA!!jel to neka ukleta temauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:32:29   
novamama
ja njanja neću više raspravljati o onoj temi i tvom razlogu odlaska, vidim da si sada preljuta na mene da bi ta rasprava imala smisla, a dolazim u ri uskoro i ima da se vidimo i sve ispričamo!!!

jasno?user posted image user posted image


jasnouser posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:35:49   
njanja
IZVORNA PORUKA: novamama

ja njanja neću više raspravljati o onoj temi i tvom razlogu odlaska, vidim da si sada preljuta na mene da bi ta rasprava imala smisla, a dolazim u ri uskoro i ima da se vidimo i sve ispričamo!!!

jasno?user posted image user posted image


jasnouser posted image user posted image
 nakon javne isprike...domyjeva tema, str 2, pa da ti i tu citiram Domy:NJanja kaže meni doktor zabranio ..njanjo moja meni je bio strogo zabranio jer sam imala serklažu...koje znaju što je serklaža te če me i razumit..
Jednostavno se nisam mogla obuzdat i imali smo odnose al sve na laganini...pa bože moj neču sad skakat pa da mi se nešto desi..user posted image
netko če sad reči da sam luda...
  Ne smeta me natezanje s domy, ali kada me izdaju oni koje sam smatrala prijateljima na raji, onda fakat čemu sve to??? 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:41:25   
novamama
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: novamama

ja njanja neću više raspravljati o onoj temi i tvom razlogu odlaska, vidim da si sada preljuta na mene da bi ta rasprava imala smisla, a dolazim u ri uskoro i ima da se vidimo i sve ispričamo!!!

jasno?user posted image user posted image


jasnouser posted image user posted image
 nakon javne isprike...domyjeva tema, str 2, pa da ti i tu citiram Domy:NJanja kaže meni doktor zabranio ..njanjo moja meni je bio strogo zabranio jer sam imala serklažu...koje znaju što je serklaža te če me i razumit..
Jednostavno se nisam mogla obuzdat i imali smo odnose al sve na laganini...pa bože moj neču sad skakat pa da mi se nešto desi..user posted image
netko če sad reči da sam luda...
  Ne smeta me natezanje s domy, ali kada me izdaju oni koje sam smatrala prijateljima na raji, onda fakat čemu sve to??? 


zašto to smatraš izdajom što sam ja napisala?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:42:23   
ELENA35
IZVORNA PORUKA: ribica1

I ja Njanju pamtim po lijepim postovima i potpuno ju razumijem...ja sam se tako osjećala na forumu BLIZANCI,i zato tamo nisam već par mjeseci ni prišla..svo svoje slobodno vrijeme sam na raji...nemam loših iskustava ovdje,dapače,sve vas hvalim..ali vjerovatno vas nisam sve upoznala onako zapravo,jer sam na žalost uvijek samo leteća zbog djece.Njanja,žao mi je,ali ako se ti tako osjećaš,možda je i bolje otići..pustiti da se prašina slegne...
Jedino mi nikad nije bilo jasno,čemu najaviti odlazakuser posted image ..ja sam na BLIZANCE samo prestala odlaziti...Kako god...Sretno i želim ti još puuuuuno dobrih,pravih,iskrenih prijateljauser posted image


Malo ću bit OT al nadam se da mi nećete zamjerit, al primjetila sam ja da nikoga nema na BLIZANCIMA!!jel to neka ukleta temauser posted image user posted image user posted image user posted image



ribice,mislila sam na FORUM BLIZANCI (više brige,više radosti)user posted image user posted image user posted image
Ma nedaj Bože,ukleta..gle mene,ja u ponoć tu sjedim uz laptop dok mi duplići spavajuuser posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:43:32   
ELENA35
zaboravih..avjerovatno ima ovdje vrlo malo mamica sa blizancimauser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:45:53   
ribica1
aboravih..avjerovatno ima ovdje vrlo malo mamica sa blizancimauser posted image


Slažem se, izgleda da sam trenutno sama od duplih trudnica, al zato imam vas iskusne mamice duplićauser posted image

Njanja, sutra kavica, ne napuštaj nasuser posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:48:50   
m600
ovaj forum je postao SHIT
samo se svađate,odlazite, znate koliko sam se ja puta ovdje osjećala jadno? neprihvaćeno? odbačeno? ignorirano?
i opet sam ostala ovdje zbog par cura koje cijenim...
znate li koliko mojih postova nedoživljenih ima,sa samo 2 ili 3 odgovora,a pričate tu o kojekakvim glupostima
njanja ja se iskreno nadam da nećeš otići s foruma zbog ovakve gluposti
ni ti ni moja draga dominik...jer smatram da je to dječije
sad kupim svoje igračke i napuštam pijesak...i meni je prisjelo milijun puta ali ne želim otići u inat drugima
razmisli koliko ovdje cura ima za ostanak,a koliko za odlazak...
iskreno svatko nekom nekad digne živac,pa Bože dragi ljudi smo
ja ti u svakom slučaju želim svu srećuuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Brisano sporočilo]
28.10.2010 23:49:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu ELENA35)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Adio!!!
28.10.2010 23:51:43   
ribica1
Ja bez fejsa i raje ne mogu, ma koliko da me ko živciro!!user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
29.10.2010 0:13:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ribica1)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Adio!!!
29.10.2010 0:17:26   
leilany
cvrleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Adio!!!
29.10.2010 0:17:38   
ELENA35
cure ajmo svi na face čeprkati po farmi da ne mislimo na glupostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Adio!!!
29.10.2010 0:21:25   
novamama
onakvu gadost koju si mi napisala na pp mogla si i ovdje javno izreći, njanja......

zbogom od mene.....i na pp i javno!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!