|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ženska i muška mama(?)
24.9.2011 12:44:25   
jagodicabobica
Ženska i muška mama
Raspad tradicionalnih polnih uloga žene i muškarca bitno se odrazio na način na koji volimo, stupamo u ljubavne veze ili brak, zasnivamo porodicu. Promene u ulogama žene i muškarca su se odrazile i na uloge majke i oca.
Izvor: Politika.rs :)

Danas je sve više porodica u kojima se roditelji ne ponašaju kao mama i tata, već kao dve mame: kao ženska mama i kao muška mama. I on i ona se trude da detetu pruže što više ljubavi, što nekada dovodi do pravog takmičenja između njih

http://www.yumama.com/vesti/zanimljivosti/3563-zenska-i-muska-mama.html
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ženska i muška mama(?)
24.9.2011 20:27:22   
mamacita
Iskreno, moj otac je u danima mojeg odrastanja bio totalni patrijarh, sto znaci da je cesto putovao, puno radio, a kada je bio kod kuce onda nije bas pretjerano mnogo dijelio njeznosti sa mnom. Danas mi to fali, ta njegova njeznija crta. A moj muz, on nasu djecu zagrli, ljubi, hvali, bodri, naravno i kaznjava po potrebi, no nije ga sram dati djetetu flasicu, presvuci pelenu (prije, jer sada su svi izvan pelena), no on u isto vrijeme pomaze najstarijem sinu sa tjelovjezbom (utezi, kosarka) i izradjuje im puske, pistolje, avione, brodove od drveta sa busilicama i sarafima. Dakle, prava mjera njeznosti i muskosti. Jadna djeca ciji ocevi nemaju taj osjecaj za njeznost (naravno, u savrsernoj mjeri).

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ženska i muška mama(?)
24.9.2011 20:46:50   
jagodicabobica
Text je malo pregrub i otisao je na jednu stranu.....ljepo ja da otac nema samo obavezu da disciplinuje djecu nego da pokaze njeznost i podrsku...ako samo disciplina vlada sa oceve strane onda tu vecinom nedostaje povjerenja  i podrske djecijoj samo-volji..?
otac koji zeli napraviti disciplinu djeci sigurno osjeca odgovornot i ima odgovornost i (kroz disciplinu) pokazuje ljubav prema djetetu nego otac kojem je sve ravno do mora..tesko je izbalansirati roditeljima odgoj i pustiti da djete kroz godine postaje sve samostalnije ali istovremeno da im mi budemo vodilje i da ih usmjerimo putem koji je dobar i za (nas) njih....tema je teska! obicno znam da sportisti kroz disciplinu mnogo uspjevaju...istovremeno vidim sliku ispred sebe gdje je majka ta koja popusta dok otac discipliuje...da li se to popunjava i ispane kao dobar odgoj? mozda zavisi u kojoj je godini djete i od djecije potrebe?





< Poruku je uredio jagodicabobica -- 24.9.2011 21:14:51 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ženska i muška mama(?)
24.9.2011 21:40:03   
zg_cinik
pružanje ljubavi djetetu od strane oca nevalja...user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde malo prestani čitati budalaštine...
il ih bar nemoj prosljeđivati... (baš mi je in stranica politika iz rs...user posted image )

molil bi moderatora da obrati pažnju na ovakve teme i stavove...obzirom da su skroz izvan pravila komentiranja na ovom forumu...


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ženska i muška mama(?)
24.9.2011 21:50:38   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

pružanje ljubavi djetetu od strane oca nevalja...user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde malo prestani čitati budalaštine...
il ih bar nemoj prosljeđivati... (baš mi je in stranica politika iz rs...user posted image )

molil bi moderatora da obrati pažnju na ovakve teme i stavove...obzirom da su skroz izvan pravila komentiranja na ovom forumu...



bas ti je toliko zasmetalo? user posted image  user posted image
cink tema nije uopste politicka nego je familijarna uzeta je sa strane yumama..
i mislim da dotice sve ljude bezobzira odakle bili...
svi imamo,poznajemo nekoga koje odgajan na taj nacin..
ako procitam tudze misljenje nebojim se da cu posati nesto sto nisam...neboj se ni ti!
opusti se!


< Poruku je uredio jagodicabobica -- 24.9.2011 21:52:38 >

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ženska i muška mama(?)
24.9.2011 23:31:00   
mamacita
Nije dobro da majka uvijek popusta, a otac uvijek disciplinira. To je neravnoteza.

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ženska i muška mama(?)
26.10.2011 7:13:59   
jagodicabobica
roditelj koji je odsutan i neodgovoran za svoje djete je los roditelj..


< Poruku je uredio jagodicabobica -- 26.10.2011 7:18:56 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Porodiljni
natalijax

Da ste tri godine na porodiljnom kao zaposlena,da li bi pohlepno zarađivale sa strane novce-rad na crno

Ne uživala bi sa svojim djetetom (30%)

Da zašto ne (47%)

Nikad (1%)

Možda (22%)


Broj svih glasova: 153

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!