|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:17:58   
skoma
Bokić svima... imam jedan veliki problem.... jednom sam već bila udana... crkva i sve što ide s tim... zatim sam se rastala i sada se opet udajem ali samo kod matičara, roditelji, kumovi i ja i moj dragi. Sad me muči... ŠTO OBUĆI???  S obzirom da je vjenčanje 28.3. a ja sam sada već u 26. tjednu trudnoće... mora li biti baš bijela haljina ili može neka tunika i tajice.... jer sa svojim trbušćićom.... hm... a i nije to da su svatovi, to je samo večerica.... CURE PLIZ HELP
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:21:22   
Dajana
Ja bih na tvom mjestu obukla neku zgodnu svečanu trudničku haljinu, po mogućnosti nježne boje npr. bež, kad bi imala još i malo čipke bilo bi super. Staviš neku zgodnu pripadajuću špangu u kosu i bit ćeš predivna.
sretno.user posted image

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:21:49   
ivanaa
HI HI I JA SAM SE DRUGI PUTA UDAVALA TRUDNA.OBUKLA SAM SLJOKASTU SREBRNASTU HALJINICU S POJASOM ISPOD PRSA DO KOLJENA PA SE TRBUSCIC N9IJE VIDIO A HAKJINA JE BILA DOVOLJNO SVECANA A NE VJENCAICA

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:22:27   
ejmama
Obuci ono u čem ti misliš da ćeš dobro osijećati! Važno je kako će te se vi zabaviti! Ne brini!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:26:39   
Marta j
Meni se rodica udavala drugi put i bila je trudna 6mj obukla je prljavo bijelu haljinicu do koljena a gornji dio je bio ukrasen cipkom i takve nijanse cipelice i nesto u kosi.
Tako mozes i ti nades neku lijepu haljinicu njezne boje i detaljima je upotpunis i biti ces super.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:28:55   
Wukovarka
Obuci ono u cemu ces se dobro osjecati...
Ja sam se prije 3 mjeseca vjencala kod maticara, imala crnu tuniku, tajce, i preko bijelu vesticu i bijelu torbicu...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:38:13   
skoma
MISLITE NA JE OK BIJELA TUNIKA I BIJELE TAJICE I BIJELE ČIZME???

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:40:33   
Marta j
Mislim da ces tada moci i neke balerinke jer je to kraj treceg mjeseca al sve ovisi kako ce kod vas vrijeme,mi ode mozemo balerinke pocet dosta rano nositi.

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 15:42:09   
skoma
IMAŠ PRAVO... MA IMAM JA I BIJELE CIPELICE JOŠ OD PRVOG VJENČANJA... hvala curke... 

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 16:35:39   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Dajana

Ja bih na tvom mjestu obukla neku zgodnu svečanu trudničku haljinu, po mogućnosti nježne boje npr. bež, kad bi imala još i malo čipke bilo bi super. Staviš neku zgodnu pripadajuću špangu u kosu i bit ćeš predivna.
sretno.user posted image


Potpisujem!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 19:32:56   
dami
IZVORNA PORUKA: ejmama

Obuci ono u čem ti misliš da ćeš dobro osijećati! Važno je kako će te se vi zabaviti! Ne brini!



Upravo tako, ja sam se udavala drugi put isto trudna i nisam se bacala u troškove. Nas je bilo 7 na svadbi(samo večera) i svi smo bili ležerno obučeni, nikakve ceremonije.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što obući na 2. vjenčanje
19.1.2009 23:25:17   
njanja
pa baš je u zadnje vrijeme u modi neka "trudnička" roba...tipo širokih haljinica gore rezanih ispod prsiju....pogledaj malo u naf naf-ja sam tamo probavala haljinice dok nisam bila trudna i rekla sestri kad sam se vidjela: kada budem truna i htjla izgledati trudno, doći ću u naf naf user posted image  ali takvih haljinica ima svugdje.... važno da si ti i tvoja bebolina u trbuhu dobro osijećate u čemu god bila..... sretno i čestitke!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!