|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čokolino 8+
13.12.2008 21:36:16   
božica
ovak:
na čokolinu piše (ne volim te višeuser posted image user posted image )šala šala
da se daje djetetu sa prokuhalim mlijekom a kako sad /mlijekouser posted image user posted image
a kažu da se ne smije bebicama davati kravlje mlijeko do 1 goduser posted image user posted image
rekla meni ped. da joj napravim čokolino sa 70%vode i 30%mlijeka
tako sam i radila VIKTORIJA(3god)
a sada ovoj maloj(9mj)LEONA - radim to čoklino sa vodom jer mi se neda tako kombinirati al ću se natjerati jedan dan da joj skombiniram sa mlijekom

a viuser posted image ste davali djeci sa mlijekom ili kakuser posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čokolino 8+
13.12.2008 21:54:54   
Puli
možeš joj dati s adaptiranim(bebimil)

tako sam  ja jučer napravila rižolino




< Poruku je uredio Puli -- 13.12.2008 21:55:20 >


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čokolino 8+
13.12.2008 21:57:35   
koka
Ja sam Roku nakon 8mj ili 9 mj ipak radila čokolino s mlijekom 2,8 . Prvo polako da vidim dali će reagirat pošto nije mu bilo ništa nastavili smo.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čokolino 8+
13.12.2008 22:19:30   
Florijan Jakov
ispočetka s adaptiranim sa cca 10 mj kravlje

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čokolino 8+
14.12.2008 6:37:16   
troubled
i ja volim čokolino!!! i papam ga s 2,8 mlijekom user posted image user posted image user posted image

a paula ga je jela također s 2,8...od 9 mjeseci nadalje - rekla mi pedijatrica da joj mogu to dati i tada smo potpuno prešli na 2,8...kako onda, tako i danas user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: čokolino 8+
14.12.2008 8:44:41   
ZVRK
zvrkić je sa 7 mj počeo piti kravlje mlijeko prvo sa o,9% ali sa miješavinom bebimila.probaj joj napraviti sa malo masnim mlijekom pa da vidiš kako bude podnijela
inače je isprobavao jesti hranu uvijek prije vremena ako piše 6mj on je več kada bi napunio 5mj počeo,a prvi sokič om mrkvice od fruteka je probao sa 3mj i 1 dan.bilo je razrjeđen sa čajem od koromača.
nikada mu ništa nije bilo što je jeo ranije nego što piše

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: čokolino 8+
14.12.2008 9:14:41   
koka
Ja sam čula da dijeci se nesmije davati mlijeko s manje masnoća, da treba biti ponu masno 2,8 na gore, jer onda nema smisla. Tako su nam rekli u bolnici i par pedijatra,.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: čokolino 8+
14.12.2008 9:28:44   
mirna
IZVORNA PORUKA: koka

Ja sam čula da dijeci se nesmije davati mlijeko s manje masnoća, da treba biti ponu masno 2,8 na gore, jer onda nema smisla. Tako su nam rekli u bolnici i par pedijatra,.


potpisujem... uvijek punomasno! ostalo nema potrebnih sastojka za rast...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: čokolino 8+
14.12.2008 10:23:17   
BUMBIKA
Ja sam Dini u početku miješala vodu s mlijekom i skroz koristim 3,2 mlijeko(tako mi rekla pedijatrica).Samo ja njemu još i dan dans prokuhavam mlijeko jer neće ako nije prokuhano.
Dino je počeo piti kravlje mlijeko od 6 mjeseci i ništa mu nije bilo.Hipp voše nije htio,ustvari stalno je bio bljuckao i to u većim količinama i čim sam mu počela davati kravlje mlijeko nije ni jednom bio bljucnio.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: čokolino 8+
14.12.2008 12:47:12   
svegra
jakovu dajem sa 2,5 mlijekom.do 8mj sam mu pravila sa bebimilom a nadalje sa običnim i sve ok

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: čokolino 8+
14.12.2008 14:01:57   
kitty
mi smo ga radili sa bebimilom do prve godine

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: čokolino 8+
15.12.2008 9:32:26   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: koka

Ja sam čula da dijeci se nesmije davati mlijeko s manje masnoća, da treba biti ponu masno 2,8 na gore, jer onda nema smisla. Tako su nam rekli u bolnici i par pedijatra,.

znam koka,ali sa malomasnim se radi samo dok se ne navikne-prijelaz-dok miješaš sa formulom.tako nama rekli.poslije je pio uvijek normalne masnoće..
manja masnoća im je lakša za ''privikavanje''želuca

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: čokolino 8+
16.12.2008 11:57:11   
pako
ja sam svom patricku počela davati čokolino sa 7 mjeseci i isto na običnom kravljem mlijeku ono sa 7 vitamina. par dana prije davala sam mu da popije malo da vidim dal nije možda alergičan pošto je sve uredu evo papamo čokolino i gris ko veliki i super nam je.user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: čokolino 8+
8.3.2009 23:36:14   
rioss
treba djeci davati punomasno mlijeko zbog RAZVOJA MOZGA


(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!