|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
24.7.2009 23:46:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
24.7.2009 23:54:59   
natalijax
oba dvije bake su mi umrle pred ocima,kada je mamina mama bila na samrti dosla sam da se oprostim s njom poljubila sam je u celo samo je pustila suzu i onako znate kako na samrti udahnu kao da mi je nesto htjela reci nakon minutu izdahnula je tatina mama mada je toliko nanjela svima zla nekako sam skupila snage i otisla do postelje uhvatila je za ruku i samo rekla joj bako nisam htjela prigovrati jer nijedan covjek nezasluzuje prigovaranje na samrti isto je onako samo udahnula koda je htjela nesto reci nakon samo par sati umrla je cvrcak ova tvoja prica je uistinu tuzna user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
24.7.2009 23:58:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
25.7.2009 0:02:05   
kitty
cvrcak skidam ti kapu,svjetska siuser posted image
kad su mi bake umrle pogodilo me jako ali sam bila pribrana,djed mi je poginio kad sam bila mala,sjecam se da sam plakala ali zapravo nisam bila svjesna sto se dogodilo...
mislim da bi zadrzala pribranost,kao i ti dok sve ne bi bilo gotovo



_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
25.7.2009 0:02:45   
natalijax
cvrcak ako smijem pitat i ako nije bolno sto je bilouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
25.7.2009 0:02:54   
kitty
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Dijete mi se izborilo-to mi je najvažnije na svijetu.


mali herojuser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
25.7.2009 0:03:30   
natalijax
mislim ako ti nije bolno pricat o tome

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
25.7.2009 8:19:18   
mirna
nitko mi nije umro pred ocima, ali su mi se oboje roditelja razbolili (prvo tata i onda jos mama) in na kraju umrli u roku od 2 tjedna. pritom sam brinula za sve sama jer nemam ni brace i ni sestara, a MM (tada jos moj decko) je taman dobio projekt u njemackoj. Cijelo vrijeme dok se to dogadjalo sam bila na totalnom adrenalinu, jurila sam svaki dan posjecivati ih , gnjavila lijecnike, trazila informacije o bolesti i moguce lijekove na webu, povremeno se slomila i plakala...sva sreca sto su me susjedi zvali na rucak inace ne bi ni jela...
mislila sam da cu se razboliti kada bude sve gotovo ali se hvala bogu nisam.

svi su se cudili kako sam mogla to sve prezivjeti, ali u biti mislim da nitko od nas zapravo ne zna kakvu snagu nosi u sebi dok se ne snadje u takvim situacijama...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
25.7.2009 8:44:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
25.7.2009 17:11:54   
Monica
Uh ja sam jako teška u tim situacijama
A bakom sam se oprostila dok su ju vozili u bolnicu ali nisam vjerovala da će ju Bog uzeti,mama mi je umrla
mm baka mi pred očima umirala,sve se to dogodilo u roku 5mj
e tada sam rekla što me ne slomi to me ojača ali sam i dalje jako osječajna,sve me pogodi....npr kod dr maloj curici vade krv  a ja oči pune suzauser posted image
Znam da ne volite žalosne vijesti,moj se stric jučer ubio pa još jedna tragedijauser posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
25.7.2009 18:19:01   
miha
ajme monica,jako mi je žao..mogu razumjeti kako ti je jer se i moj bratić ubio prije nekoliko godina,nikad nismo shvatili zašto..

što se tiče kriznih situacija,radim takav posao da se s time susrećem gotovo svakodnevno..nisam se baš navikla,ali ih odrađujem bez nekakvih aktivnih osjećaja,na autopilotu..šiba adrenalin i dobro je.
kad dođem doma tek onda me to pomete..u stanju sam gledati u bijeli zid ne misleći ništa.mm se sad već naviknuo da ništa ne pita kad me vidi takvu.prođe s vremenom.

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
25.7.2009 21:18:19   
Zvonki
Do sada nisam hvala Bogu bila u situaciji da sam morala gledati nečiju bolest ili smrt. Mislim da bi mi bilo jako teško jer sam jako osjetljiva na te stvari. Ali, tko zna. Zaista je istina ona - što te ne ubije, jača te...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
25.7.2009 23:15:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
26.7.2009 9:13:52   
inna
monica moja sućut


kad sam u kriznoj situaciji imam osjećaj da sam najprisebnija nego u bilo kojem drugom stanju. Mozak mi radi 100 na sat i izvučem iz sebe snagu za koju nisam ni znala da postoji. Nekako se sva usredotočim na to kako riješiti situaciju.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako reagirate u kriznim situacijama?
26.7.2009 10:08:31   
BUMBIKA
Monica moja sućutuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!