|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Compact" oznaka na deterdžentu za veš
11.10.2008 17:17:52   
uciteljica
Kupila sam neki prašak za veš pod nazivom Vista. Ima oznaku "EU compact". Mene zanima što znači ta oznaka pošto na vrećici ništa ne piše. Jel ga treba staviti manje nego ovog običnog ili je u pitanju nešto drugo, user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Compact" oznaka na deterdžentu...
11.10.2008 17:36:46   
troubled
koliko sam ja zaključila gledajući reklame to je koncentrirani prašak...
pročitaj uputu o doziranju...
treba ga staviti nešto manje, provjeri točno koliko user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Compact" oznaka na deterdžentu...
12.10.2008 9:57:04   
evanda
Ako je zaista compact.....onda ga treba duplo manje nego uobičajenog detergenta.....ja isprobala sa Persilom compact ( Muller), i jako lijepo pere, manje detergenta, niže temperature, a i lijepo miriši....gledaj na barcod-po njemu vidiš tko je proizvođač....pozzzz

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Compact" oznaka na deterdžentu...
12.10.2008 10:06:54   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upssssssss...!!!!!!! a ja ga uredno stavljam kao i ostali prašak i ne vidim razliku!!!! istina da ispirem uvijek dva puta a sada sam dječje sve ispravla tri puta!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kokoš, kaj češ!!!!

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Brisano sporočilo]
6.12.2008 7:59:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!