|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
nymeria
Counting days untill something will change (4.8.)


Pišem komentar: 'Super izgledaš i baš si hot trudnica...' u album 29+3 (13.7.)
Pišem komentar: 'Teica ko curica izgleda...baš si mi lijepa sa trbu...' u album Beba u trbuhu (13.7.)
Pišem komentar: 'Ajme pinki pa opće ti se ne vidi tih 7 kila.. supe...' u album Trudnoća br.2 (13.7.)
Pišem komentar: 'Ajme koja linija i lijepa bušika...' u album Danchy27 album (13.7.)
Pišem komentar: 'Auuuu koja lijepa buša...' u album Moj trbuscic (13.7.)
Pišem komentar: 'Joj mali andjeo ne kaki pa super izgledas... pa ko...' u album 23+4 (2.6.)
Pišem komentar: 'Opa pinky lijepa busica stvarno...' u album Trudnoća br.2 (5.5.)
Pišem komentar: 'Jaooo kako ti fit izgledas......' u album Buško (19.8.)
Kreiram novi album Grand finale (18.8.)
Kreiram novi album Grand finale (18.8.)
Pišem komentar: 'Ah.. nogice... ovak i moje izgledaju navecer... ...' u album Stomak (21.6.)
Pišem komentar: 'Ajme jupiter... a ja sam misla da su moji balvani ...' u album Noge (21.6.)
Pišem komentar: 'Ajme koja buskica lijepa...' u album moj baluncic (13.6.)
Pišem komentar: 'Divna buskica mamitice... samo ti trbuh raste a os...' u album Beba raste :) (1.6.)
Pišem komentar: 'Da da taj radijator nesretni... i ja se zagledala ...' u album Buskica 22+1 (1.6.)
Korisnik Kazimira i ja smo postali prijatelji (1.6.)
Kreiram novi album Buskica 22+1 (1.6.)
Pišem komentar: 'Da da taj radijator nesretni... i ja se zagledala ...' u album Buskica 22+1 (1.6.)
Pišem komentar: 'Ajme koja linija jupiterko.. prekrasna si trudnica...' u album Trudnoca (1.6.)
Pišem komentar: 'Aa lijepi busko...' u album trudnoća (1.6.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam jednog prijatelja
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
Usli smo u 35tt
 
5
0