|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
hipo
 (9.9.)


Kreiram novu debatu Proljetne bebe 2019. (30.8.)
Korisnik Kazimira i ja smo postali prijatelji (30.7.)
Kreiram novi album Testic 2018 srpanj (19.7.)
Pišem komentar: 'Woooow to je plus!!!! !! ...' u album Pozitivan testić (18.7.)
Pišem komentar: 'Super izgledas!!!!...' u album Trudnoća br.6 (12.5.)
Kreiram novi album MPO Vinogradska-pretrage (6.5.)
Pišem komentar: 'Meni zna bit tamnija od kontrolne. Al nisam stigla...' u album LH trakice (3.3.)
Pišem komentar: 'Ajme slatkis mali! Bas si mi uljepsala dan s ovom ...' u album Testić :) (23.2.)
Kreiram novi album LH trakice (7.1.)
Pišem komentar: 'unutra je lijepa debela traka, al crte nema :D...' u album test s cudnom kontrolnom linijom (28.11.)
Kreiram novi album test s cudnom kontrolnom linijom (27.11.)
Pišem komentar: 'baš sam pala u napast razdvojit plastiku da vidim ...' u album test s cudnom kontrolnom linijom (27.11.)
Pišem komentar: 'e jel se sjećaš kad sam s hipicom bila trudna pa m...' u album test s cudnom kontrolnom linijom (27.11.)
Pišem komentar: 'Koja lijepa busa :-)...' u album Trudnoća br.2 (11.7.)
Pišem komentar: 'Ajme preslatka je, a i ta haljinica je za poludit!...' u album Anđi (4.2.)
Pišem komentar: 'Ooooo pa kako se lijepo vidi!!!! Nije tako blijed...' u album Pozitivni test (3.2.)
Pišem komentar: 'Ajme ljetpote od testaaaaaa!!!!! Ne moze bit jasni...' u album Ponovila i drugi (19.1.)
Pišem komentar: 'Nema greske, trudna si ko trudnica!!!!! Cestitam ...' u album Ponovila i drugi (19.1.)
Pišem komentar: 'Oooohooo pa vidi se iz aviona!...' u album Neznam kaj bi mislila (4.7.)
Pišem komentar: 'Heheh koja frizura :-) slatkiš!...' u album nakon dugo godina truda...moj momak je stigao (5.4.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 13 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji