|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Snjeguljica_83
 (8.8.)


Kreiram novu debatu Odbrojavanje - listopad 2018. (7.10.)
Kreiram novu debatu Odbrojavanje - kolovoz 2018. (9.8.)
Kreiram novu debatu Obrojavanje - srpanj 2018. (29.6.)
Kreiram novu debatu Odbrojavanje - svibanj 2018. (2.5.)
Kreiram novu debatu Odbrojavanje - travanj 2018. (3.4.)
Pišem komentar: 'Stvarno maše!!...' u album Testić :) (24.2.)
Pišem komentar: 'Kidaj! :D :D...' u album test s cudnom kontrolnom linijom (27.11.)
Pišem komentar: 'A jesi ga ubola! Ne znam što bih ti rekla... Vjer...' u album test s cudnom kontrolnom linijom (27.11.)
Pišem komentar: 'Ovdje ne vidim sjenu. Slikaj pod drugim kutovima! ...' u album test s cudnom kontrolnom linijom (27.11.)
Pišem komentar: 'A joj, sjećam se! Toliko se testiraš i testiraš i ...' u album test s cudnom kontrolnom linijom (27.11.)
Pišem komentar: '40+3 (28.9.)
Pišem komentar: 'Što su manji, bolje prihvate. Blago tebi. :D Pre...' u album Moj trbuscic (25.9.)
Pišem komentar: 'Čestitke! Ajme, i tvog Noela su obukli u bodi za c...' u album Beba u trbuhu (22.9.)
Pišem komentar: 'Ne mogu se načuditi! :P...' u album Trudnoća br.2 (21.9.)
Pišem komentar: 'Hahhaa, koji smiješan trbuh! :D ...' u album Trudnoća br.2 (7.8.)
Pišem komentar: 'Zaboravih pljesnuti za kilograme!!! Samo 7! Bravo!...' u album Trudnoća br.2 (7.8.)
Pišem komentar: 'Bas lijep testic! Bez imalo sumnje!...' u album Ponovila i drugi (20.1.)
Pišem komentar: 'Sretan rođendan! Daj mi reci kako si je napravi...' u album Torta za vrtic (29.10.)
Kreiram novi album nodiljka (13.10.)
Pišem komentar: 'Vidi se.... Cestitam!...' u album Neznam kaj bi mislila (4.7.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 12 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
  
2
0