|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparaskopija i spermiogram
28.4.2010 9:18:38   
Tsmee
Hura!!!
Sad držimo fige za user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 28.4.2010 9:51:38 >


_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Laparaskopija i spermiogram
28.4.2010 10:35:12   
lana 25 st
bravo ninaos! sad si mirna, a valjda ce i user posted image brzo doc!

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Laparaskopija i spermiogram
28.4.2010 11:09:22   
crvenkapica
sretno   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Laparaskopija i spermiogram
28.4.2010 18:32:04   
bembo
Jako mi je rago da je sve dobro prošlo i da ti je laknulo! Jesu li našli u čemu je "problem"?

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Laparaskopija i spermiogram
29.4.2010 12:10:29   
ninaos
Nije bilo nikakvog problema,dr.ni na ultrazvuku nije vidio ništa i onda mi je rekao da bi bilo dobro napraviti LPSC i sve to skupa,ukoliko sam imala nekakve upale moglo je doći do nekakvih zadebljanja i sl.
Ništa nisu našli sve je ok hvala Bogu samo mi je propuhao jajnike.Valjda će sada biti prohodniji tko će ga znatiuser posted image
Uglavnom rekao je da s tehničke strane nema problema da se trebam opustiti.I kontam da je sve u mojoj glavi,jako sam pod stresom iako mi je sada lakše nakon ove pretrage,ali ipak neznam koliko se mogu stvarno ali stvarno opustiti.Živčana sam user posted image

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Laparaskopija i spermiogram
29.4.2010 13:47:19   
Leptir5
ninaos kakav vam je spermiogram? kada ste ga radili?
da ti se ne bi dogodilo kao meni,bio odličan i rekli problem je u meni,hsg uredan,4x tempirani odnosi sa klomifenom i ovitrelle i ništa,i onda mi pukao film,pošto je sve u redu sa mnom,stalno mi to gin govorili,prošlo 1.5god od muževog spermiograma,nitko nije rekao da ga ponovi i tako na moj nagovor ga napravio i 3 puta za redom katastrofa nalaz,varikokela.


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu ninaos)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Laparaskopija i spermiogram
29.4.2010 15:15:10   
ninaos
Spermiogram smo radili u 9mjesecu prošle godine (2009) i bio je ok.
A pokušavamo od 3mj prošle godine,mjerila sam i bazalnu, i bila sam jedan mjesec na komifenima+ovitrelle i ništa dr.mi je rekao da nema smisla da to pijem jer ja imam ovulacije i s tim i bez toga.Stvarno neznam više što da radimo.U utorak idem na kontrolu (nakon tih mojih zahvata) pa ću ćuti što mi on sada predlaže.Ispada sve ok a bebe nema
Počela sam piti matičnu mliječ eto možda to nešto kao pomogne neznam stvarno cure neznam što raditi .....

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Laparaskopija i spermiogram
30.4.2010 8:46:37   
Leptir5
Pa znaš šta prošlo ti je 7mj od spermiograma,on ti varira. A ja sam izgubila 2god samo zato šta se nije ponovio spermiog. nakon mj. dana opet. Bio mu je 80% pokretnih,savršen, i nakon god i pol došao na 65%mrtvih.

I ja sam bila 4 ciklusa na klomifen+ovitrelle,iako imam ovulacije. Čak bi nekada na folikulometrijama imala po 2 folikula prirodno (bez klomifena iti ičega) na oba jajnika po 1,jer mi je i mama imala blizance...


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu ninaos)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Laparaskopija i spermiogram
1.5.2010 18:55:13   
ninaos
Neznam,nitko mi još nije za sada rekao da ponovimo spermiogram.I ja sam znala imati po dvije folikule u prirodnom ciklusu (pod klomifenom sam imala 3)
Možda se stvarno treba opustiti............

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Laparaskopija i spermiogram
10.5.2010 17:28:41   
vlatkam
I meni doktorica govori "sve ti je u glavi"  Pitam se, pitam, sto to uopce znaci biti opustena user posted image  Kao sto je sekunda  potrebna da se rastuzis, tako je i sa osjecajem srece. Sve je prolazno pa tako i raspolozenje.
Da samo ne laprdam, ucinila sam konkretnu akciju - krenula na pilates 3x tjedno, mozda me to opusti user posted image  
Javim...

(Odgovor članu ninaos)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!