|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neće mi se
16.1.2010 15:59:41   
FIONA
vas sve treba dobro i pošteno...user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

drage moje žene i majke...umjesto da samo tipkate tu gluposti koristite to računalo i malo u istraživačke svrhe...shvatit će te da se mjenjate kao i način života i navike ali isto tako neki negativni utjecaji i raspoloženja mogu biti utjecaj...

u svakom slučaju poradite na sebi...osobno smatram da je intima veliki faktor u zbližavanju s partnerom...zakaj je tak...zato kaj oni misle s malom glavicom a ne velikom....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Neće mi se
17.1.2010 13:10:28   
xxl
Veću glupost i uvredu dugo nisam čula.Divan stav,još me sam nazovi zgubidankom i kravom koja niš ne radi nego visi na kompuuser posted image
IZVORNA PORUKA: FIONA

vas sve treba dobro i pošteno...user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

drage moje žene i majke...umjesto da samo tipkate tu gluposti koristite to računalo i malo u istraživačke svrhe...shvatit će te da se mjenjate kao i način života i navike ali isto tako neki negativni utjecaji i raspoloženja mogu biti utjecaj...

u svakom slučaju poradite na sebi...osobno smatram da je intima veliki faktor u zbližavanju s partnerom...zakaj je tak...zato kaj oni misle s malom glavicom a ne velikom....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Neće mi se
17.1.2010 13:13:28   
leilany
IZVORNA PORUKA: FIONA

vas sve treba dobro i pošteno...user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

drage moje žene i majke...umjesto da samo tipkate tu gluposti koristite to računalo i malo u istraživačke svrhe...shvatit će te da se mjenjate kao i način života i navike ali isto tako neki negativni utjecaji i raspoloženja mogu biti utjecaj...

u svakom slučaju poradite na sebi...osobno smatram da je intima veliki faktor u zbližavanju s partnerom...zakaj je tak...zato kaj oni misle s malom glavicom a ne velikom....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





..hihihi.... 3 x hura za FIONU...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Neće mi se
17.1.2010 13:43:58   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: FIONA

vas sve treba dobro i pošteno...user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

drage moje žene i majke...umjesto da samo tipkate tu gluposti koristite to računalo i malo u istraživačke svrhe...shvatit će te da se mjenjate kao i način života i navike ali isto tako neki negativni utjecaji i raspoloženja mogu biti utjecaj...





Fiona, javi mi se kada rodiš troje djece i zaposliš se. Pa ću te pitati imaš li još tako lajavu jezičinu. Oprosti, ali tvoj post smatram uvredama svim ženama koje su podijelile svoj problem.

< Poruku je uredio Zvonki -- 17.1.2010 13:44:12 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Neće mi se
17.1.2010 13:49:25   
leilany
ma ja vjerujem da se F samo zezala....


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:21:57   
FIONA
IZVORNA PORUKA: leilany

ma ja vjerujem da se F samo zezala....




hvala kaj me netko shvača...sve ostale žao mi je kaj do sada nakon skoro osam tisuća postova i nekoliko druženja s određenima niste shvatile moju zafrkanciju...
MOJE NAJDUBLJE ISPRIKE SVIM UVREĐENIM ŽENAMA I MAJKAMA!!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:26:35   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: leilany

ma ja vjerujem da se F samo zezala....




I ja se nadam da se zezala, ali zezancija može biti ukusnija ako ide na tuđi račun. Nema potrebe nabaviti nekog "fucking zeca" i misliti da si faca jer netko post (tko te ne zna Fionita) može protumačiti potpuno krivo user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:29:08   
Duve
ja znam da si se zekala, i uopće me nije nije uvrijedio tvoj post user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:35:17   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: leilany

ma ja vjerujem da se F samo zezala....




I ja se nadam da se zezala, ali zezancija može biti ukusnija ako ide na tuđi račun. Nema potrebe nabaviti nekog "fucking zeca" i misliti da si faca jer netko post (tko te ne zna Fionita) može protumačiti potpuno krivo user posted image


pa u tom je i stvar..da sam mislila ozbiljno ne bi stavila zeca...očito da me svatko ne može razumjeti ali opet...nisam tu od jučer...koje sam sve stvari stavljala i najgore ovog zeca pa nikom niš!...ne kužim...ja sam se ispričala ali iskreno ne smatram post uvredom nikako...čistom zafrkancijom...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:35:36   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Duve

ja znam da si se zekala, i uopće me nije nije uvrijedio tvoj post user posted image


THX darling...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:37:42   
FIONA
IZVORNA PORUKA: xxl

Ja neznam kaj mi je,već mjesec dana mi se nečeuser posted image .Tu i tam popustim mužu al nemam volje nikakouser posted image .Sve je ok,osim kaj sam poćela radit al i prije sam radila pa nisam imala taj problemuser posted image


da li ovo gore boldirano izgleda kao lagana zafrkancija s pitanjem ili kao jako ozbilajn problem koji xxl muči i sva očajna traži pomoć ili podršku...molim vas...na ovu temu se više ne javljam!!!

još jednom isprika ako sam bila vulgarna iako ne mislim tako!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:42:04   
Anoniman
Mene iskreno cudi sto su se osobe koje Fionu poznaju i licno, uvredile. Ja je ne poznajem licno (kameru preko msn-a ne racunamuser posted image user posted image ) pa sam skapirala da se zeza. Svako ko je procitao samo hilljaditi deo njenih postova, shvatice njenu zajebanciju...

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:43:56   
Zvonki
Možda je napisano kroz laganu ironiju, ali htjele mi to priznati ili ne, otkad smo se udale i dobile djecu, naša želja za odnosom (mislim na seksualni) uglavnom nije ista (Osim naših par nimfi user posted image ). Tu se ne radi o našoj nesređenosti (što god da si mislila pod tim?) nego o obavezama koje nas manje više iscijede. Možda je to samo moje mišljenje,ali je takvo kakvo je. Ne treba se nitko ljutiti. Oprosti Fiona ako sam te uvrijedila postom.user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:55:22   
xxl
Bezveze se sprdaš s problemom koji je meni vjerojatno velik.Baš bi bilo zgodno kad si ti imala npr upalu maternice da ti ja u šali napišem-ko ti je kriv,sama si ju negdje pokupila.Tak duhovito,Još samo kraj toga trebam naljepit dva zeka kak se nabijaju.Drago mi je da tu ima puno cura koje vole takav tvoj humor i meni je drag kad zaista nije preizražen i uvredljiv.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:58:42   
FIONA
IZVORNA PORUKA: xxl

Bezveze se sprdaš s problemom koji je meni vjerojatno velik.Baš bi bilo zgodno kad si ti imala npr upalu maternice da ti ja u šali napišem-ko ti je kriv,sama si ju negdje pokupila.Tak duhovito,Još samo kraj toga trebam naljepit dva zeka kak se nabijaju.Drago mi je da tu ima puno cura koje vole takav tvoj humor i meni je drag kad zaista nije preizražen i uvredljiv.


samo da ti nadodam da upravo imam upalu maternice, jajovoda i bubrega...popila sam hrpu lijekova...završial injekcije u opetak i nije mi dobro...prošli tjedan dobial uputnicu za bolnicu al zbog male odgađam...nemoj meni o upalama..a ako  i napišeš da me lagano napucaš samo daj...ja se na svoj račun znam šaliti!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Neće mi se
17.1.2010 14:59:34   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Duve

ja znam da si se zekala, i uopće me nije nije uvrijedio tvoj post user posted image
ja isto volim fi i znam da je to bio humor...iako me nitko nemoze uvrijediti....hehe pogotovo ne na temu sexa...user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:01:02   
Bebys
IZVORNA PORUKA: FIONA

..ja se na svoj račun znam šaliti!!!

 ovo sam skuzila kod fi i istina jeusput fi ZAO MI JE pa to je lose jako zdrvlje...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:03:33   
xxl
Žao ,i je radi upala i moj ti je savjet da bez obzira na malu ideš u bolnicu jer ti ti  je očigledno org toliko imun na antibiotik da nema reakcije i pazi da ti se ne desi da dođeš dovljno kasno da i u bolnici neće moć dobit reakciju.
kaj se tiće ostalog,nemoj mene sudit po sebi jer sam ti več u par navrata rekla da sam ti totalna kontra i da baš radi toga volim ćitat tvoje mišljenje...al ono mi je fakat too mach.
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: xxl

Bezveze se sprdaš s problemom koji je meni vjerojatno velik.Baš bi bilo zgodno kad si ti imala npr upalu maternice da ti ja u šali napišem-ko ti je kriv,sama si ju negdje pokupila.Tak duhovito,Još samo kraj toga trebam naljepit dva zeka kak se nabijaju.Drago mi je da tu ima puno cura koje vole takav tvoj humor i meni je drag kad zaista nije preizražen i uvredljiv.


samo da ti nadodam da upravo imam upalu maternice, jajovoda i bubrega...popila sam hrpu lijekova...završial injekcije u opetak i nije mi dobro...prošli tjedan dobial uputnicu za bolnicu al zbog male odgađam...nemoj meni o upalama..a ako  i napišeš da me lagano napucaš samo daj...ja se na svoj račun znam šaliti!!!



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:08:06   
FIONA
pa zato sam i rekla da se ispričavam ak se netko našel uvređen..i mislim da ak moderator ne zatvori temu ja ću....user posted image ....čeekaaamm....hehhehehhehe....user posted image user posted image user posted image user posted image ...đouk opet!!!!..ja ju nemrem zatvorit...user posted image ....si  za mrkvu mira...ja pušim samo organsko....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:09:36   
xxl
Ti imaš volje pušituser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:10:14   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:10:56   
FIONA
IZVORNA PORUKA: xxl

Ti imaš volje pušituser posted image


always...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:12:46   
xxl
Ma znaš kaj i ja sam danas nadr... imam pms,idem u noćnu,mm mi stao na žulj,malci nervozna..

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:16:02   
FIONA
a moja plače...idem...opet se zbudial s plačem...poludela bum...noćas je lajala i plakala u tri ujtro!!!...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:16:16   
Bebys
xxl zato si i NERVOZNA I OSJETLJIVA...inace koliko sam te ovdje skuzila nisi takva bas...xxl ti i mm bi se ODLICNO SLAGALI u nasem braku meni se nikad neda i umorna sam ON MOZE UVIJEK...HEHEeto vidis kako su svi ljudi drugaciji...ma hajde bit ce bolje...nedaj se...FI OZDRAVI I user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  u bolnicu ne odgadjaj

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!