|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 18:27:08   
pikachu
Ovo sa tehničarom je muška podvala jer ja stvarno ne znam (da je ne znam kakav ti tehničar) što bi napravio sa šibicom... Protivi se svim zakonima fizike... Žao mi je, ali tako je... Naravno, da je najbolje kombinacija jednog i drugog... Samo što su oni sa veličinom u prednosti jer se tehnika (i ova kao i svaka druga) savlada...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 18:30:42   
zaba
user posted image user posted image user posted image ,a jesam se nasmijala,mislila sam to neka tema vas cura s muškom djecom,a kad tamo ooo,a ja na poslu..pišonja pišonja,Lady i Ivanaa oduševile ste me svojim komentarima.mm sređuje svoju frizuru kao i ja svoju,tu nema problema.A mašinerija što moćnija to boljauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 20:54:30   
zg_cinik
veliki... mali...
pitanje je sad...user posted image
 
malo sam proletil odgovorima... (draga mi spomenula temu)...
 
zgleda da je veličina bitna...
 
ja bi... čisto kao podpitanje....
pital...
 
kaj onda i jezik mora bit velki...user posted image user posted image user posted image   il prsti...user posted image user posted image user posted image ... i kolko je zapraf velko... (dužina + promjer ili opseg... molim konkretne mjere, da znam kam se svrstat, odnosno da mž dam zadatak da izmjeri, pa da zna... jel ima velkog... il malog...)
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
molil bi brzi odgovor... naime... čeka s metrom u ruki... a meni se spava...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 20:57:03   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


zgleda da je veličina bitna...
 



Prije da je bitna tehnika!user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:01:11   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

 
molil bi brzi odgovor... naime... čeka s metrom u ruki... a meni se spava...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 



user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:02:11   
novamama
jupi, muško!!!


dakle, za jezih je bitna tehnikauser posted image , nema veze jel veliki ili mali, glavno da dobro vrtiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

prsti isto takouser posted image user posted image

a što se tiče tintilinića, e pa tu je već problem, imaš pravo, veličina je relativan pojam...

pa odokativno (po sjećanju, mm radiuser posted image user posted image ), cca iznad 19 cm se već može smatrati veliko, debljina: pa minimalno 5cm u promjeru, a opseguser posted image user posted image user posted image kako se to ono računauser posted image user posted image user posted image mislim da imaš dovoljno informacija...

e, i javi rezultateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:05:13   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: novamama


e, i javi rezultateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


...nema čovjeka više. Valjda stižu rezultati uskoro...user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:06:46   
Lady3
user posted image user posted image user posted image vidim da vam dobro ide...za mene je važno sve:debljina,širina .dužina a i bogme da zna šta će s time...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:07:10   
zg_cinik
opseg se ne računa, neg mjeri...user posted image
nisam još čul za pimpek oblika valjka...user posted image
 
a rezultati...user posted image user posted image user posted image
 
(eventualno dragu možeš pitat prek p.p. ... nebi htel delat reklamu... ni + ni - )
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:07:28   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: Lady3

Kakve volite..velike,debele...kratke,obrezane,neobrezane...



Srednje, srednje i neobrezane user posted image
Osisano obavezno...da ne moram plesti pletenice oko njega user posted image



(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:09:40   
novamama
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

opseg se ne računa, neg mjeri...user posted image
nisam još čul za pimpek oblika valjka...user posted image
 
a rezultati...user posted image user posted image user posted image
 
(eventualno dragu možeš pitat prek p.p. ... nebi htel delat reklamu... ni + ni - )
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za sve..user posted image ..dobro si se izvukao....user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:10:46   
pikachu
Novamama kao da sam ja odgovarala... Jezik i prsti su sasvim nešto drugo, trebaju da dobro vrte (oni trebaju biti tehničari)... A gle što se veličine tiče ispod, što ja znam, negdje 16-17 cm si tzv. tehničar...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:14:24   
novamama
IZVORNA PORUKA: pikachu

A gle što se veličine tiče ispod, što ja znam, negdje 16-17 cm si tzv. tehničar...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a kako vidim, sve mi više volimo velike ....  momkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:15:47   
pikachu
Mi Zadranke smo takve...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:17:49   
novamama
IZVORNA PORUKA: pikachu

Mi Zadranke smo takve...user posted image user posted image user posted image



ne vjerujem da su i ostale zadovoljne sa 'malim'user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:22:08   
ivanaa
za jezik je bitna pomoc prstauser posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:27:52   
zg_cinik
zapraf...
moj je dojam da sve mjerite muške...
čini mi se da bi bilo poštenije... mjeriti odnos...
naime veličinu "njega" možete mjeriti smo u odnosu na "nju"(svoju...)
i tu nemaju nikakve veze centimetri...
il ju napuni dovoljno... il ne...
 
nisam nikad čul da komadi(ženski) raspravljaju koja ima veču rupu...a kamoli da su to mjerile...user posted image
tak da mi to pričanje o  cm-ima, zgleda ko razmetanje...
 
znam da sam se dovel u situaciju da bute sad rekle... "gle, još jedan 'tehničar' "...
al, baš me briga... glavno da je moja draga zadovoljna... bil on mali il velki...
tak je veličina relativna...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:28:46   
Florijan Jakov
ovo je tema no.1 danas...... totalni ŠIZ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:30:26   
Lady3
hvala,hvala..ej FJ smijem staviti jednu fotku,al nije nešt čedna..user posted image user posted image ne bi opomenu..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:31:47   
novamama
zg_cinik, to sa veličinom (i jednog i drugog organa) je lijepo objašnjeno u knjizi Osmi povjerenikuser posted image user posted image user posted image , si čitao?

živa istinauser posted image

btw, nije pristojno pitati dame u koju one kategoriju spadajuuser posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:32:13   
mamavlatkica
ostajem suzdržana na ovoj temi da ne bi bilo opet svega.

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:32:19   
Lady3

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

zapraf...
moj je dojam da sve mjerite muške...
čini mi se da bi bilo poštenije... mjeriti odnos...
naime veličinu "njega" možete mjeriti smo u odnosu na "nju"(svoju...)
i tu nemaju nikakve veze centimetri...
il ju napuni dovoljno... il ne...
 
nisam nikad čul da komadi(ženski) raspravljaju koja ima veču rupu...a kamoli da su to mjerile...user posted image
tak da mi to pričanje o  cm-ima, zgleda ko razmetanje...
 
znam da sam se dovel u situaciju da bute sad rekle... "gle, još jedan 'tehničar' "...
al, baš me briga... glavno da je moja draga zadovoljna... bil on mali il velki...
tak je veličina relativna...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



rupa ko rupa..user posted image user posted image user posted image al alat je nešto sasvim drugo...i ima veze centimetri i debljina  ooo itekako ima,zar ne cure?user posted image user posted image nije isto hrenovka ili jeger...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:33:44   
njanja
mene nerviraju te fore o mjerama, izgledu, obliku...ako je to ikome važno, neka ode u sexy shop i izabere iz ponude.... za partnere je bitno da se poznaju, da su otvoreni, nemaju ograničenja, da znaju što jedno drugome odgovara, a i da svatko od njih pozna vlastito tijelo i tijelo partnera.....  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:35:03   
mamabo
hahahah jeste ludi ...toliko sam se sad ismijala ......user posted image

ali ajde da ne ispadne ...da samo špijuniram ......ja volim normalne ...a sad neznam šta se tu podrazumjeva ...vidjela sam ojednog u životu i za njega se udala....user posted image

ali zg_cinik ......jel to još jedan sa malim ili.......user posted image user posted image


_____________________________

www.papige.info

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: hmmm..još o hmmm..pišonjama...
25.3.2009 21:35:36   
zg_cinik
    s t-portala...   Neće mu biti baš ugodno ako pričate o bivšem, voli vjerovati da je on najbolji i jedini
Boji se da ćete njegov penis smatrati premalim
Prosječna veličina penisa iznosi 16,5 centimetara. Ako on ima manji, vjerojatno je očajan zbog toga.
Muškarcima koji su iskompleksirani jer misle da imaju mali penis teško je objasniti da veličina nije bitna.
Većina ih je uvjerena da samo veliki može obaviti posao. Vjeruju da je veliki penis ključ seksualnog uspjeha.

Iako ima i dosta žena koje dijele ovo mišljenje, na radost muške populacije, velik dio žena smatra da je
važna tehnika, sposobnost zavođenja, maženja i poljubaca, a ne samo velika alatka.

Probajte ga uvjeriti da nije sve u veličini. Izaberite pozu u kojoj može najbolje pokazati što ima,
doggy style, naprimjer.

ovdje je prosjek čak nabrijan u odnosu na neke druge...pa i medicinske izvore...
progooglajte malo
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!