|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svjetski dan zaštite okoliša
5.6.2008 12:22:13   
Renata RR
Svake godine, 5. lipnja obilježava se Svjetski dan zaštite okoliša na godišnjicu održavanja Konferencije Ujedinjenih naroda u Stockholmu (1972.) posvećene okolišu, a na kojoj je usvojen Program zaštite okoliša Ujedinjenih naroda (UNEP).

Ove godine Svjetski dan zaštite okoliša obilježava se pod sloganom: 'Odbacimo stare navike! Razvijajmo gospodarstvo s manje CO2' ('Kick the Habit! Towards a Low Carbon Economy')

Budući da su klimatske promjene globalna tema našeg doba, UNEP je ove godine pozvao sve države Svijeta da se snažno angažiraju na smanjivanju emisija stakleničkih plinova i promoviraju razvitak gospodarstva s manje CO2, te da potiču učinkovitu upotrebu energije i korištenje proizvoda koji su prijatelji okoliša.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svjetski dan zaštite okoliša
5.6.2008 22:33:28   
DEA
evo da dodam nešto-mene smeta šta nema više onih kontejnera za sortiranje smeća-konkretno,u mojoj ulici ih nema....

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svjetski dan zaštite okoliša
5.6.2008 22:35:39   
mirna
nema ih ni kod nas...user posted image   ali svaka čast da se u hr skupljaju plastične boce!user posted image

Cure kako vi brinete za zaštitu okoliša?

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svjetski dan zaštite okoliša
5.6.2008 22:53:41   
tina1602
eno špajza mi puna plastičnih boca user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio tina1602 -- 5.6.2008 22:54:32 >


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svjetski dan zaštite okoliša
7.6.2008 10:02:53   
tiha
IZVORNA PORUKA: tina1602

eno špajza mi puna plastičnih boca user posted image user posted image user posted image




i meni i meni!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  sve skupljamo!!!

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!