|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 23:29:59   
dominik
mi racunali za ic u madjarsku nam se ne isplati jer kad platim benzin i cestarinu dodje mi na isto...s obzirom da cu dobivati 2000 kn manje rekla sam da cu prestati kupovati gotove kasice vec cu maloj sama kuhati...ionako ih pola bacim dok otkrijem kaj joj valja...a jeda krumpir, mrkva i tikvica manje ispadnu nego dve gotove kasice...ne kupujem kremice i sminku i sl kerefeke u dm-u, i opet ne kuzim di lova ide...ajd bar smo domia odvikli od pelena po danu tak da trosimo 2 dnevno (na spavanje) ... mislim si malu sa 7 mj pocet na tutu stavljatiuser posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sto je 500 kn?
22.8.2009 10:07:30   
ivanaa
zao mi jeuser posted image
IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: ivanaa

kaj je touser posted image
IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: mirna

500 Kn: moja boravisna dozvola i to svake godine...user posted image


i meni draga...a nesto manje od toga mi je zdravstveno osiguranja svakog meseca!! user posted image user posted image user posted image




to znaci biti stranac, bez zaposlenja, nemam prava ni na porodiljnu naknadu iako je mala rodjena i zivi ovde!! a da budem bez zdravstvenog ne mogu, kad sam imala konjuktivitis, otisla na hitnu jer nisam znala jos sta je i obican pregled od 3 minuta su mi naplatili 50 eura!! sta bi tek bilo da sam bez zdravstvenog a nesto mi se ne daj boze desi??!!  user posted image user posted image



_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sto je 500 kn?
22.8.2009 10:14:10   
Nika 24052006
Mi smo jučer bili u Bosanskom Brodu,kupili karton coca cole,ariel 6 kg,šteku cigareta i 6 vrećica raznih grickalica,platili 150 kn..Nekako mi to nije puno.A jednom sam tamo naletila na ariel 15 kg(vreća mi zauzela cijeli gepekuser posted image ) i platila to 200 kn.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sto je 500 kn?
22.8.2009 11:16:47   
ivanaa
kam cemo mi iz zagreba u sopinguser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sto je 500 kn?
22.8.2009 11:21:48   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ivanaa

kam cemo mi iz zagreba u sopinguser posted image


draga molim Boga da se završi ona cesta i da ljudi prestanu prosvjedovat....tako da imamo autocestu do Siska, pa onda još malo i u Bih smo...user posted image user posted image user posted image ...ne znam tko mi je rekao da ide tu preko kod Siska za Bih u shoping ali to je bilo prije par godina...jel još to hoda ne znam!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sto je 500 kn?
22.8.2009 11:23:13   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivanaa

kam cemo mi iz zagreba u sopinguser posted image
 Citam da je opet Madjarska najjeftinija

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sto je 500 kn?
22.8.2009 11:26:58   
ivanaa
dok ja dodem tam s svoja dva beduina nemam vise snage za soping

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sto je 500 kn?
22.8.2009 11:27:41   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ivanaa

dok ja dodem tam s svoja dva beduina nemam vise snage za soping


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sto je 500 kn?
4.9.2009 13:54:58   
malica
Pokušavamo štediti i krećemo se puževim korakom. Kupuješ samo nužno i opet ne znaš di su novci:( Nellyca, koliko bi ti naplatili posjetu liječniku negdje vani?

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sto je 500 kn?
4.9.2009 23:16:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malica

Pokušavamo štediti i krećemo se puževim korakom. Kupuješ samo nužno i opet ne znaš di su novci:( Nellyca, koliko bi ti naplatili posjetu liječniku negdje vani?


Kako mislis vani? Ja u Beogradu imam zdravstveno, kao student a i dalje sam prijavljena ovde, ali posto sam u Hr stranac moram da ga placam i tarifa za strance je 400kn mesecno...a ako mi se nesto desi, dok ja stignem u Bg na lecenje, mogu da krepam 10 puta! user posted image

(Odgovor članu malica)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sto je 500 kn?
5.9.2009 7:40:28   
dominik
nelly znam da ti je to tesko ali ni u drugim zemljama nije drugacije...recimo u austriji moja kuma nece dobivati porodni za klinca koji je tamo rodjen ako njen muz nece imati dovolja prosjek place da mali dobije vizu...tek nako dobivanja vize ide joj ponovno porodni...ona ima vizu ali eto porodni se veze na vizu od klinca koji bu se rodio...a zdravstveno isto nisu imali dok nisu vize dobili...tako da nije jedino hr takva...uostalom neka pravila moraju postojati...ok ne kuzim cijelu situaciju ali opet cudno mi je da vec nemas drzavljanstvo i zdravstveno preko muza

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sto je 500 kn?
5.9.2009 10:10:40   
Anoniman
draga da  me pogresno ne razumes, znam ja da je u mnogim zemljama tako,pa prvi amerikanci, koji su kao najrazvijeniji na svetu, nemaju za svoje gradjane obavezno i besplatno zdravstveno zar ne?? a ja na papire nemam prava minimum 5 godina, iako sam udata i dete mi je rodjeno ovde, i pitanje je da li cu ih uopste tad i dobiti...a do tad svake godine moram da produzavam privremeni boravak i to mi samo dodje 500kn...sad pokusavamo da nadjemo neki nacin da manje placam zdravstveno, i da je 100kn manje, na jednu platu i kredit, puno mi znaci. mislim, to mi je sto mi je, nemam drugog izbora, ali da je lako- nije.

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sto je 500 kn?
5.9.2009 10:13:41   
lee
bila u dm prije par dana 1000kin sam potrošila....kupila sve za maloga...užas...kako je sve skupo...otkad su digli pdv čini mi se da je sve trostruko skupljeuser posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sto je 500 kn?
5.9.2009 11:19:37   
dominik
IZVORNA PORUKA: Nellyca

draga da  me pogresno ne razumes, znam ja da je u mnogim zemljama tako,pa prvi amerikanci, koji su kao najrazvijeniji na svetu, nemaju za svoje gradjane obavezno i besplatno zdravstveno zar ne?? a ja na papire nemam prava minimum 5 godina, iako sam udata i dete mi je rodjeno ovde, i pitanje je da li cu ih uopste tad i dobiti...a do tad svake godine moram da produzavam privremeni boravak i to mi samo dodje 500kn...sad pokusavamo da nadjemo neki nacin da manje placam zdravstveno, i da je 100kn manje, na jednu platu i kredit, puno mi znaci. mislim, to mi je sto mi je, nemam drugog izbora, ali da je lako- nije.


znam strava...kad se sjetim ko sve ima drzavljanstvo a zena koja je udana i rodila djete tu ne moze dobiti...sramota za drzavu...nadam se da ce se nesto srediti, a ne mozes muzu na teret biti? ja mislim da postoji ta opcija da imas preko njega zdravstveno...ali opet kad pogledas meni sa place nis manje ne uzimaju za zdravstvo tak da...samo kaj ja te novce ni ne vidim a ti ih ipak moras dat iz ruke

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sto je 500 kn?
5.9.2009 11:28:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Nellyca

draga da  me pogresno ne razumes, znam ja da je u mnogim zemljama tako,pa prvi amerikanci, koji su kao najrazvijeniji na svetu, nemaju za svoje gradjane obavezno i besplatno zdravstveno zar ne?? a ja na papire nemam prava minimum 5 godina, iako sam udata i dete mi je rodjeno ovde, i pitanje je da li cu ih uopste tad i dobiti...a do tad svake godine moram da produzavam privremeni boravak i to mi samo dodje 500kn...sad pokusavamo da nadjemo neki nacin da manje placam zdravstveno, i da je 100kn manje, na jednu platu i kredit, puno mi znaci. mislim, to mi je sto mi je, nemam drugog izbora, ali da je lako- nije.


znam strava...kad se sjetim ko sve ima drzavljanstvo a zena koja je udana i rodila djete tu ne moze dobiti...sramota za drzavu...nadam se da ce se nesto srediti, a ne mozes muzu na teret biti? ja mislim da postoji ta opcija da imas preko njega zdravstveno...ali opet kad pogledas meni sa place nis manje ne uzimaju za zdravstvo tak da...samo kaj ja te novce ni ne vidim a ti ih ipak moras dat iz ruke



pokusali smo to, da preko njega imam zdravstveno, ali  je nemoguce. ..valjda cemo naci neki nacin, a ako ne, cekacu dok se ne zaposlim, pa ce valjda tad biti bolje. user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sto je 500 kn?
5.9.2009 11:37:09   
dominik
daju ti da radis ali ne i da zivis user posted image strasno...sretno!!!!!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sto je 500 kn?
5.9.2009 11:38:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dominik

daju ti da radis ali ne i da zivis user posted image strasno...sretno!!!!!!!


na ovo cu imati odgovor tek kad budem pocela da trazim posao, pa cu ti tad reci da li mi daju i da radimuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sto je 500 kn?
5.9.2009 21:02:54   
Kika83
Strašno kakve su cijene. Stavim par stvari i več 300kn. Da bar napunim kolica za 500knuser posted image A moramo jesti i moramo potrošit, druge nema

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

brak
twitty

kako bi ste opisali vaš brak?

rastavljena sam jer je bio katastrofa (8%)

katastrofalan je ali još nisam razvedena (2%)

razmišljam o razvodu (6%)

loš (4%)

dobar (56%)

imam pravu idilu (24%)


Broj svih glasova: 147

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!