|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odšteta
17.2.2009 18:38:09   
tikica_69
Da li ste ikada za ista potrazivali odstetu?
U kojem slucaju i da li ste dobili zadovoljavajuci iznos?

Bas danas citam u novinama da postoji besplatan broj gdje nude informacije i posredovanje kod naplate steta i odsteta.....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odšteta
17.2.2009 18:46:20   
ejmama
Nisam i nadam se da mi neće trebati.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odšteta
17.2.2009 18:49:31   
dami
Nisam imala nikad takvu priliku o nadam se da neću imati.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odšteta
17.2.2009 18:54:21   
tikica_69
Moj klinjo je od osiguranja dobio 600kn (jer je u skoli osiguran) za slomljenu ruku 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odšteta
17.2.2009 19:03:30   
Vjeverica ST
da, baš su mene nekidan pitali za to, naime pri porodu je doktoru ostalo posteljice pa sm imala komplikacije nekidan...iako je mene to sram, mnogi mi govore da ga tužim....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odšteta
17.2.2009 19:11:12   
Kika83
da nakon prometne za koju nismo bili krivi. i ja i mm smo dobili odštetuuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odšteta
17.2.2009 19:15:48   
Marcus
jesam i to nakon ozljede na radu (praksi) ...kak je gospon sudac zakljucil da sam radil nekaj kaj ne pokriva polica osiguranja skole nisam dobil nist...al izbjegal sam i placanje sudskih troskova user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odšteta
17.2.2009 19:19:11   
Vjeverica ST
onda, ima li smisla tužiti dokotore?

(Odgovor članu Marcus)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odšteta
17.2.2009 20:19:51   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Vjeverica ST

da, baš su mene nekidan pitali za to, naime pri porodu je doktoru ostalo posteljice pa sm imala komplikacije nekidan...iako je mene to sram, mnogi mi govore da ga tužim....


imas li potvrdu mojoj sestri je 2 put ostala posteljica skoro umrla,a oni papire sakrili dali nesto sasvim ne logicno napisano da je dosla zbog temperature, da je friska rodilja,bla bla,bla,ali je on jos dok je lezala u bolnici uspjela poslikati nalaze gdje pise da su joj dali 2 doze krvi,i da je ostao komadic posteljice

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odšteta
17.2.2009 21:13:32   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Vjeverica ST

da, baš su mene nekidan pitali za to, naime pri porodu je doktoru ostalo posteljice pa sm imala komplikacije nekidan...iako je mene to sram, mnogi mi govore da ga tužim....

nisam nikada za ništa tražila odštetu,ali da se nadovežem na vjeveričinu poruku.........ako je meni NEDAJ BOŽE ostalo šta u meni poslije kiretaže ja bi mogla za to tužiti doktoreuser posted image   ili.......

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odšteta
17.2.2009 22:42:16   
Ruža
Nisam do sad za ništa, ali da i jesam sumnjam da bi mogla tužiti. Osim u slučaju da je pogreška bila svijesna ili namjerna.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:






Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!