|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nikoleta(MaTana)sretan rođendan!
18.11.2013 19:46:27   
BUMBI
Sretan rođendanuser posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nikoleta(MaTana)sretan rođendan!
18.11.2013 22:57:59   
troubled
sretan, najsretniji user posted image user posted image user posted image

kako vrijeme brzo leti...5 poljubaca za 5 godina user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nikoleta(MaTana)sretan rođendan!
18.11.2013 23:35:34   
MaTana
Cure hvala najljepsa!Ni ja nemogu vjerovati da je proslo vec pet godina otkad sam prvi put ugledala malenu mrvicu, izgledala je tako minijaturno sa tih 2,5kg... To je stvarno bila ona prava istinska ljubav na prvi pogled...
Vrijeme stvarno leti, moja malena bubica je vec prava velika cura 111cm i 21kg, ide u vrtic, uci engleski i plese balet, a sto je najvaznije svakim svojim udahom i osmjehom uljepsava svaki trenutak moga zivota. Gledam je svaki dan kako raste, sazrijeva, ljuti se, smije, pusti sizu kad citamo Bambija iako joj slazem da su mamu odveli u zooloski vrt, gledam je kako nesebicno i iskreno voli svoju malenu seku i ponosna sam na tu tvrdoglavu pametnu glavicu!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nikoleta(MaTana)sretan rođendan!
19.11.2013 4:12:29   
anaxx
Prekrasno napisano MaTana!
Sretan rođendan tvojoj princezi i od nas!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nikoleta(MaTana)sretan rođendan!
19.11.2013 10:18:29   
cuba
Sretan rođendan tvojoj velikoj curki od mene i mojih mališanauser posted image user posted image
Sve najbolje joj želimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nikoleta(MaTana)sretan rođendan!
21.11.2013 19:51:51   
kisica
sretan rođendan user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!