|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako smanjiti rezije?
21.11.2008 20:43:39   
tikica_69
Kako stedite struju? Vodu?Mi se vise tusiramo, nego kupamo. Prilikom tusiranja kazem klincima da dok se sapunaju, zatvore tus. Naucila sam ih napokon da kada izlaze iz prostorije, da gase svijetla za sobom.Sto se tice telefona, stavila sam zabranu 060 i 062 poziva.Internet im dajem samo kada sam ja kod kuce.Imamo svaka tri tjedna veliki shopping, a izmedju samo kruh i sitnice koje nestanu. Imate li kakve savjete, gdje jos ustedjeti u ovo vrijeme "stezanja remena"?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako smanjiti rezije?
22.11.2008 0:36:29   
piggy
tak je i kod mene,dok se tuširam izatvorim vodu dok se sapunam,gasim svjetlo kad izlazim ili ak mi stvarno ne treba niti ga ne palim,i koliko god tako štedila režije su mi iste,ne vidim baš nekog pomaka,najbolje mi je po ljeti.user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako smanjiti rezije?
22.11.2008 0:51:19   
tikica_69
Da...kad nema racuna za centralno...odnosno kad je minimalan user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako smanjiti rezije?
15.7.2009 21:10:04   
uspavana
ovisi od kućanstva do kućanstva...na puno stvari se može uštedjeti...
al se slažem da treba početi sa strujom, vodom... telefonom... i tak nekim stvarima koje možda shvaćamo zdravo za gotovo...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!