|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djecja stednja
26.5.2008 13:27:32   
cokolada
Da li imate kakav oblik djecje stednje? Nudili su mi preko Merkur osiguranja, nekakav oblik stednje ali bas mi se nije svidio.
Cini mi se zgodno uplacivati neki iznos djetetu pa da sa 18 god ili kasnije dobije neku svoticu novca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djecja stednja
26.5.2008 13:34:17   
maja
Mi stalno planiramo ali nikako! Osigurati ćemo dijete u Merkur osiguranju, imaju jako dobrih ponuda( pogledaj na internetu), ali moramo u Zg. ,jer kod nas nemaju još otvoren ured!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djecja stednja
26.5.2008 15:37:41   
mamara
ja imam osiguranje kao oblik štednje u generali osiguranju i odlični su uvjeti ali nikad nebi podpisala takav ugovor gdje je korisnik novaca djete od 18 godina!
kao prvo nisu sposobni dobro pesuditi šta sa novcima učiniti; a drugo sad je mladež problematična a šta če tek biti sa našom djecem!
zato je moj savjet životno osiguranje gdje su korisnici roditelji a kome čemo mi to nakraju dati nego svojoj djeci!user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djecja stednja
26.5.2008 16:56:04   
Elena
Ja sam otvorila Martini djecja kniska u banci i ja sam joj staratel,pa tako uvek kad joj neko da pare pa makar i 1oo denari kod vas je to negde pa oko 10 kuna ja joj stavim na kniska a stitne pare stavljamo u kasica sto su joj dale u banka pa kad je napunimo idemo da stavimo novac na kniska.Jer zasto da trosim pare na ono na ovo kad svako kupuje svom djetetu sta mu treba.A i vidjela sam da njoj je to interesantno i zabavno pa sad i sama kad joj neko da neku paru ona kaze:idem u banku staviti papi.I jos od sada se uci da stedi.Sto je zaista ljepo,bar za mene.user posted image

< Poruku je uredio Elena -- 26.5.2008 16:57:29 >

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djecja stednja
26.5.2008 21:15:41   
božica
bravo elena super
mi isto već godinu dana štedimo viktoriji do neke 20god-mjesečno 150kn.-bit će dosta-sada bi trebali i leonici-
100 kn sim 100 kn tam i ode plaća
mi isto imamo kasicu viktoriji za sitno

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djecja stednja
26.5.2008 21:38:15   
tonkica
Mi isto budemo nešto stavljali na stranu za bebu. Samo ne znam kako budemo to realizirali.
Ja uplaćujem stambenu štednju, ističe mi druge godine. Pa mi palo na pamet da dio love dignem i nastavim s uplatama. Ovak i onak lova ode, ovak bi bar bila na sigurnom i nitko ju ne bi diro...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djecja stednja
3.6.2008 14:02:32   
ZVRK
mi smo našem zvrku tvorili stanbenu štednju u reiffeisen banci.svaki mjesec nešto kapnemo na račun i tako do njegove 18 onda neka vidi za šta bi mu trebalo-škola,faks,auto stan ili nešto drugo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djecja stednja
28.6.2008 22:36:10   
Tata
nisam ljubitelj štednje jer su kamate manje od inflacije. što to znači na dugi rok izračunajte sami.
radije bih cim nešto sitno uštedim kupio zlatnik po zlaznik. imate li predođbu kolika ce biti cijena zlata kroz 18 godina??

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djecja stednja
18.8.2008 13:51:18   
mlada mama
mi smo nasem otvorili stednju u zagrebackoj.Cim sam rodila dosla mi je ta zena s nekom ponudom, taman su tad bile neke ok. ponude i odlucili smo mu uzet stednju

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djecja stednja
18.8.2008 14:04:55   
FIONA
ja mislim da je ulaganje najbolje ali ne u fondove ovaklve vrste. Da li netko zna što si mogao prije 18 godina kupiti za tada 10 000maraka. Puuuuno više nego danas sa 10 000 €. Želim reći da novac sa godinama gubi na vrijednsti. Ja imam priliku dići kredit i urediti kuću a u isto vrijeme iznajmljivati stan. Mogla sam ga prodati i biti bezbrižna bez kredita. Odlučila sam se za ovo jer mislim da nekretnina samo dobiva na vrijednosti a uvijek je tu da ju prodam ak mi sfali novaca... Sada da odvajam da  bi dijete sa 18 dobilo novce. Pa sa 18 neće znati kak se zove... ja sada i sa 18 sam druga osoba i mislim da rijetko tko u tm godinama nešto kupuje...za mene je ulaganje u sigurno puno bolje... ne znam možda griješim...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djecja stednja
26.8.2008 13:43:24   
mlada mama
mi godisnje uplacujemo 500 eura,sto ne znaci da kad on bude napunio 18 god.cemo mi to njemu dati u ruke,potpisali smo da kad bude podizao novac netko mora biti prisutan,u biti mi to stedimo do 18,ako ne bude potrebno prouzimo stednju i fino mu ako se bude zenio ili htio skolovati mozemo dati.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djecja stednja
26.8.2008 13:47:45   
maja
E da, uplatili smo Noi štednju+životno osiguranje do njegove 19. godine u M.Osig.(ne znam jel smijem reklamirati). Godišnje 200 i nešto eura!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djecja stednja
23.9.2008 10:10:44   
didi86
ja sam curama uplatila stednju i osiguranje u jednom kod croatia osiguranje, supac je stednja do 25 i zivotno osiguranje, ali smo morali zmrznuti zbog nekih neprilika,ali cim uspijem uplacujem ponovouser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djecja stednja
23.9.2008 10:17:10   
cokolada
Mi planiramo ali nikako da i uplatimo, nekako bih najradije u croatia osiguranju.
didi da li imas neki kontakt u croatia os. ko slaze te police djecje stednje (mozes mi poslati i na pp)?

(Odgovor članu didi86)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djecja stednja
23.9.2008 11:33:54   
gugi
Mi uplaćujemo životno u uniqa a postoji i neki miraz za ženidbu koju može podići samo kada se oženi ili u 25god.,ali sve je to za nedajbože,jer su kamate bezveze.
Dobro je ulagati  u fondove ali pritome biti vrlo oprezan,a nekretnine su super izbor.
Svakako trebamo štediti svojoj djeci,barem za školovanje jer nikada neznaš što te čeka u životu a najbitnije je obrazovanje.
A tu su i kasice prasice user posted image  koje netreba podcjenjivati.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djecja stednja
23.9.2008 23:06:03   
lelo
Mi smo Leonu otvorili dječju štednju u Erste banci(Medo štedo),ima dobre kamate i stimulans za štednju.Pa kad napuni 18 godina moći će si kupiti što želi ili otvoriti novi račun.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu gugi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djecja stednja
23.12.2008 13:32:25   
valika
ja sam isto za stednju...mislim da je to jako pametna stvar...ja sam otvorila stambenu stednju u raiffisen banci na 5 godina mjesecna upl.200 kn....a isto tako mislim otvoriti djeciju kad nam se beba rodi....

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!