|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 11:09:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Štednja?!
7.6.2010 12:02:16   
marija0
ja sam svome otvorila dj. stamb. štednju na 5 g najmanje 100kn misečno i nismo tribali dat ništa za otvaranje samo smo morali odma uplatit kao prvu ratu

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Štednja?!
7.6.2010 12:35:21   
Bebys
cvrcak koja je to banka nisi rekla...

da to mi je nezamislivo ...kakvo naplacivanje gluposti..to treba biti besplatno..
ja sam u raiffaisen banci i jedva cekam da dodjem kuci da se skinem s te banke jer kada se UPLACUJU novci..uzimaju proviziju lopovi PA TO NIKO NERADI...uzasno...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Štednja?!
7.6.2010 12:36:50   
marija0
bebys jel uplačivaš u njihovoj banci ili nekoj drugoj

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Štednja?!
7.6.2010 12:38:11   
Bebys
e da bas sam sa mm pricala jucer o stednji...i to mije super za djete... a neka ima bar za vozacki i jos nesto kada napuni 18 godina...a mozda ce si to i ostaviti da raste kamata...user posted image user posted image user posted image user posted image
a joj ovdje nema uvijeta..nikakvoga...uplati kada hoces i koliko hoces..nisi obavezan svaki mjesec...isto tako digni kada hoces..a pozitivna kamate ide..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Štednja?!
7.6.2010 12:39:43   
Bebys
IZVORNA PORUKA: marija0

bebys jel uplačivaš u njihovoj banci ili nekoj drugoj
ma to sam si napravila tekuci racun jer sam trebala poceti raditi u hr...ali sam dosla ovamo u sved. pa nisam i taj mi tekuci ostao...i mama mi nekada JER ZELI NESTA KUPITI R. mojoj pa stavi lovu a ja ovdje imam karticu i kupim sta ona kaze...tako otprilike...pa sam taj tekuci zato i ostavila..medjutim kada god mama stavi lovu oni uzmu 9 KN hallloooooooooooooooooooooooo

to je idiotizam

inace sam ja bila stranka tj. korisnik ZAGREBACKE BANKE..to je oduvijek bila moja banka..i nemam blage veze zasto sam osla u raiffaisen..budala sam


< Poruku je uredio Bebys -- 7.6.2010 12:40:28 >

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Štednja?!
7.6.2010 12:42:57   
marija0
onda je to tekući račun koliko sam ja svatila a ne štednja, oni ti naplaćuju vođenje računa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Štednja?!
7.6.2010 12:49:15   
Bebys
IZVORNA PORUKA: marija0

onda je to tekući račun koliko sam ja svatila a ne štednja, oni ti naplaćuju vođenje računa
ali to nitko neradi..samo oniuser posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Štednja?!
7.6.2010 13:02:47   
marija0
kako ne, neznam kako je u šved. al ovde svi naplačuju, neki više neki manje, meni u poštanskoj je 8 kn, u zagrebačkoj je 9, vjerovatno zavisi i o broju i visini uplata i isplata tijekom miseca jer mm u zg banci naplate 9kn a mojoj mami koja ima neki račun radi dionica i ne koristi ga, smo ima njihovu uplatu misečnu, dođe joj 4 kn 

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Štednja?!
7.6.2010 13:05:06   
Bebys
od kada to ...JA KADA SAM PRIMALA PLACU U ZAGREBACKOJ i moja mama dan danas u slavonskoj NISTA...ili vec ta hipe alpe kako se sada zove naznam..to jemoje mame banka nikada ne naplacuju uplatu place..nikada.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Štednja?!
7.6.2010 13:08:14   
cuba
IZVORNA PORUKA: cvrčak


Poruku koju bi poslala mom djetetu da sam joj u toj banci otvorila knjižicu bi bila da joj je mater matematički nepismena.




user posted image user posted image user posted image da upravo to!!
I dobro da nisi, lopovi nas kradu di god stignu! Ako se već odlučiš da ćeš davat novce u njihovu banku šta to nebi trebalo bit besplatno???


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 13:10:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Štednja?!
7.6.2010 13:14:01   
Bebys
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Bebys, nisam sigurna da znam o čemu pričaš,ali u HypoAlpe Adria banci ti ne naplate ako uplaćuješ novce na svoj tekući račun na njihovom šalteru.
ne mogu vjerovati da ovi u RBA to rade?
tocno tako nisu ni u ZAGREBACKOJ meni naplacivali nikada kada sam dobivala placu...

ja prvi puta cujem da se naplacuje uplata novaca...halllllooooo

to kada mi je mama rekla...odmah cu zatvoriti racun cim dodjem u hr. i otvoriti negdje gdje to neradi...vjerovatno u maminoj banci..ili cu provijeriti koja to neradi...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Štednja?!
7.6.2010 13:16:08   
marija0
pogledaj ili reci mami neznam di ti dolazi pošta za to, kad ti dođe izvadak za šta je tih 9 kn dignuto, ako piše naknada onda ti je to za misečno vođenje računa i taj izvod šta ti šalju ali i za podizanje sa bankomata ti uzmu nešto pogotovo šta si u drugoj državi a račun ti vamo otvoren.... ma za sve živo uzimaju

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Štednja?!
7.6.2010 13:28:18   
ejmama
IZVORNA PORUKA: marija0

pogledaj ili reci mami neznam di ti dolazi pošta za to, kad ti dođe izvadak za šta je tih 9 kn dignuto, ako piše naknada onda ti je to za misečno vođenje računa i taj izvod šta ti šalju ali i za podizanje sa bankomata ti uzmu nešto pogotovo šta si u drugoj državi a račun ti vamo otvoren.... ma za sve živo uzimaju


Mislim da se radi upravo o ovom, ti si Bebys otvorila tekući račun, a oni ti naplate mjesečno vođenje računa i izvod.  Meni tako naplaćuju, plus još i za sms, pa za kreditnu..... Mislim da si to možeš malo smanjiti, ako tamo osobno zatražiš da ti ne šalju izvode i oni će to napraviti i uzmeš si net bankig tako da uvijek možeš pratiti svoj račun.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Štednja?!
7.6.2010 13:56:39   
ZVRK
cvrle ali tih 100kn upišu u knjižicu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Štednja?!
7.6.2010 13:57:08   
barbiegirl
imala sam deviznu štednju u ZABI i u Hypo. U ZABI sam podigla cijeli iznos, a u Hypo sam morala ostaviti na računu 18 eura ili platiti oko 200 kuna  (ne sječam se točno koliko) zatvaranje knjižice - bolesno - tih 18 eura neću nikada moći podignuti

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Štednja?!
7.6.2010 14:07:07   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: marija0

pogledaj ili reci mami neznam di ti dolazi pošta za to, kad ti dođe izvadak za šta je tih 9 kn dignuto, ako piše naknada onda ti je to za misečno vođenje računa i taj izvod šta ti šalju ali i za podizanje sa bankomata ti uzmu nešto pogotovo šta si u drugoj državi a račun ti vamo otvoren.... ma za sve živo uzimaju



ma ne...nista ne dobivam nikakav izvod...i to je UZETI NOVCI ZA UPLATU..svaka uplata na racun uzmu lovu. rekla mi je zena koja tamo radi.
nista oni meni nevode..tj. ne dobivam nikakav papir doma i ZNAM KADA OVDJE PLATIM ili dizem karticnom da ide provizija to je nesta drugo..ja vama pricam o tome KADA SE UPLATE NOVCI UZIMA SE OD TE UPLATE 9 KN to je jako jako puno...jako...
a recimo ako direktno placam karticom u trgovini NEMA PROVIZIJE..nista ne skidaju samo ono sto sam platila...jedino za bankomat uzmu pare...ako vadim kes...
Mislim da se radi upravo o ovom, ti si Bebys otvorila tekući račun, a oni ti naplate mjesečno vođenje računa i izvod.  Meni tako naplaćuju, plus još i za sms, pa za kreditnu..... Mislim da si to možeš malo smanjiti, ako tamo osobno zatražiš da ti ne šalju izvode i oni će to napraviti i uzmeš si net bankig tako da uvijek možeš pratiti svoj račun.


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 14:12:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Štednja?!
7.6.2010 14:14:41   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: ZVRK

cvrle ali tih 100kn upišu u knjižicu


Ne upišu zvrk,Pitala sam i odgovor je glasio da je to naknada za otvaranje štedne kunske ili devizne knjižice.

a onda je to drugo-baš bezveze.user posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Štednja?!
7.6.2010 14:14:50   
novamama
baš sam nekidan bila u tome...u RBA imam sve...i kredite i policu života i dva tekuća i svašta...

uglavnom, za otvaranje ŠTEDNE KNJIŽICE ništa nisam morala platiti, doduše, nisam znala ni da to još postoji...
mogu uplaćivati koliko hoću, a stavila sam i trajni nalog za svako dijete...sve vidim i na internet bankarstvu...
dakle, nema naknade za otvaranje knjižice jer su oboje maloljetni...mjesečno ne mogu dizati više od 10.000kn (ionako ne planiram), jer tako kaže zakon...

da sam to isto napravila na tekućem računu, svaki mjesec bi mi oduzimali 9 kn za vođenje računa...

tako da sam se odlučila za knjižicu, ništa mi ne uvjetuje (poput stambene štednje), stavljam koliko mogu...
ugl, kamate su kriminalneuser posted image  - za ove moje uplate ću godišnje dobiti 3 kn pozitivnih kamatauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio novamama -- 7.6.2010 14:16:02 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Štednja?!
7.6.2010 14:18:34   
novamama
cvrki, vidi ovo...možda je teta u banci nešto krivo shvatilauser posted image

http://www.hypo-alpe-adria.hr/home.nsf/r/Gradjanstvo/$file/Naknade_gradjanstvo.pdf

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 14:20:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Štednja?!
7.6.2010 14:21:00   
ejmama
http://www.rba.hr/web/pdf/naknade/naknade-devizno-kunsko-poslovanje.pdf

Evo ovo ti je cijenik, i tamo ti piše da je 09,00kn vođenje računa s prometom, a bez naknade je ako nije bilo prometa. Sve obične uplate na raučun su bez naknade.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Štednja?!
7.6.2010 14:21:30   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: novamama

ugl, kamate su kriminalneuser posted image  - za ove moje uplate ću godišnje dobiti 3 kn pozitivnih kamatauser posted image user posted image user posted image

ja sam zato zvrkiću ''vezala ''na 3mjeseca i onda uspije da dobije kamate oko 50eura na cifru od 3000e
znači godišnje bude skoro 200e

erste banka

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!