|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
KontesaNina
Korisnik nije podesio status.

Pišem komentar: 'Bravo, bravooooo!!!!!!!! Prelijepo!!! Uživaj Dad@...' u album Nasa srecica broj 2 (12.1.)
Pišem komentar: 'Jeeeeeeeej!!!! Bravo!...' u album Testić :) (7.1.)
Pišem komentar: 'Slažem se! Ja bih ti dal hos dva mjeseca da imas d...' u album 40+3 (28.9.)
Pišem komentar: 'Divan si dečko, Noele! Čestitam ti puno, Teice dra...' u album Beba u trbuhu (22.9.)
Pišem komentar: 'Jesu, jako dobro, oduševljeni su!!...' u album Moj trbuscic (22.9.)
Pišem komentar: 'Blink blink!!! Divnaaaa!!!!!...' u album Trudnoća br.2 (21.9.)
Pišem komentar: 'Vise ne boli! Rez se mora raditi uvijek na istome ...' u album Moj trbuscic (5.9.)
Pišem komentar: 'Weeeeee, kak si medena!!!!! Ali fakat ti je divan ...' u album Trudnoća br.2 (4.9.)
Pišem komentar: 'Pinky, totalno! Ali meni je tvoj top, ja u životu ...' u album Moj trbuscic (5.8.)
Pišem komentar: 'Kak si slatka!!!!...' u album Trudnoća br.2 (4.8.)
Pišem komentar: 'Kako ti je mala busica!!!! Wow! Divno izgledaš!!!...' u album Danchy27 album (4.8.)
Pišem komentar: 'Uopće nije pred porod, znas ti kako je veliki trbu...' u album 29+3 (13.7.)
Pišem komentar: 'Kak si lijepa! Ali u potpunosti shvacam, ja bih te...' u album Trudnoća br.2 (12.7.)
Pišem komentar: 'Bas si lijepa trudnica!!...' u album Danchy27 album (12.7.)
Pišem komentar: 'Ovo mi je najbolje kako pupak do kraja trudnoće ob...' u album Trudnoća br.2 (28.6.)
Pišem komentar: 'Prelijepa si!!!...' u album Danchy27 album (28.6.)
Kreiram novi album Moj trbuscic (26.6.)
Pišem komentar: 'Wow! Koliko tjedana si sad?! Wow! Divan je u svojo...' u album Trudnoća br.2 (26.6.)
Menjam svoje raspoloženje u sretan. (3.6.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Nemam prijatelje
Koristiš pretraživač?