|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Leilani
 (10.7.)


Kreiram novu debatu Odbrojavanje - veljača 2021. (20.2.)
Kreiram novu debatu Odbrojavanje - siječanj 2019 (3.1.)
Kreiram novu debatu Odbrojavanje - lipanj 2018 (11.6.)
Kreiram novu debatu RE: Odbrojavanje - ozujak 2018 (28.2.)
Korisnik belina i ja smo postali prijatelji (14.2.)
Kreiram novu debatu Odbrojavanje - veljaca 2018 (31.1.)
Kreiram novu debatu Odbrojavanje - sijecanj 2018 (1.1.)
Korisnik LourdessPadme i ja smo postali prijatelji (10.10.)
Pišem komentar: 'Kako lijepa busica <3...' u album Busika 15 tt (11.4.)
Pišem komentar: 'Bas lijepi trbusko <3 ...' u album Dvije crtice (11.4.)
Pišem komentar: 'To je to, bas se vidi!!! Cestitke od srca! ...' u album Pozitivni test (3.2.)
Pišem komentar: 'Ma to je crta vidljiva ko dan!!! Nemas si tu kaj m...' u album Neznam kaj bi mislila (4.7.)
Pišem komentar: 'O vidi buskicu, bas lijepo rastete :) ...' u album Buskica 22+1 (7.6.)
Pišem komentar: 'Oh, pa sad i ja vidim, dok ja uopće skužim gdje su...' u album valjda ce sada biti dobro (23.11.)
Menjam svoj status u:
Already in my heart, someday in my arms... (10.7.)
Menjam svoje raspoloženje u vrlo sretan. (10.7.)
Menjam svoj status u:
(10.7.)
Imam dva prijatelja
Koristiš pretraživač?
Prijatelji