|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
mali andeo
 (5.2.)


Kreiram novi album 40+3 (28.9.)
Kreiram novi album (28.9.)
Pišem komentar: 'ajme koje ljepote... dobro došao ;) :*...' u album Moj trbuscic (26.8.)
Pišem komentar: 'imaš i na što biti ponosna... predivna bušika <3...' u album Moj trbuscic (4.8.)
Pišem komentar: 'Wooo.... predivna bušika :) super si :)...' u album Danchy27 album (4.8.)
Pišem komentar: 'pedivna trudnice :)...' u album Danchy27 album (13.7.)
Pišem komentar: '*predivna ...' u album Danchy27 album (13.7.)
Kreiram novi album 29+3 (13.7.)
Pišem komentar: 'predivan je :) sve je u trbuhu :) ...' u album Trudnoća br.2 (27.6.)
Pišem komentar: 'Lijepa trudnica ;) ti ćeš ko manekenka biti kada ...' u album Danchy27 album (26.6.)
Pišem komentar: 'Pinky prava si nam trudnica <3 lijepa bušika i li...' u album Trudnoća br.2 (2.6.)
Kreiram novi album 23+4 (2.6.)
Pišem komentar: 'buca debeljuca :)...' u album 23+4 (2.6.)
Korisnik Teica2 i ja smo postali prijatelji (2.6.)
Kreiram novi album 19 tt (5.5.)
Pišem komentar: 'Pinky super ti je bušika ;) kod tebe ide sve u t...' u album Trudnoća br.2 (5.5.)
Pišem komentar: 'Hvala vam curke .. imam osjećaj da ću biti ko bal...' u album Busika 15 tt (12.4.)
Pišem komentar: 'Lijepa bušika :)...' u album Dvije crtice (11.4.)
Kreiram novi album Busika 15 tt (10.4.)
Kreiram novi album Ponovila i drugi (19.1.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam dva prijatelja
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
Evo nas na samom kraju... Ali mojoj princezi se ne zuri van
  
3
0