|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
buba m
 (1.12.)


Pišem komentar: 'Jupi, jupiiii, jeeeee!!!!...' u album Ponovila i drugi (3.2.)
Kreiram novi album Test 16.06. (16.6.)
Pišem nov zapis u dnevniku: Bol života (28.2.)
Korisnik lidac0605 i ja smo postali prijatelji (27.12.)
Pišem komentar: 'Ajoooooj <3...' u album LH i mikroskop_srpanj 2014 (2.7.)
Korisnik perlica55 i ja smo postali prijatelji (22.12.)
Korisnik Snjeguljica_83 i ja smo postali prijatelji (16.12.)
Korisnik Tajci66 i ja smo postali prijatelji (7.12.)
Kreiram novi album lh trakice (3.12.)
Menjam svoje raspoloženje u sretan. (1.12.)
Menjam svoj status u:
(1.12.)
Imam 4 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
  
3
0
Moj poslednji dnevnik
Jugo. Tuga. Čuđenje. Nepravda. Boli me ovaj život. Previše sam se puta zapitala "Gdje je sada taj Bog!?" ali uvijek ga ponovo negdje zamislim. Drži se za glavu od jeze, udara glavom u zid zbog svojih "kreacija". Jutros sam dobila telefonski poziv sa pretužnom vijesti, oduzeo si život jedan mladi poznanik, šogoricin brat. U želucu mi ogroman kamen, nemam riječi... Mozak mi se ježi, ZAŠTO?

3
0