|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
bella 1
 (8.3.)


Pišem komentar: 'Ooooo i mi Glavicu volimo, super fotka :)...' u album Veliki DI (18.8.)
Pišem komentar: 'Pa to su velike cure :) Slatkice ...' u album Veliki DI (18.8.)
Pišem komentar: 'super fotka, profi fotić ili fotograf ;) ?...' u album Veliki DI (18.8.)
Pišem komentar: 'preslatki <3...' u album Veliki DI (18.8.)
Pišem komentar: 'odlična slika, opet pohvale fotografu za oko , a m...' u album Veliki DI (18.8.)
Pišem komentar: 'hahaha, tak i Lo, obožava tuđu obuću :)...' u album Veliki DI (18.8.)
Pišem komentar: ':) :)...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'zgodnica mala!...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'preslatka!...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'tu mi izgleda velika !...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'koja uživancija!...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'zakon fotka :)...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'predivna :)...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'hahhahaha super, koja faca ;) slatkica :)...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'lijepe <3...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'super fora!...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'hehe, vrijedna cura ;)...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'a joooj :( ...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: ':) :)...' u album raste nam Em 2 (7.8.)
Pišem komentar: 'predivni su! slažem se L je frajerčić i jako je ve...' u album Luka i Katja (28.3.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 15 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji