|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
BUMBI
 (10.6.)


Pišem komentar: 'Potpisujem Danery...prekrasni svi...' u album MOJA EKIPA (7.11.)
Kreiram novu debatu Jesenske bebe 2015 (24.10.)
Pišem komentar: 'Slazem se...' u album luce 2008 (3.8.)
Korisnik katy1503 i ja smo postali prijatelji (27.5.)
Pišem komentar: 'Aaaa,vidi ju kako je slatka...' u album M - dvogodišnjakinja =) (19.2.)
Kreiram novi album Nove slike (19.2.)
Pišem komentar: 'Preslatka je...bas mi je narasla...' u album M - dvogodišnjakinja =) (19.2.)
Pišem komentar: 'Bas si mi lijepa!!!!...' u album M - dvogodišnjakinja =) (19.2.)
Pišem komentar: 'Odlicna je torta...' u album M - dvogodišnjakinja =) (19.2.)
Pišem komentar: 'Bas su slatki...' u album M&M (30.6.)
Kreiram novu debatu cuba sretan rodjendan! (19.4.)
Kreiram novu debatu Dino(cuba)sretan rodjendan! (13.4.)
Pišem komentar: 'Predivni svi!!!...' u album malci (9.3.)
Pišem komentar: 'Koji pogled...' u album malci (9.3.)
Pišem komentar: 'slatki...' u album malci (9.3.)
Pišem komentar: 'odlična je torta!!!!...' u album malci (9.3.)
Kreiram novi album 1 rođendan... (9.3.)
Kreiram novu debatu Zimska djeca-2012/2013 (27.2.)
Pišem komentar: 'Super slikic...tu ste poslali i u Mama&beba...' u album M - novije slike (13.2.)
Pišem komentar: 'Preslatka je...' u album M - novije slike (13.2.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 32 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
   
94
0