|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
11.1.2015 17:09:39   
noemaa
antonelaa, glavu gore! u nove pobjede čim gospođa ode. user posted image
buba m, ajde i ti počni s BT! makar ti ne želim da dođe...
ja sam se sad teko ispilala jer radim neke gluposti, piskaranja za posao. samo se izmišlja topla voda, a da je tako nepotrebno. nadređeni ne znaju kako, ali mi moramo znati i sve riješiti da bude sve na papiru. kako je to važno. a onda u praksi, šta bude. ide mi ful na živce!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
11.1.2015 19:35:06   
brki
cure dali je moguce ovako rano osjetiti glad a jos neznam dali sam trudna ....stalno sam gladna i jedem po cijele dane,,,,umorna sam i sve me boli cudno se osjecam ...

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
11.1.2015 21:09:06   
buba m
brki, kad trebaš dobit? može ti to biti i pms...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu brki)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
11.1.2015 21:11:01   
brki
U postocima prije sam napisala,kad se dogodilo sve,i da nemam pms,pa željno iscekujem 18.1 da mogu napraviti test....

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
11.1.2015 21:14:14   
brki
Ugl, 18.12. Sam dobila m,završila je 23.12. Spolni odnos s ejakujacijom više puta je bio 28 i 29.12......grudi su mi nabujale danima,čak kako sam svijetle puti vide mi se vene po prsima....Tu i tamo osjetim ziganje u jajnicima i gladna sam uzsno i mucnina mi je al nekako baš čudna mucnina

(Odgovor članu brki)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 6:39:09   
noemaa
jutro,trudilice!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image dobru kavicu, žustro u novi dan,nek vam bude lijep, mažen i apežen! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu brki)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 6:40:21   
noemaa
brki,strpi se par dana još pa napravi test ako m ne dođe! sretno user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 7:02:13   
Snjeguljica_83
Jutro!

Antonelaa, Perlice, žao mi je zbog M. Perlice, baš mi je žao što te trbuh gnjavio baš u toj mjeri...user posted image

Buba M
... znači M. dolazi....user posted image user posted image

Ovaj vikend je vrijeme bilo bljak, ujutro magla, po danu sumaglica, navečer magla.user posted image Vrijeme je proletjelo, evo ga novi radni tjedan! Budite mi vrijedne!!!user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 7:14:59   
hipo
Jutro! Hipić se vratiouser posted image

Zao mi je zbog nepozvanih vjesticauser posted image
Noema, skroz te kuzim kad pises ono za posao, kod mene slicno... stalno neki izvjestaji, tablice, planovi, a zapravo gubljenje vremena zbog manjka vizije i lišeg vodstva. Danas me čeka ispunit jos jednu tablicu i odradit sastanak bez konstruktivnih zakljucaka, zali Boze vremena....

anamiha cesto te se sjetim, drago mi je da ste dobro!!!


Mi se u subotu spakirali i isli u Italiju, vratili se jucer. Nisam nasla cipele, budem to rjesila tu, Zadovoljna sam ulovomuser posted image
Al da kuzim neke stvari koje se nose... ima svacega. uzmem nesto sto bi trebala bit majica i nije mi jasno kako to obuc...a ako uspijes obuc, onda vjerojatno cijeli dan moras pazit da se majica sama ne skine s tebe...
Najlakse mi je kupit rublje, majice i hlače su horor. Ja vise bolim nekako "obicne", mozda "dosadne" stvari, pa mi je koma kupovat. MM uvijek dobro prodje, njemu volim kupovat, dosta da mu se svidi i ima broj, sve stoji.
I ne kuzim te majice za zimu koje su vunene, a malo uspod cica dodju, a hlače niski struk, sta s bubrezima i jajnicima? Sad sam ko neka baka user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 7:16:20   
buba m
Dobro jutro trudilice moje, imam osjećaj da se vještica najavljuje sve očitijeuser posted image

ali šta je tu je, bit će više sreće neki drugi ciklus!!!user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 7:21:34   
Snjeguljica_83
Hipo, dobrodošla!user posted image

Anamiha
, lijepo zauser posted image user posted image

Noema,
jedva si dočela kraj M., već si se bacila u akciju razbribrigu!user posted image user posted image

Katy, vidim da si on-line. Javi se malo!user posted image Gdje si, kako si...?user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 12.1.2015 7:31:12 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 8:11:06   
daxy
Trudilice:



user posted image hkajo - ponosna user posted image
user posted image buba m - 13.01.
user posted image hipo - 18.01.
user posted image tina24 - 20.01.
user posted image Snjeguljica_83 - 20.01.
user posted image eternity - 25.01.
user posted image mali andeo - 25.01.
user posted image madeline - 26.01.
user posted image katy1503 - 30.01.



< Poruku je uredio daxy -- 12.1.2015 8:37:16 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 8:36:39   
daxy
Jutro.user posted image


noema je već počela akcijat. user posted image

lili lijepo je kad se javiš. user posted image user posted image user posted image

perlice žao mi je zbog user posted image .
I to je još stigla preko Duphića. user posted image

antonela bolje da je stigla,ako već nema trudnoće.
Barem te neće gnjavit.

buba m nadam se da neće user posted image .

anamiha user posted image user posted image user posted image za dečka! Nek bude živ i zdrav! user posted image user posted image

brki ja ti ne vjerujem u tako rane simptome user posted image ,prije bih za to okrivila želju za trudnoćom nego trudnoću.

hipo drago mi je da si uživala u shoppingu. user posted image
Vidim BT se lijepo drži. user posted image

Ah,ta moda. I ja sam ti dosadnjikava što se tiče odjeće. Pogotovo zimi. user posted image
Volim da mi je lijepo toplo bubrezima i jajnicima,pa ne nosim kratke majice ni ljeti.
Zimi uvijek imam donju majicu ispod da mi grije organe.
Jednom sam prilikom išla u provod i obukla tako nekakvu majicu rezanu ukoso prema boku. Nije još bilo hladno,pa hajde da probam. Sljedeću noć me probudila tako jaka bol u predjelu bubrega (tog koji je bio otkriven) da se nisam mogla mrdnit,ni glasa pustit.
Nekako sam se uspjela pokrenit i ispravit i tad je sve prestalo. Šta je to bilo nemam pojma (bubreg,mišić,...),al je bolilo za poludit
Od tada ne nosim kratke majice.
Ako trebam šta otkrit to budu nogu ili dekolte,a trbuh i leđa više nikad! user posted image
Eto nisi jedina,bakice. user posted image

Nego ovo me podsjetilo,kad smo bile balavice starije žene su uvijek vikale da pokrijemo jajnike jer da nećemo moć imat djecu i da ćemo plakat kad budemo rađale. Eto ja jadna uvijek pokrivala te djelove,pa opet nikako ostat trudna. user posted image
A ove što su otkrivale ženske djelove već imaju djecu....

Jesam se raspisala sad. user posted image
Idem dovršit kavu,pa na posao. Tipkamo se kasnije. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 8:55:54   
hipo
daxy, zbog ove tu klime, zimi nosim po dvije potkošulje, jednu na "špaline", drugi dugih rukava. Pamuk, čisti, a onda drugi slojevi. I to sve moraju bit potkošulje koje su dugačke da me dobro ugriju user posted image nisam se isto ko i ti, ni u najblentavijim godinama "otkrivala", osim tih navedenih dijelova user posted image Pa opet ćorak. Lakše mi je kad vidim da nisam jedina bakica user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 9:02:05   
perlica55
Jutro cure user posted image user posted image user posted image
Hipo user posted image  user posted image  user posted image  za šoping, obožavam Italiju u tu svrhu user posted image
Još kao curica sam s mamom često išla kod njih u šoping..
Obožavam Milano za kupovinu user posted image
Ja volim moderne stvari i nosim ih često i ljeti i zimi user posted image
Kak sam na poslu sako/košulja/tunika, kad nisam na poslu
nosim sve pa tak i  majce do pupka user posted image  user posted image
Tebi i snjeguljici je jako fina BT, nek ostane visoko
do daljnjeg user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 9:31:30   
tinčy
Nego ovo me podsjetilo,kad smo bile balavice starije žene su uvijek vikale da pokrijemo jajnike jer da nećemo moć imat djecu i da ćemo plakat kad budemo rađale. Eto ja jadna uvijek pokrivala te djelove,pa opet nikako ostat trudna. user posted image
A ove što su otkrivale ženske djelove već imaju djecu....


Ovo mi je nekako poznato..user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 9:32:39   
buba m
ah ta moda, nikada neću zaboraviti kako sam se jednom prehladila kad sam otišla u disko bez potkošulje... trapke i preskatka hippie majičica, a malo, malo pa bi moj bivši i ja izašli van na zrak, popričat s društvom, kreveljit se malo ...s tim da nam ni muzika nije baš pasala... a drugi dan upala mjehura, a i pišala sam krv... user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 9:35:27   
perlica55
Ahahaha, sve smo vjerojatno imale fazu u mladosti,
kad smo hodale skoro gole user posted image  user posted image  user posted image
Joj, moji starci bi ludili, i danas lude kad vidie kak se slabo oblačim user posted image
NE PODNOSIM na sebi mnogo robe, kao da sam u gipsu,
ne mogu se micati kak treba...
tinčy, dal si pisala već koje probleme imate TM i ti, kad idete na AIH user posted image
Kolko se trudite dobiti user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 12.1.2015 9:39:00 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 10:30:31   
hipo
tinčy sviđa mi se tvoj avatar, obožavam mice!!!!
Što su ti rekli doktori? Radiš test ili vadiš betu i kada? Sveee nam ispričaj? KOliko ste pokušavali prije? Mi smo ti jako radoznale, sve nam reci user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 10:52:44   
hipo


user posted image
Čekamo pretrage::

snjeguljica: Papa test 21.01.2015.
katy i muž: brisevi 13.01.; progesteron 22.01.; uzv za katy ? spermiogram za muza 03.02.2015.user posted image
perlicin muž: ponovit će hrabro spermiogram nakon antibiotika (siječanj 2015.) i nek bude puno, puno bolji user posted image
Lourdess muž ide na spermiogram user posted image
buba m kontrola štitnjače, planira na papu i UZV
mutilica i muž svašta nešto iza NG: Muž: brisevi, Mutilica: trombofilija, brisevi, hormoni
perlica nakon NG ide na papu i druge nalaze za IVF, TSH u ožujku
mali andeo pretrage u veljači?
tik tak njezin muž 14.01. ide na spermiogram


user posted image
Čekamo preglede/konzultacije::

Noemma: čeka pregled kod endokrinologa 23.01.2015.
katy: ide u Petrovu (MPO) kad skupi nalaze (veljača)
mali andeo: u veljači? ide možda po drugo mišljenje
daxy čeka datum za konzultacije za novi postupak
perlica endokrinolog u ožujku
muž od perlice čeka pregled kod urologa
tajci za 2 mjeseca ide na UZV vidit jel cista zbrisala
hipo 9.03. kontrola kod endokrinologa s TSH nalazom

user posted image
Čekamo nalaze:

Katy hormoni
tik tak čeka nalaze papa testa
snjeguljica nalazi punkcije infiltrata štitnjače 15.01.


user posted image
Čekamo postupke:
Hipo (ne) čeka vješticu 18.01.2014. i taj ciklus ide na AIH



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 12:16:25   
Snjeguljica_83
Evo me na poslu, tražim komp s kojeg bih se javila i vidjela što pišete. Odem na jedan, dođe kolegica s marende, odem na drugi, evo nje za minutu, evo me sad kod šefice, dovoljno je nema za jedan brzi post!user posted image

Daxy u petak sam bila sva van sebe nekako pa sam zaključila da se nisi javljala, zato i pitah gdje si...user posted image Ali, znam da si bila revna...i bila si s nama.... user posted image

Ja sam luda više, spor mi je ovaj ciklus....user posted image

perlice hvala na navijanju!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 13:19:15   
syringa
Drage moje,
Samo da vas sve pozdravim!
Cestitam Hkajo! user posted image nek sve bude dobro.
Nove trudilice dobrodošle i sto prije postale trudnice!
Drage, moje stare trudilice, pratim vas no ni sama ne znam šta da vam više kažem. Žao mi je da vam je došla vještica,no ne predajte se. Doći cejednom i vas plus mora! Mislim na vas i sjetim vas se u molitvi. Drzite se i zelim vas što prije dolazak do cilja. Vidim da sve imate neki plan, put i to je super!
Drage moje, svima šaljem velik zagrljaj!!!!!!!

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 13:58:26   
Tajci66
Pozdrav cure. Kako ste mi?
Ja sam jucer dosla s puta koji je bio koma. Snijeg je padao ko lud, al smo uspili sretno doc doma. Bilo je divno, bebica je preslatka. Sad imam jos vecu zrlju da nam sto prije uspije. Zao mi je zbog svih glupih user posted image koje su dosle. Nek odu sto prije i da opet krenemo u nove cikluse i akcije.
Imam pitanja vezana za vrkutu: zasto se preporuca pit nezasladena i zasto na pakiranju pise da nije za trudnice i dojilje? Malo mi je to cudno, pogotovo za ovo sto pise da nije za trudnice user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 14:28:33   
katy1503
Hej svima!!!!
Snjegiljice, kako si ti vrijedna pa uspijes i vidjeti ko prati događanja na forumu user posted image
Anamiha, cestitke na dečkiću! neka vas zdravlje prati i da sve prode skolski user posted image
Tajci, Perlice, antonelaa - žao mi zbog user posted image ... user posted image - stvarno su prave streberice user posted image
Hipo, snjeguljice - lijepe BT user posted image

Meni vikend prosao bas lijepo - druzenje s MM, prijateljima ... laganini šoping - navukle me vi sa svom pričom pas reko da se i ja počastim user posted image
Sutra ujutro idem na briseve, pa ih nosim gdje treba pa na posao ...
Akcijanje je vec krenulo, bas uzivamo - ovaj tjedan nam udaran ...
Kako mjernim BT, biti ce lakse vidjeti jesmo pogodili ili ne dan O...
Jedva cekam nalaze prve runde hormona, pa briseva, pa progesterona pa za šećer na kraju - nadam se dobar Spermiogram mog junaka user posted image user posted image user posted image ....

Sve vas lijepo pozdravljam i javim se sutra poslije briseva ...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Odbrojavanje siječanj 2015.
12.1.2015 14:50:03   
ikaaa
Draga moje sve naj naj naj bolje u 2015 godini...puno zdravlja, sreće i da mi sve do kraja 2015. budete okruglice ili da imate u naručju svoje smotuljke...... od user posted image vam želi vaša ikaaa....user posted image user posted image user posted image user posted image ...evo nadam se da nisam zakasnila sa novogodišnjim čestitkamauser posted image , jer ništa ne stignem..... moja Anđi raste evo 15 tog će imati punih 5 mj.....user posted image user posted image , velika je curetina već, živa je i ja jednostavno ništa ne stignem, nego samo sam s njom, ali ne žalim se uživam..... mislim na vas ali nikako ne stignem na raju..... evo sad sam uhvatila malo vremena dok moja Anđi spava,pa da vam se javim..... mislim na vas i ja i moja Anđi vam šaljemo velike puse i zagrljaje i navijamo da mi sve budete happy i da u svojim bušama nosite još jedno maleno srćeko koje će za 9 mj postati maleni vrdekljan kao što je moja Anđi..... eh da i još nešto nemojte mi odustajati, budite mi hrabre, kad vam se plače plačite, izbacite to iz sebe, (ja sam znala i tanjure potući user posted image ), povjerite se na RR jer tu je uvijek netko tko vas čuje i razumije i daje vam podršku(znam iz osobnog iskustva da mi nije bilo perlice, daxy, pinky, snjeguljice, enternity,hipo,mali anđeo, tinitn, bebac, winkice, bucike,andy jednostavno bih izludila i postupke AIH-a i IVf-a bih još teže podnjela).....drage moje mislim na vas i ljubimo vas nas dvije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!