|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
18.6.2017 7:32:51   
Leilani
mini bav odlicne vijesti. Kako mi je drago da imas O user posted image . Super, sad ciljanim odnosima bi trebao biti bingo. Navijam da bude!!

tisina super za vjezbanje. Ja morala prestati zbog operacije, ali krenut cu hodati kad jos ne mogu trcati. user posted image

laris sretno draga! Super sto mjeris BT, to mi se bas cini kao jedna od sigurnijih metoda.

Cure moje, evo moja user posted image stigla jutros, tocno na datum. Moram vam reci da ovaj put nisam uopce osjecala pms osim bolnih cica, i malo trbuh jucer, ali ona zivcanost kao inace, ma kakvi. Cak nisam dobila niti jedan prist! Jer kako sam znala da ovaj ciklus nista ne cekam ni odbrojavam uopce nisam nicemu pridavala pažnju. Sad sam se opet uvjerila koliko je psiha jaka. Odoh malo na jutarnje sunce s MM, on na trcanje, a ja na hodanje. Ljubim vas sve!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
18.6.2017 8:42:11   
belina
Jutro drage trudilice! Kako ste? Vidim da ste u mjerenjima, akcijama, a neke su i cekalice. Bitno da se nesto dogada! Ja svakoj od vas zelim da nam se ubrzo pridruzite na zimskim bebama! Ili otvorite proljetne bebe! Pozdrav!!!

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 10:10:43   
Mini Bav

Trudilice:

user posted image Laris16- 21.06.
user posted image Mini Bav - 26.06.




_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 11:02:00   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje trudilice, žao mi je zbog onih kojima je user posted image stigla, ali navijam da je zadnja za ovu godinu i da ćete sve do jedne biti ubrzo ponosne trudnice!!!
user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 11:21:23   
Laris16
Ja dobila user posted image upravo user posted image .
Dobra vijest je da je dosla ranije kako je Mini bav i rekla. Pa sad kad prode ima da iscrpim muza do iznemoglosti ( dobro da ne cita ovaj forum) user posted image
Mini bav- drzim fige, ti si nam zadnja ostala ovaj mjesec user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 12:41:33   
Mini Bav
belina i Pinky hvala na bodrenju!! :) mazite trbuscice!
Leilani sad u akciju, dosta odmaranja user posted image vidis kak nam psiha radi, sve je to u nasim glavama user posted image
Laris zao mi je zbog user posted image , ali bas kako kazes novi ciklus-nova prilika, drzim fige za sljedeci mjesec user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 15:18:18   
Laris16
Ma napravit cemo mi tu trecu bebu pa makar nam to bilo zadnje. user posted image
Hvala svima na dobrim vibracijama, bilo je lakse cekati da prode/ dode uz vas.
Ostale cure? Kako je kod vas?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 16:16:41   
Mini Bav


Trudilice:

user posted image Mini Bav - 26.06.

Ostala sam sama user posted image user posted image



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 16:18:40   
Mini Bav
Laris ma napravit ćete nego kaj user posted image i ja ću, e baš hoću, u inat svim poremećenim hormonima user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 16:28:35   
Laris16
Vi mozda jeste! Drzim ti fige na najjace! Nek nam prva odes user posted image
Ja trebam ne dobiti 24.7. , izludit cu s tim dugim ciklusima, kao vjecnost su user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 16:55:39   
Mini Bav
Pa, možda.. ne želim se previše nadati da se previše ne razočaram. user posted image Sad sam shvatila da imam još kojih tjedan dana, ovo mi je najmirnije iščekivanje do sad user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
19.6.2017 23:26:38   
Laris16
Cure, Da li pijete neke cajeve, folnu ili nesto?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
20.6.2017 8:29:35   
Mini Bav
Ja pijem Evine kapi, tj sad ih ne pijem jer ne znam jel smijem uz duphastone.. ali čim ih popijem krećem opet sa Evinim ako nismo uspjeli ovaj ciklus..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
21.6.2017 14:43:01   
Leilani
laris zao mi je zbog user posted image . Ma bit ce i trece kod vas, ne sumnjam user posted image

Ja ne pijem vise nista, prije kad smo tek krenuli sam pila one neke vitamine A-Z mama, ali prestala sam. Pila sam i vrkutu neko vrijeme. Ja se inace dosta zdravo hranim. Pijes li ti stogod od toga?

mini bav zadnja, ali drzim fige da si i prva u srpnju sa ponosnim znakicem kraj svog imena. Ajmoooo user posted image

Puse svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
21.6.2017 16:20:14   
tišina
Leilani, jesi li se skroz oporavila, kako se osjećas?

Belina i pinky, trudnice nase drage kako izdrzavate ovu vrucinu???

Mini bav, prolaze li brze dani kad se ne odbrojava svaki? :)

Laris, ma sad u akcijanje sto na sat :).ja sada trenutno pijem ulje nocurka i fenisanA (oboje do ovulacije) i pocela san pronatal. Prije smo mm i ja skupa pili mg+ca+zn.

Ja samu sebe ignoriram ovaj mjesec. Kako smo do petka na vecer odvojeni a u petak bi trebala biti i O (no ona moze i kasniti do nedjelje -nista cudno), ne nadam se previse. Bez mjerenja bazalne i trakica cak nezz ni koji mi je dan... u subotu nisam mogla izdržati i isla sam izmjeriti bazalnu i nakon toga nisam vise mogla spavati nakon toga od mozganja, brojanja i kalkulacije.
Onda sam stala na loptu i rekla da je dosta, nema provjera ovaj mjesec jer nit smo sve plodne dane skupa, nit ce vikend bit miran pa mi mjerenje temp nista ne znaci i cemu onda to? Tako da je mir do daljnjeg. :)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
21.6.2017 16:41:14   
Mini Bav
Leilani jesi ti spremna za nove pobjede? user posted image

tišina pf, prolete.. evo još 5 dana min, ko da sam jučer bila na pregledu. imam novu zanimaciju, mijenjam prehranu pa se zabavljam s tim što smijem a što ne smijem user posted image muž ozlijedio kralježnicu, ima hematom pa nemre niš bar još tjedan dana.. micek, miruje.. i ja mirujem user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
22.6.2017 18:03:07   
Laris16
Mini bav kako se osjecas?
Znam da si bila mirna ovaj ciklus, to traje jos uvijek?
Nisam probala ni ulje nocurluka ni evine kapi. Ja pijem caj od listova maline i maku. Nista posebno drufacije ne osjecam od toga. Zdravo se hranim, izgubila sam sve kile od trudnoce, tako da se nadam da nam to nije prepreka.

Ostale cure?
Sad idemo hrabro u 7 mj user posted image user posted image
Ja cekam da mi user posted image prode pa napadam muza. user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
23.6.2017 13:32:04   
Mini Bav
Laris dobro sam, nemam baš ništa za prijaviti. Mirna sam i dalje, nakon par ciklusa shvatila sam da ništa ne dobivam s time što ću se živcirati ili umišljati simptome. Jako bih voljela biti trudna ali ne ide po željama.. test ne radim osim ako će mi kasnit već kojih 5-6 dana, iz iskustva najpametnije.

Kako si ti?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
23.6.2017 15:32:46   
Laris16
Slazem se s tobom. Nema smisla rano raditi test. Ja sam isto cekala da mi kasni par dana pa da radim test, ali nisam to docekala user posted image
Drzim fige!!!
Pa zar je moguce da nam nijednoj ne ide? user posted image user posted image

Ja sam dobro, cekam jos uvijek da prode user posted image a onda u akciju iduci tjedan user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
23.6.2017 15:38:36   
Mini Bav
Tu smo jer nam ne ide user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
23.6.2017 16:20:42   
Mini Bav
Mislim iskreno, imam žgaravicu i cice me bole dosta, fakat dosta, iscjedak mi je jučer bio vodenasto bijeli (danas ne mogu niš govorit radi jutrašnjeg odnosa) al imam i inače pred m sve osim tog vodenastog iscjetka, trbuh me malo boli, neki dan me nešto probadalo.. evo napisala sam sve, ali glupo mi je uvijek pisati takve stvari jer znam da sve to može biti- a i ne mora biti! Dok mi ne kasni menga nekoliko dana ne želim se uopće nadati da su ti simptomi pravi.. još uz to pijem duphastone gdje je česta nuspojava bolnih cica.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
24.6.2017 5:36:49   
tišina
Jutro curke, samo da vas pozdravim, pozelim svakoj od vas da imate svoju bebicu, bas kao sto sam i ja htjela, i odem polako s ovog foruma...

Nema ovo smisla, ne mogu se boriti protiv njegovog drugog lica kad je kod kuce i pod utjecajem svojih roditelja. Jučer na vecer smo se napokon uspjeli vidjeti, trebala je biti O i planirali smo nocas akcijati. Od toga nije bilo nista. Proplakala sam citavu noc. Ne mogu se vise boriti. Slijedeća 2 mjeseca su opet neke akcije u vrijeme plodnih dana ali nije ni bitno. Jednostavno nam valjda nije sudeno....
Ne zelim se boriti s njegovim roditeljima i mislim da je vrijeme da se maknem. Hvala vam na svim rijecima potpore i podrske, vi ste mi jedine ovdje bile potpora i podrska svakog mjeseca i u svemu. Dalje nastavljam sama.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
24.6.2017 7:44:37   
Mini Bav
tišina draga, sto se dogodilo? Jako mi je zao. Al nikako nas ne moras napustati ako se osjecas ugodno ovdije. Pisi sve sto zelis.. cime te povrijedio? Mozda ti bude lakse.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
24.6.2017 9:08:54   
Laris16
Jutro svima!
Tisina, slazem se s Mini bav. Podjeli s nama sve sto te muci ako zelis. Sve smo mi prosle uspone i padove u zivotu.
Bit ce sve dobro! Mora biti!

Nedamo se ! user posted image user posted image

Mini bav, ja sam isto imala neki cudan iscjedak, ne mogu reci da se nisam ponadala user posted image , jedino sto mene cice nisu boljele. I ne bole me nikad pred m. Javi da nije dosla pa da mozemo slaviti!!! user posted image user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
24.6.2017 9:51:47   
Mini Bav
Laris rado.. ma par ciklusa pratim taj iscjedak i stalno mi se pojavljuje sluz u drugom dijelu ciklusa,sada je nema..al kažem duphastoni su tu za regulaciju hormona.. očito mi je progesteron inače nizak, danas je zadnji dan duphastona, bumo vidli.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!