|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   plesni tečaj
22.11.2008 11:19:15   
Florijan Jakov
Znate li plesati...plešete li i u kojim prigodama?
Jeste li samouki plesačili ili ste bili na tečaju?

MM i ja volimo plesati i jučer smo se zavrtili na roćkasu..uvijek plešemo na svadbama, roćkasima i sl. MMa je teta učila plesati, a kad smo prohodali ja sam znala neke jednostavne korake ali puno sam naučila od njega. Od tečaja smo išli na tečaj salse i to mi je bilo fantastično iskustvo.


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: plesni tečaj
22.11.2008 11:33:00   
Candy
Obožavam plesati,ali rijetko imam tu priliku...
Dragi nije nešto stručan,ali klapamo user posted image ....
Nismo išli na nikakve tečajeve,mada sam ja imala želju user posted image ...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: plesni tečaj
22.11.2008 12:02:18   
Kika83
mi isto volimo plesati iako nismo neki plesači.a i bili smo na plesnom tečaju nekoliko puta i bilo je super.user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: plesni tečaj
22.11.2008 21:15:06   
njanja
mi smo bili prije 6 godina, ja sam znala plesati, ali mm nije...i onda smo otišli čisto da naučimo plesati 1 s drugim, da nema gažnja nogu....na tečaju (kod elia bašana, suca iz plesa sa zvijezdama) nam je bilo toliko dobro, ples, ekipa, da smo, kad smo završili početnčki tečaj, upisali srednji, pa napredni, uglavnom naučili jako puno plesova, sigurno smo 6 mj išli na ples.....sada nemamo baš prilike, ali kada se uhvatimo i zaplešemo jako lijepo izgleda....makar nama user posted image  p.s. e da, na domjenku od mmeve firme smo osvoijili nagradu za ples, a u žiriu bio, ni manje ni više-Nicqolas user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: plesni tečaj
22.11.2008 21:23:06   
tonkica
user posted image Njanja za nagradu!
Mi išli prije svadbe na brzi tečaj kod Davora, suca iz Plesa sa zvijezdama. MM stalno viče da ima dvije lijeve noge, pa smo jedino plesali na našoj svadbi. Svugdje drugdje sjedimo, na žalost... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

ime za dječaka
mihica

Molim pomoć; porod je blizu a oko imena se trilemimo:

Pavle (25%)

Fran (41%)

Sebastijan (35%)


Broj svih glasova: 113

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!