|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klima uređaj
10.2.2009 12:59:57   
tikica_69
Imate li ga?
Koristite li ga samo ljeti ili se na njega i grijete?
Da li vam je vanjska jedinica izvan stana ili negdje na balkonu?

Mi smo svoju stavili na balkon, dole (srecom veliki je), pa se opce ne vidi. Navodno ce biti velike komunalne kazne za klime koje ce biti na proceljima zgrade.
Zimus smo se cak jednom i grijali i to na Novu, kad su u ponoc ugasili centralno user posted image
Ocito nisamo dosta vina popili user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Klima uređaj
10.2.2009 13:06:20   
Ruža
Nemamo, kuća je sara sa debelim zidovima pa po ljeti bude ugodno u njoj. Nemamo potrebe za klimom, osim onom u autu, ta radi non stop.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Klima uređaj
10.2.2009 13:15:07   
Vjeverica ST
NAŽALOST, IMAM JU.kORISTIM KAD JE BAŠ POTREBNO, A INAČE BEBAČA GRIJEM RADIJATOROM NA KOJEM JE VODA U OVLAŽIVAČU, NAJZDRAVIJI JE, SAMO SE MORA GASITI POVREMENO DA MU NE ODE TERMOSTAT!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Klima uređaj
10.2.2009 13:20:48   
ivanaa
,boli me glava od nje

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Klima uređaj
10.2.2009 14:09:04   
curice
Imamo je i ljeti vjerovatno ne bi preživjeli bez nje,živim u potkrovlju i nemoguće bi bilo opstati na +30 i više.Vanjska nam je jedinica nije na balkonu,imali smo bolju mogućnost.A zimi se grijemo na centralno na struju.Zato su rate od struje uvijek poprilično velike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Klima uređaj
10.2.2009 15:16:45   
Kika83
imamo ali samo po ljeti ju koristimo jer po zimi imamo veliku kalijevu peć tako da nam nije potrebnauser posted image a vanjska jedinica nam je na terasi,ali sa strane kuće tako da se niti nevidiuser posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Klima uređaj
10.2.2009 15:56:31   
BUMBIKA
Imamo i samo preko ljeta ju koristi i ne stalno,malo radi pa ju ugasim...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Klima uređaj
10.2.2009 16:24:17   
Marta j
Imamo koristimo je ljeti i sada nekada po zimi je ja upalim kada mi je lijeno u pec naloziti vatru.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Klima uređaj
11.2.2009 8:43:31   
božica
Nikako da ju kupimo

nadam se ove godine klimiuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Klima uređaj
11.2.2009 8:53:19   
mariola
IZVORNA PORUKA: Ruža

Nemamo, kuća je sara sa debelim zidovima pa po ljeti bude ugodno u njoj. Nemamo potrebe za klimom, osim onom u autu, ta radi non stop.user posted image


Isto tako.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Klima uređaj
11.2.2009 9:30:45   
FIONA
u stanu bez nje krepala bi....dok ju nismo ugradili ljeti bu dva ventilatora puhala drito na krevet i mi smo bili u jednoj vodi...užas...južna strana usijalog betona user posted image user posted image user posted image ..ovdije u kući nažalost od tatinih borova koji su dva puta veči od kuće a ima ih negdje oko 7-8, pa breze kojih ima par...ono malo voćka kaj se u toj đungli ni ne vidi...ja molim da me sunce nađe! Navečer je ugodno i lijepo pa nema za klimu potrebe....kaj se grijanja tiče opet zlo u stanu...grijemo na plin ali nemamo regulator...plačaš paušal...otvorio prozore i zavrnuo radijator ili se zablindirao rata plina stiže tak da nema potrebe za klimom...inače to je zlo!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Klima uređaj
25.5.2009 20:21:19   
uspavana
imamo ju od prošle godine i super je....ne koristimo ju prečesto, više da izvuče vlagu iz stana...

a za grijanje ju nismo koristili...ali da su krenule redukcije plina dobro bi nam došla kao opcija..

a ove godine kako su krenule vrućine, vjerojatno će nam dobro doći - jer smo u tavanskom stanu...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Klima uređaj
25.5.2009 20:22:58   
m600
koristim i ljeti i zimi jer sam zimogrozna.....odlična je user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
26.5.2009 6:33:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Klima uređaj
26.5.2009 6:55:39   
huanita
Od prošlog ljeta imamo klimu i sretna sam zbog toga. Ove zadnje tjedne prije poroda provodim popodne odmarajući, uz upaljenu klimu 2-3 sata, a onda izlazim van i više mi nije potrebna.

Prošle zime sam je koristila za grijanje samo par dana dok nisu počeli grijati u Toplani, a bilo je hladno.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Klima uređaj
18.7.2009 17:31:22   
Tsmee
Ima li netko iskustva s prijenosnom klimom?
Imam curicu od 7 mjeseci i kad su velike vrućine siroče ne može spavati, a klima koja je u dnevnoj sobi ne može "dobaciti" do njene sobe. Prozor mogu otvoriti tek pred jutro jer je inače vani i toplije nego u stanu. Razmišljala sam kupiti joj mobilnu klimu (ovu veliku mi je glupo instalirati za par paljenja (iako i ovu u dnvnoj sobi palimo samo par puta godišnje) pa da joj prije spavanja rashladim sobu i odnesem je u tako rashlađenu prostoriju. Iskustva?

Fala! user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
18.7.2009 19:35:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Tsmee)
  Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!