|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vreće za spavanje
16.3.2012 16:28:20   
larousse
Kako je zatoplilo, a i on mi se počeo nešto nogacati, pa mi usred noći bude otkriven i normalno, začepljenog nosa, zanima me spavaju li vaši u vrećama za spavanje? Koju uzeti za sada? Kakvu? Rukavi, bez rukava? Što obučete ispod vreće,? Pokrijete li bebu svejedno ili ne..? Sve mi recite...
Hvala unaprijed...user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vreće za spavanje
16.3.2012 16:33:07   
Tanjica Tanja
Ja ju nikad nisam stavljala u vreću, pokrijem ju s dvije dekice po noći...neke moje frendice imaju dobra iskustva s vrećama za spavanje, bar se ne može prehladiti tako lako.

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vreće za spavanje
16.3.2012 17:06:57   
ucitelj
ja svog malca jos stavljam u vrecu imam dvije 1od frotira i jednu obicnu tanke su uglavnom i bez rukava jer mu obucem pidjamu bez carapa i pokrijem ga duplom dekicom i moj se otkriva i nevoli da mu je jako vruce mislim da cu mu oblacit je do 5mj samo ga kasnije manje pokriti
ja sam prezadovoljna sigur sam da nema smrcanjauser posted image


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vreće za spavanje
16.3.2012 17:43:14   
lidac0605
Moji su svi četvero,ovaj četvrti još uvijek,spavali u vrećama,imam dvije,jednu frotirastu tanju i jednu debelo futranu za zimu,obje bez rukava.Ispod obučem klasično-bodi i pidžama.I moji bi bez vreće za čas bili bolesni,kad bi ih samo pokrila,ta deka bi bila proć kaj si reko keks od silnog vrtenja,gnježđenja i bacakanja.Spavali su u vreći do nekih 2,5 godine...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 16.3.2012 17:50:18 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vreće za spavanje
16.3.2012 19:48:46   
mišica 666
i moje obje bile u vreći L još uvjek. preferiram bez rukava jer u nas nije puno hladno.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vreće za spavanje
16.3.2012 20:10:23   
modesty blaise
i moj S spava u vreći bez rukava....bodi ,piđama, vreća....za zimu debela a kad zatopli tanja...jedino po ljeti spava bez nje

žao mi je jedino kaj u mulleru nema većih od 2 godine...naime deblje tamo uzimam jer su mi super a ta veličina mu je već sad tamanuser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vreće za spavanje
16.3.2012 21:19:32   
mišica 666
MB ja sam taj problem riješila tako da sam slučajno spalila dvi vreće dok sam ih išla na brzinu osušit kraj peći pa sam nadošila dovoljno da je do 3-4 godine mogla u vreću user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vreće za spavanje
16.3.2012 21:32:25   
ucitelj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobra ideja misice i usparala si ahahahah

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vreće za spavanje
17.3.2012 9:56:15   
Bebys
odmah nakon dva mijeseca starosti bebe i ovu sada i moju prvu curicu (do dva mjesesa u robici i to pokrijem ih obavezno dekicom kada je zima naravno po ljeti netreba pokrivati tako sam bar ja...ali noc u hrvatskoj je topla ljeti ovdje je hladno gdje sam ja pa sam i ljeti pokrivala)
IZA DVA MJESECA pa evo sve do sada curica mi ima tri godine...U VRECAMA BEZ RUKAVA obavezno svaku noc bilo ljeto bilo zima...ispod BODY DUGIH RUKAVA...

i nema zime nema prehlade nema curenja nosa...nista i obavezno ju jos gore pokrijem

ali u hrvatskoj su ljeta vruca pa onda nadji neki nacin drugaciji...sretnouser posted image

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vreće za spavanje
17.3.2012 9:57:14   
Bebys
ps
po zimi dodam jos na body i pidzamu gornji dio samo

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vreće za spavanje
17.3.2012 10:01:21   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: mišica 666

MB ja sam taj problem riješila tako da sam slučajno spalila dvi vreće dok sam ih išla na brzinu osušit kraj peći pa sam nadošila dovoljno da je do 3-4 godine mogla u vreću user posted image user posted image user posted image

vidiš, vidiš...zanimljivouser posted image
mogla bi i ja tak nadoštukat....samo ih neću namjerno spalituser posted image


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vreće za spavanje
17.3.2012 10:32:32   
Indy
moj domi spava u vreci jos od 10mj, ta je malo deblja i bez rukava, i naravno pokrijem jorganom. sad za ovo proljece imam malo tanju vrecu i kao deka je, ta mi je super jer je dugih rukava, on stalno drzi ruke otkrivene i naravno ispod pidjama. za ljeto imam tanku pamucnu vrecu bez rukava, u njoj je patrik spavao, samo bodi kratkih rukava ispod kod velikih vrucina, ako je malo svjezije pokrijem dekicom. ja sam uvijek za vrecu, jer kad su otkriveni ili pokriveni, zasticeni su njome. kod kupovanja vrece pazi na velicinu, da nebude na knap, ali opet ni prevelika. jer one koje su velike su i siroke pa beba cijela upadne u nju.

< Poruku je uredio Indy -- 17.3.2012 10:34:39 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vreće za spavanje
17.3.2012 15:20:28   
larousse
Hvala curke na savjetima i odgovorima. Nabavila sam vreću, pamučna, malo deblja, bez rukava. Nema mu više micanja!!!user posted image Pazila sam i na veličinu, 80cm, a on ima 72, ali na vreći postoje vezice koje kad se odvežu produže vreću bar još 6-7cm, tako da smo mirni neko vrime.
Svakako još jednom, veeeeliko hvala!!!user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!