|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uspavljivanje
11.11.2008 8:20:34   
anne
Kako uspavljujete djecu ili bebe kad vam se probude po noći?
Nosite li ih, dojenjem ili dudom, prebacite li je u svoj krevet, pjevanjem ili ih samo dragate u kinderbetu dok ne zaspe?

Petra je već velika je odvedem na WC, spustim u krevetić i poljubim i zaspi.
Samuela dojim na svom krevetu (lijena sam čekati da zaspe pa da ga prebacim). Ako plaće ili se razbudi nosim ga ili MM.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uspavljivanje
11.11.2008 8:43:44   
božica
nikada ih nisam uspavljivala na rukama-user posted image a nikad se neznauser posted image
viki nakon noćnog pišanja vratimo u krevet poljubimo ju i to je to
a leona nakon noćne cike.vratimo ju u krevetić i to je to..a ko se budi znam ju dragati da zaspi..al u većini cika ciku nakon cike ju prebacim u kinduuser posted image

< Poruku je uredio božica -- 11.11.2008 8:45:39 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uspavljivanje
11.11.2008 12:13:04   
tonkica
Do sad ju nisam uspavljivala po noći (osim na početku, kad sam tuka držala lampicu upaljenu i čekala da se podrigne). Sad se najede u mraku, ne pričam joj, još ni ne pojede sve, već opet zaspi. Tak da ju samo opet spustim u kinderbet, pokrijem, utoplim i ostavim da spava. user posted image Kad krenu muke po zubu, vidjet ćemo kak ću se snalazit. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uspavljivanje
11.11.2008 14:07:09   
mirna
Kad je bio beba, najcesce sam ga dragala u kreveticu dok nije zaspao... dok je bio novorodjence stavila sam si ga na prsa, s glavicom na mojem srcu. kad je saspao premjestila sam ga  u krevet. uvijek je upalilouser posted image

anne novi avatar ti je prekrasan!user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uspavljivanje
12.11.2008 14:50:25   
anne
Imate li osjećaj da vas bebe namirišu dok spavate s njima, tj. da se probude ako vas ne osijete mirisom (kad ih spustite u krevet ili se dignete od njih)?
Ja skroz imam taj osjećaj! Jedan dan sam spavala između Samija i Petre i obje su spavali 3.5h! Kao da su se opili mojim mirisom. Par puta su se počeli buditi, ja bi im se približila bez da sam ih dirala i opet bi zaspali.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uspavljivanje
12.11.2008 14:52:38   
Anoniman
Da, da, da, da...
Definitivno!
Neki kažu da im staviš komad svoje robe, al kod mene to ne pali, jer osjete da nije toplo! Maze...

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uspavljivanje
14.11.2008 19:57:33   
božica
Imate li osjećaj da vas bebe namirišu dok spavate s njima
da anne mudrica kada zaspimo zajedno mirnija jeuser posted image a par puta sam skinula potkošulju sa sebe i stavila joj u krevetić al nije dugog vijeka..kako mariachi veli maze male..toplina im fali



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uspavljivanje
14.11.2008 20:35:30   
njanja
IZVORNA PORUKA: anne

Imate li osjećaj da vas bebe namirišu dok spavate s njima, tj. da se probude ako vas ne osijete mirisom (kad ih spustite u krevet ili se dignete od njih)?
Ja skroz imam taj osjećaj!
 definitivno!!!zna se desiti noću da zaspim dok je na cici i probudim se za cca 30 h-1 h....i onda ga premjestim u krevet, a on se ubrzo probudi....nemoš' njega prevaritiuser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Uspavljivanje
14.11.2008 20:54:16   
spužvasta
Definitivno DA! Evo upravo sada mrvica dremucka sa mojim malim jastučićem jer ja moram malo peglat,a danas bi se samo nosio i mazio......user posted image

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Uspavljivanje
15.11.2008 14:58:54   
alea
kad se moja curica probudi po noći, stavim ju malo na sisu da jede i brzo opet zaspi. ako je gladna i duže jede, samo ju ostavim da spava s nama u krevetu. inače je dobra po noći. spava u kimbaću do nekih 5-6 sati ujutro i onda ju stavim k sebi da jede i tak spavamo do pola 10 svaki dan.user posted image  ako se malo probudi po noći i nije kritično, malo ju podragam po licu i opet zaspi. jednom je to probao mm i nije mu upalilo jer je skužila da to nisam bila ja. kad ja nisam u sobi, a mm je zaduženi za čuvanje, stavi joj u ruke moju majcu i tako ju smiri ( pogotovo ako je ona cvijetna koju jako voli ). djeca vole miris svoje mame jer on smiruje i osjećaju se sigurno.user posted image

_____________________________

Lucija 28.07.2008.

(Odgovor članu spužvasta)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Uspavljivanje
16.11.2008 11:13:52   
božica
pogotovo ako je ona cvijetna koju jako voli ).
kak je ovo slatkouser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!