|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Metasys
19.3.2013 10:54:35   
lottta
Da li je netko već isprobao Metasys?
Imate li kakva iskustva s tim?

Nije baš jeftino pa me zanima ima li netko da ga je isprobao prije nego ga kupim.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Metasys
19.3.2013 11:02:09   
anaxx
A to je? user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Metasys
19.3.2013 11:12:42   
anaxx
našla:
DJELOVANJE METASYSA
1. kliničik dokazan...gobitaktežine od oko 5 kg u 3 mjesečno, ovisno o tjelesnoj aktivnosti
2. smanjuje apsorpciju masnoća inhibirajući lipazu
3. oblikuje tijelo na ključnim mjestima (trbuh, bokovi, struk...) te smanjuje obujam struka za 2 konfekcijska broja (4 cm) u 3 mjeseca
4. otpuštajući toksine pomaže kod opuštene kože grudi i celulita  
5. povećava energiju – jednako kao pola sata trčanja dnevno
6. efikasna detoksikacija – povećava razinu antioksidansa
7. pozitivno utječe na kožu, kosu i nokte.
8. stabilizira razinu hormona
9. neutralizira uzroke rizika, kao što su kolesterol, razina inzulina, omocistein i sl.




Vodeni ekstrakt zelenog čaja u kapsulama razvijen od strane europskih liječnka i znanstvenika.

Klinički testiran i dokazano djelotvoran u 5 znanstvenih publikacija.

Djeluje na način da povećava razinu energije (ekvivalent polusatnom trčanju), smanjuje apsorbciju masnoća, mobilizira masne naslage (za oko dva odjevna broja u tri mjeseca), ubrzava metabolizam i smanjuje rizike razvoja kroničnih bolesti. Kao rezultat izgledat ćete bolje, osjećati se bolje, bolje se hraniti, više kretati i duže živjeti.

Potrebno je 4 tjedna da bi se počeli vidjeli prvi rezultati programa. To je tromjesečni program u kojem je klinički dokazan gubitak tjelesne težine od 5 do 8 kg.


Na tržištu je 10 godina i primjenjuje se u 22 zemlje svijeta.
Metasys preporučuju liječnici, nutricionisti, terapeuti, treneri, a podržavaju i konzumiraju i estradne zvijezde i poznate osobe.








_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Metasys
19.3.2013 11:19:03   
lottta
Da, to je to.

Tak kak su napisali, to je neko fantastično čudo. A to fantastičn čudo košta u malom pakiranju 300 kn, a u velikom 850 kn.

Zato me zanima ima li netko da je neko već postao prekrasan od toga.user posted image


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Metasys
19.3.2013 11:25:40   
anaxx
I ja bi voljela vidjeti nekog "prije" i "poslije" user posted image user posted image

Gdje ima toga za kupiti?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Metasys
19.3.2013 16:07:14   
mišica 666
ne virujem ja u te tabletice čajevi i slične stvari. radije se za te novce upiši u teretanu ili na neku drugu aktivnost. zdravije je i djeluje user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Metasys
19.3.2013 16:21:40   
mala pcelica
slažem se sa mišicom

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Metasys
19.3.2013 21:49:24   
lottta
E da guza nije malo lijena za vježbanje, bilo bi to super...user posted image user posted image
Totalno sam nesportski tip, nažalost.

Ima za kupiti u Farmacia ljekarnama.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Metasys
17.7.2013 15:21:52   
Mary D
Ak vec niste potrosili gomilu novca na Metasys evo mog iskustava...Za pocetak da vam kazem: NE KUPUJTE METASYS.

Kao i svaka zena pocetkom proljeca sam zakljucila da imam visak kg. Navukli su me reklamom za Metasys (misleci to je zdravo, zeleni caj..., studije garantiraju 5-8 kg, bla, bla..).
Trebala sam smrsaviti sa 58 kg na 50kg (stvarno sam mala i sitna, bila bih zadovoljna i sa 52kg). Kupim Metasys. Popijem 1 kutiju. Nista-ni gram manje. Magistra mi kaze ; morate vjerovatno piti dulje...Ok kupim jos 3 mjesecnu zalihu (mislim da sam ukupno dala za sve oko 1000 kn). Sad je 7 mj, Metasys sam dakle pila apsolutno prema uputama 4 mj, kretala se, voila bicikl, pazila da ne jedem masno itd....NI GRAMA NISAM SMRSAVILA. user posted image user posted image  Strasno. Sad bih se ubila. Ne mogu vjerovati da mogu tako lagati ljudima. Sto je najgore ne postoji nacin da se dobije lova nazad. Da trazim izvukli bi studiju u kojoj pise da ne djeluje na samo 5% ljudi i da sam ja bas ta.
Frendica je za 0 kn otisla na dijetu na kojoj je brojala kalorije i pratila glikemijski index hrane i smrsavila 6 kg za isto vrijeme. Ja sam ispala koza, ne nasjedajte Metasysovim reklamama. 

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Metasys
17.4.2018 8:04:54   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Metasys
17.4.2018 9:00:52   
tendere
Tablete za mršavljenje - HTTP://THERMACUTS.COM

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Metasys
8.4.2024 15:19:10   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!