cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Upisi u vrtić

clock-img

16.06.2011, 16:47

clock-img

cuba

pencil-img

21489

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

ček,ček...znači moj koji je rođen 01.09 nemre u vrtić s 3 nego s 4 godine?


Ja se nadam da vam neće raditi probleme zbog tog jednog dana. U Splitu dijete treba biti rođeno zaključno s datumom 31.08 da bi se moglo upisati u vrtić sa 3god.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

11.11.2011, 22:37

clock-img

Bebač i ja

pencil-img

308

pitanje:
da li na natječaju za jaslice JEDNAKO VRIJEDI UVJERENJE O PREBIVALIŠTU(koje mi je u Zg) i POTVRDA O BORAVIŠTU(koje mi je u sesvetama,u podstanarstvu)?
da li bi me moglo eliminirati boravište a želim da mi dijete ide u sesvetama u jaslice?

clock-img

11.04.2012, 16:44

clock-img

keksić

pencil-img

434

nigdje ne vidim kada su upisi u vrtiče ove godine, dali početkom petog ili možda več polako počinju?

i još jedna dilema: naime moja vendica bude u devetom mj. imala 2godine i sedam mjeseci pa dali je mogu odmah ubaciti u vrtičku grupu jer mi je vrtić pred ulazom par metara od nas a jaslice su na više od pola sata i to s tramvajem :(, skroz su nam izvan dohvata i na krivoj strani. a i bojim se da bude joj sa malim bebicama možda dosadno, i nebude napredovala...user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

clock-img

11.04.2012, 19:32

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Početkom 5.mj ko i obično,ja već prikupljam papire,do 1.5.ih moram donest u vrtić,imamo direktan upis jer je L već četvrto naše dijete u tom vrtiću...
Za vrtićku grupu mislim da se možeš dogovorit u vrtiću,mislim da ak više ne nosi pelene da ti hoće stavit dijete među trogodišnjake,moja L je isto krenula sa 2 god i 9 mj i stavili su ju sa trogodišnjacima jer više nije nosila pelene,to im je bilo neko mjerilo.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

12.04.2012, 11:54

clock-img

keksić

pencil-img

434

hvala lidach, a jel možda znaš koje sve papire trebamo mi koji smo prvi puta u nekom vrtiću? mzaboravila sam već kaje bilo prošle godine...user posted image user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

clock-img

12.04.2012, 12:01

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

A znaš kaj,kolko sam skužila svaki vrtić ima svoju politiku kaj treba.Mi moramo svakakvih papira donest,i to:ispunjeni upitnik(koji dobiš u vrtiću),potvrdu o prebivalištu djeteta,rodni list,izvod iz matice rođenih,kopije radnih knjižica za oba roditelja,potvrde o zaposlenosti za oba roditelja,kopije osobnih iskaznica,prije samog polaska u vrtić donesti liječničku potvrdu za dijete i neki IP obrazac za tekuću godinu.Katastrofa od papirologije!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

12.04.2012, 21:11

clock-img

keksić

pencil-img

434

uh!


_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

clock-img

25.04.2012, 17:23

clock-img

ana85

pencil-img

276

Da li treba na upise u vrtić doć oba roditelja s djetetom ili mogu sama doć predati papire, jel zna tko?

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

clock-img

25.04.2012, 18:56

clock-img

kanader

pencil-img

258

možeš i sama otići predat papire

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

clock-img

26.04.2012, 09:59

clock-img

ana85

pencil-img

276

Na stranicama grada zagreba piše da se predaju papiri samo za jedan vrtić. Jel tko probao predati papire u više vrtića? Jel se može šta dogoditi ako se preda u više vrtića? To mi je tak bezveze, ak ne upadne, onda ću se morat snalazit kak znam.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

clock-img

26.04.2012, 10:18

clock-img

ana85

pencil-img

276

Čitam na netu da se prije moglo predati papire u više vrtića, a sad po novom u samo jedan i kao da su vrtići umreženi pa se vidi dal ste već negdje predali papire. Jel tko čuo kaj o tome?

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

clock-img

26.04.2012, 13:49

clock-img

ruwenzor

pencil-img

1065

predaješ papire u 1 vrtić ali možeš navesti još 2 u koja bi htjela da ti beba ide ako ne upadne u ovaj u koji si predala zahtjev
bilo jučer na radiju da ako kojim slučajem ostane djece koja nisu upala ni u jedan od željenih, rasporediti će se u one vrtiće u kojima je ostalo mjesta

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

clock-img

26.04.2012, 20:25

clock-img

keksić

pencil-img

434

to je bilo i prošle godine, ja sam predala u dva vrtića i lijepo izvisila :(
nisam još točno znala jel bumo se selili pa sam predala i tamo gdje smo bili i na novu adresu a to se kao ne smije.
I da, vide sve jer su povewzani.
baš su mi rekli da mi mala zbog toga nije primljena! :(

ma sj... te gdje god stignu.



_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

clock-img

26.04.2012, 21:35

clock-img

ana85

pencil-img

276

znači predaje se u samo jedan vrtićuser posted image

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

clock-img

26.06.2012, 17:52

clock-img

Aleksandra2

pencil-img

14

hey, poZZ swima user posted image
samo da pitam sa kolko godina od prilike djeca smiju krenut u vrtić...moje još nije rođeno ali me zanima user posted image

clock-img

26.06.2012, 18:22

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

u vrtić od 3,u jaslice od 1.kaj neuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

26.06.2012, 22:07

clock-img

tita

pencil-img

514

Mi smo danas dobili rješenje da smo primljeni u vrtić!!!!Koliko ja znam od 1-2god su jaslice a onda vrtić.Kod nas je moguće upisati se una dva mjesta Talijanski ,hrvatski vrtić,imamo samo jedan vrtić!!!Krećemo u jesen a onda će mali već imati tri godine!!!

_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....