cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Upisi u vrtić

  
clock-img

01.06.2011, 21:19

clock-img

sig

pencil-img

594

Ajme... pa to je strašno, znači to će i nas kačiti!! Mi smo početkom 9 mj... i znači sada zbog niti mj dana ja gubim godinu... i što jednu će mi primiti u vrtić a za drugu moram naći tetu čuvalicu??

Jooooooooooj luda sam od tog njihovog računanja...

Vidjeti ću, možda uspijem se nekako izboriti da upadnemo ... cure javite ako ste nešto uspijele!!

user posted image user posted image

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

clock-img

02.06.2011, 12:09

clock-img

beba24

pencil-img

188

Imas dvoje pa ti se mozda i smiluju. Ako ne-obadvoje u ruke i direktorici na vrata. Placi, kuni, moli....

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

clock-img

02.06.2011, 12:39

clock-img

bubamara787

pencil-img

259

Ja sam 2 puta tako prosla... M je rodjena u 4 mjesecu tako da je morala kod tete cuvalice .... a K je rodjena u 10 mjesecu tak da je isto morala kod tete cuvalice...
Ne kuzim da je to standardna prica koja se vrti vec godinama...  i da se tu nista ne mijenja...

Jedino sto mogu napisati kao utjehu da je moja K ipak primjeljena nakon sto je bila 6 mjeseci na listi cekanja (sto znaci da sam 6 mjeseci placala tetu cuvalicu i to masnu cifru)... jer u jaslicama ima dosta djece koje se kroz godinu ispise... Tako da drzim fige user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

clock-img

02.06.2011, 12:45

clock-img

beba24

pencil-img

188

Drugim riječima-radite djecu u listopadu i studenom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

clock-img

02.06.2011, 13:15

clock-img

hotalicious

pencil-img

4

Moram pohvaliti svoj kvartovski vrtic na Folki-Zg. Mali je isto rodjen "3 tjedna prekasno", ali papire za jaslice su uzeli. Rekli su mi da nece biti odmah sad primljen, ali da ide na listu cekanja koja ce biti rangirana: prednost daju djeci iz kvarta kojoj oba roditelja rade, pa djeci iz obitelji s vise djece, pa onima rodjenima u 9 pa 10.mj...itd. Tako da ce moj mis biti pri vrhu liste, a u rujnu ce znati koliko ce ih i kad primiti. Proslih godina su u nacelu primali djecu u jaslice cim bi navrsili godinu dana, bez obzira na to KAD tijekom godine to bilo, nadam se da ce tako biti i ove.user posted image

clock-img

03.06.2011, 00:46

clock-img

sig

pencil-img

594

Ma uzeli su i meni papire, ali nama je rok za upis 10.06. ... a kao već je JAKO puno upisane djece... ali rekli su mi kao što je i jedna od vas već napisala, da veoma često neka djeca se ispišu, pa dođu drugi na red... a moja manja ima prednost jer oboje radimo a i starija nam ide u taj vrtić!
Nadam se da će je odmah primiti, jer baš mi se ne plaća tetu čuvalicu!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

clock-img

09.06.2011, 17:51

clock-img

Indy

pencil-img

1759

kod nas u vrticu traze potvrdu ili rjesenje o socijalnom statusu, zna li netko sto je to i gdje se to trazi?

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

clock-img

10.06.2011, 10:15

clock-img

beba24

pencil-img

188

Predali žalbu!!!!user posted image
Držte fige cure!!!

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

clock-img

10.06.2011, 22:26

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

ček,ček...znači moj koji je rođen 01.09 nemre u vrtić s 3 nego s 4 godine?

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

10.06.2011, 22:28

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Ma može s 3 godine

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

10.06.2011, 22:32

clock-img

malizia

pencil-img

900

tko širi dezinformacije user posted image , ma naravno da može user posted image .

clock-img

11.06.2011, 10:41

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489


IZVORNA PORUKA: Indy

kod nas u vrticu traze potvrdu ili rjesenje o socijalnom statusu, zna li netko sto je to i gdje se to trazi?


ne, mi nismo to morali..samo potvrde oo zaposlenju i za dječji

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

12.06.2011, 20:21

clock-img

Dora04

pencil-img

986

Mi smo morali priložiti kopiju radne knjižice, IP obrazac, kopije osobnih, potvrde o prebivalištu.... i uz sve to K nije primljena user posted image user posted image user posted image . Ista takva stvar mi se dogodila prije 4 godine i Dora mi je išla u privatni vrtić koji mi je udaljen 10ak km od kuće a ovaj općinski samo 500tinjak metara.
Strašno sam ljuta i revoltirana jer sam ja u našoj općini "starosjedilac" i vrtić je napravljen na terenu od moje pranone user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

clock-img

12.06.2011, 20:22

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

kak znaš već da nije primljena? user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

15.06.2011, 00:37

clock-img

sig

pencil-img

594

Meni je veća primljena, a manja nije, ali budući da mjesta u jaslicama ima... u drugom upisnom roku moram ponovno predati sve papire i mala će biti primljena. Osim ako se upiše u te jaslice 12 djece koji su mlađi od moje... a valjda neće... mismo sredinom 9 mj!!!!!
Ali budući da sada u 1 upisnom roku u jaslice nije primljeno samo 4 djece i to mi koji smo rođeni nakon 31.08. a uz to mi smo najmlađi... jednostavno se nadam da će nas primiti!!
A ako nas ne prime, nema mi druge... rekle časne da će nas primiti samo moram platiti punu cijenu (znači ostajem bez szbvencije od grada) a ja plaćam punu cijenu od 1.650,00 kn.
Ja se nadam subvenciji!!!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

clock-img

15.06.2011, 12:28

clock-img

beba24

pencil-img

188

Mi nemamo godinu dana do 31.08. ZATO nismo upali.

_____________________________

Male stvari stvaraju savršenost, a savršenost nije nimalo mala stvar...

clock-img

16.06.2011, 13:07

clock-img

tyna

pencil-img

667

moram se pohvalitiuser posted image  primljeni smo u jaslice i idem na prvi roditeljski sastanak danasuser posted image  ponosna mamauser posted image

clock-img

16.06.2011, 13:12

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

16.06.2011, 13:12

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489


IZVORNA PORUKA: tyna

moram se pohvalitiuser posted image  primljeni smo u jaslice i idem na prvi roditeljski sastanak danasuser posted image  ponosna mamauser posted image


i mi i mi,danas u 17h

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

16.06.2011, 13:14

clock-img

tyna

pencil-img

667

i mi i mi,danas u 17h
[/quote]

super, super, čestitamuser posted image user posted image user posted image  javi kako je prošlo!

clock-img

16.06.2011, 13:14

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

user posted image user posted image Pinci i za vas

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

16.06.2011, 14:18

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

I mi smo primljeni u vrtić i u jasliceuser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

16.06.2011, 14:21

clock-img

mariola

pencil-img

19495

super cureuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

16.06.2011, 14:27

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image user posted image

clock-img

16.06.2011, 16:43

clock-img

cuba

pencil-img

21489

user posted image user posted image user posted image user posted image  cure, baš mi je drago zbog vasuser posted image
Mi smo nažalost još uvijek na listi čekanja i to za privatni vrtićuser posted image  sve je popunjeno. Nadamo se da ćemo do 9mj ipak dobiti svoje mjesto da se moj mališan može družitiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image