cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: i ja sam nezainteresirana

  
clock-img

12.02.2010, 15:14

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image user posted image isti slucaj je i kod mene...mm non stop dosadan A MENI NI NA KRAJ PAMETI...bas me briga...to mi je zadnje na pameti...uz svu brigu i probleme...to se i nesjetim...ali on je DOSADAN...ja ne marim...user posted image   nek ide dalje ak mu treba...



jesi sigurna?
šta bi napravila da se to zbilja dogodi?user posted image

clock-img

12.02.2010, 15:28

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Baš ste me nasmijale.
A kaj ćete cure, muškima je ona njihova stvar na prvome mjestu. Za mir u kući treba naći neki kompromis i sredinu samo kaj to s njima nije lako. S godinama to naučiš.

clock-img

12.02.2010, 20:38

clock-img

nancy

pencil-img

2045

Nato moja nije ni meni do sexa u zadnje vrijeme.cijeli dan sam ko rob u ovoj kuci.e trci vamo trci tamo.kupi za njima,peri,on nista da ucini osim sta radi.stalno grintam na njega.dijete ja kupam,presvlacim,uspavljujem,pravim papicu,hranim,nosam,zabavljam.....i onda bi se on sexao.njemu fali.
e necu!i meni fali da me grli,mazi i ljubi eto bezveze.bez da uslijedi sex.samo sta toga kod njega nema.bas mi fali njeznosti.
a on je u depri jer nemamo novaca,mala mu placa ,pa radi posao sta mu je mrzak...sto problema.a kao ja ih nemam!?!
danas sam se naljutila na njega.zagrlio me (nakon sta sam mu se ja nabila u facu) i lupka me lagano rukama po leđima.ma ajde u kuuser posted image !!
koji kuser posted image me lupkas?! sta me ne pomazis!!
doslo mi je da mu kazem "eto iz ovog razloga sam prevarila bivseg!" al sam se ugrizla za jezik.et,nije bas za pohvalit,znam.
al tako mi je bilo.sve se to bilo razvodnilo.ja sam tu,njegova sam,,,,sex ili nista.nisam ja trazila onu stvar nego njeznost.a jos da mu nisam pokusavala kazat..
al oni to izgleda ne razumijuuser posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

clock-img

12.02.2010, 20:43

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image user posted image isti slucaj je i kod mene...mm non stop dosadan A MENI NI NA KRAJ PAMETI...bas me briga...to mi je zadnje na pameti...uz svu brigu i probleme...to se i nesjetim...ali on je DOSADAN...ja ne marim...user posted image   nekide dalje ak mu treba...



moš mislit ..a kad bi otišao ..što bi mu onda rekla..e baš me zanima...

clock-img

12.02.2010, 20:49

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

slažem se cure s vama muški ne vide dalje od svoje donje glave ali zato se vi same morate boriti da vas shvate.
Baš komentiram s mužem i pitam ga  sječaš li se nas u tom periodu.
Odgovor mu je na žalost.
Mi smo imali period kad je bilo tako ali ja sam poprilično glasna i volim sebe a to je išlo tome ili čemo se rastati ili će me shvatiti. Znala sam se puno puta pitati kad smo zajedno pogledali film, kad smo zaspali zagrljeni.. ali tek kad je to sve izašlo iz mene onda je list bio okrenut. Meni je bilo lakše a on je dobio glavobolju od razmišljanja. Nije to bilo od jednom na svome ali ne mogu uvjek tražiti kad se baš meni dalo. Danas je situacija drukčija. Ima vremena za mene, saslušati me... ne moram mu reči nije mi dobro nema sexa, kažem ćuj dragi previše sam veša oprala ili koraka napravila i jedino ak se ti pomučiš onda bude nekaj.. Uvijek okrenemo to na šalu i stvarno nam je dobro.
Zato cure  ne šutite o tome kako se osječate nego glasno recite... I više puta ako treba jednom će doći do učinka


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 20:51

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: ninolina

slažem se cure s vama muški ne vide dalje od svoje donje glave ali zato se vi same morate boriti da vas shvate.
Baš komentiram s mužem i pitam ga  sječaš li se nas u tom periodu.
Odgovor mu je na žalost.
Mi smo imali period kad je bilo tako ali ja sam poprilično glasna i volim sebe a to je išlo tome ili čemo se rastati ili će me shvatiti. Znala sam se puno puta pitati kad smo zajedno pogledali film, kad smo zaspali zagrljeni.. ali tek kad je to sve izašlo iz mene onda je list bio okrenut. Meni je bilo lakše a on je dobio glavobolju od razmišljanja. Nije to bilo od jednom na svome ali ne mogu uvjek tražiti kad se baš meni dalo. Danas je situacija drukčija. Ima vremena za mene, saslušati me... ne moram mu reči nije mi dobro nema sexa, kažem ćuj dragi previše sam veša oprala ili koraka napravila i jedino ak se ti pomučiš onda bude nekaj.. Uvijek okrenemo to na šalu i stvarno nam je dobro.
Zato cure  ne šutite o tome kako se osječate nego glasno recite... I više puta ako treba jednom će doći do učinka



e ovo si super sročila.....user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2010, 20:54

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

e ovo si super sročila.....user posted image user posted image user posted image


a čuj mi smo žene jake ali muški su neosječajni po nekim pitanjima, treba se boriti, da meni (svakoj od vas) bude bolje u životu jer ak je vama dobro i njima je a kaj je najvažnije i djeci... Zato se borite za sebeuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 20:56

clock-img

leilany

pencil-img

9082

you gotta fight 4 your right....tooo partyyyyyyyyyyyyyy.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 20:57

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

you gotta fight 4 your right....tooo partyyyyyyyyyyyyyy.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 21:06

clock-img

Anoniman

ninočka, svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2010, 21:09

clock-img

leilany

pencil-img

9082

ninocka svaki ti dao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 21:10

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ninocka svaki ti dao


ovo ću prešutit
pozlatile ti se riječiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 21:11

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: ninolina

ninocka svaki ti dao


ovo ću prešutit
pozlatile ti se riječiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 21:19

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

 nemoj se smijati, kako ja kažem dok me drugi hoće još vrijedim nekaj i sa ovo 4 djeceuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 21:19

clock-img

Domy

pencil-img

3417

vidim ovu temu svi škicaju a niko da nam se pridruži....ajmo cure vi koje čitate da čujemo malo vasuser posted image user posted image user posted image

vidim vas goreuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2010, 21:20

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: ninolina

nemoj se smijati, kako ja kažem dok me drugi hoće još vrijedim nekaj i sa ovo 4 djeceuser posted image user posted image



pa smotanka jedna ko je reko da ne vrijedis???user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 21:22

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

pa smotanka jedna ko je reko da ne vrijedis???user posted image user posted image


ma ne nisam to mislila... ajde fajtuser posted image
ja znam da vrijedim i pozlatile se tebi tvoje riječiuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 21:26

clock-img

ELENA35

pencil-img

881

društvance,evo napokon i ja malo da navratim.Kad ono super temauser posted image .Nancy,u nekim djelovima tvoje priče se i ja nalazim,očito nama ženama kronično nedostaje pažnja i nježnost,a ne sex.Zato se ja često sjetim svoje trudnoće,od sexa nije bilo apsolutno ništa od kad sam zatrudnila do 6 tjedana nakon porodauser posted image ,a nježnosti je bilo kao u bajci...eh,da mi se vratiti unatraguser posted image .Iskreno,meni je do sexa samo u vrijeme ovulacije,ne znam dali je i vama tako,ali ja sam u to vrijeme kao napaljena životinjauser posted image ,samo eto,uvijek se potrefi da mm uspavljuje klince pa zaspe i on,ili zaspe čekajući da pozavršavam dnevne poslove koje ne mogu odgoditi...i tako se ništa ne dogodi.Čak sam razmišljala da si kupim za rođkas nekakvog "gazdu koji će mi uvijek biti na usluzi",pa tako neću urlikati drugo jutro po kući jer se večer prije nisam poseksalauser posted image .A ruku na srce,teško i ljubavnika mogu naći uz četvero djeceuser posted image user posted image user posted image .Nekad davno,prije 14 god,ja mlada,uvijek mislila na sex,a mm 8 god stariji,htio u nekim normalnim vremenskim-dnevnim tj.tjednim razmacima,ja luda...onda mene popustilo,njega primilo,a sad smo između volje,želje,i beskrajnog nedostatka vremena i umora.user posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

clock-img

12.02.2010, 21:29

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

A ruku na srce,teško i ljubavnika mogu naći uz četvero djeceuser posted image user posted image user posted image .Nekad davno,prije 14 god,ja mlada,uvijek mislila na sex,a mm 8 god stariji,htio u nekim normalnim vremenskim-dnevnim tj.tjednim razmacima,ja luda...onda mene popustilo,njega primilo,a sad smo između volje,želje,i beskrajnog nedostatka vremena i umora.user posted image


a nemoj tak , ko te nebi htio s tako slatkim bebačimauser posted image user posted image
micek drži seuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 21:39

clock-img

ELENA35

pencil-img

881

Ninač,user posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

clock-img

12.02.2010, 21:40

clock-img

leilany

pencil-img

9082

ninač & elenač user posted image
(user posted image )


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 21:44

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ninač & elenač user posted image
(user posted image )


user posted image user posted image user posted image mi mame s njih četverouser posted image user posted image
ja zainteresirana a elenu bumo okrenuli pa bude i onauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 21:48

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: ninolina

A ruku na srce,teško i ljubavnika mogu naći uz četvero djeceuser posted image user posted image user posted image .Nekad davno,prije 14 god,ja mlada,uvijek mislila na sex,a mm 8 god stariji,htio u nekim normalnim vremenskim-dnevnim tj.tjednim razmacima,ja luda...onda mene popustilo,njega primilo,a sad smo između volje,želje,i beskrajnog nedostatka vremena i umora.user posted image


a nemoj tak , ko te nebi htio s tako slatkim bebačimauser posted image user posted image
micek drži seuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovo mi je guba 100%

clock-img

12.02.2010, 22:40

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Ja se mogu naći u nekim dijelovima nancinog posta, meni isto tak fali nježnosti. Ne mogu se žaliti moj mm je dobar, napravi brdo toga po vani, skuha mi ručak ove dane kad je doma, pospremi suđe, nađe vremena za razgovor, pripazi malu, nježan je i uvijek ima lijepu riječ.Ali meni fali da me se grli i da me se ljubi i tetoši, kaj ja mogu kad sam razmažena (očito boljka mlađeg djeteta). Ponekad imam osjećaj da on to sve shvaća sad smo u braku i to se ne mora. Dok smo hodali stvarno je bio romatičan i puno drugačiji i to me smeta. Ne tražim poklone već pažnju i na kraju onda ispada da samo zvoncam. Ah ti muški!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

12.02.2010, 22:49

clock-img

leilany

pencil-img

9082

hehehe martina....ja trazim poklone...i bas me briga....user posted image
netrebaju bit skupi...al ono znak paznje...parfem....uvijek pali...user posted image
al nemrem se potuzit na puza muza....mozda me cak i smeta nekad;evo jedna nedavna...slavili godisnjicu i moj rockas...i bilo nas je dosta..i on meni pred svima za svaki drek kaj me treba "ljubavi" daj mi ovo,"ljubavi" daj mi ono...jooj a mene sraam...user posted image uvijek me tak zove,,,i ne gleda pred kim....briga ga..rijetko kad me zove imenom...
kaj se tice njeznosti;ne prode dan a da me ne poljubi za laku noc...user posted image to mi se full svidja kod njega...i to kaj jos uvijek nismo izgubili onaj osjecaj....ja mu sjednem u krilo....znamo si leci na krevet i slusat muziku na mp4..svaki svoju bubu u uho...
to su sitnice al meni je to ok....
...i mogu s njim pricat o cemu god hocu...on je moj prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.