cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: i ja sam nezainteresirana

  
clock-img

12.02.2010, 22:53

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ja trazim poklone...i bas me briga....user posted image
netrebaju bit skupi...al ono znak paznje...parfem....uvijek pali...user posted image
al nemrem se potuzit na puza muza....mozda me cak i smeta nekad;evo jedna nedavna...slavili godisnjicu i moj rockas...i bilo nas je dosta..i on meni pred svima za svaki drek kaj me treba "ljubavi" daj mi ovo,"ljubavi" daj mi ono...jooj a mene sraam...user posted image uvijek me tak zove,,,i ne gleda pred kim....briga ga..rijetko kad me zove imenom...
kaj se tice njeznosti;ne prode dan a da me ne poljubi za laku noc...user posted image to mi se full svidja kod njega...i to kaj jos uvijek nismo izgubili onaj osjecaj....ja mu sjednem u krilo....znamo si leci na krevet i slusat muziku na mp4..svaki svoju bubu u uho...
to su sitnice al meni je to ok....
...i mogu s njim pricat o cemu god hocu...on je moj prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image


ljepo si ovo napisala mene moj zove maco grrrr isto pred svima kad je ljut onda kaže Nina he he i nakon 8 g braka hebate skoro 9 poljubi me ujutro, kad dođe s posla i prije spavanja...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 22:54

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: leilany

hehehe martina....ja trazim poklone...i bas me briga....user posted image
netrebaju bit skupi...al ono znak paznje...parfem....uvijek pali...user posted image
al nemrem se potuzit na puza muza....mozda me cak i smeta nekad;evo jedna nedavna...slavili godisnjicu i moj rockas...i bilo nas je dosta..i on meni pred svima za svaki drek kaj me treba "ljubavi" daj mi ovo,"ljubavi" daj mi ono...jooj a mene sraam...user posted image uvijek me tak zove,,,i ne gleda pred kim....briga ga..rijetko kad me zove imenom...
kaj se tice njeznosti;ne prode dan a da me ne poljubi za laku noc...user posted image to mi se full svidja kod njega...i to kaj jos uvijek nismo izgubili onaj osjecaj....ja mu sjednem u krilo....znamo si leci na krevet i slusat muziku na mp4..svaki svoju bubu u uho...
to su sitnice al meni je to ok....
...i mogu s njim pricat o cemu god hocu...on je moj prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image



leilany, ja ću plakat! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sve ovo kaj si ti nabrojala ja nemam!!!
i sad sam ljubomorna!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2010, 22:55

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: ninolina

ja trazim poklone...i bas me briga....user posted image
netrebaju bit skupi...al ono znak paznje...parfem....uvijek pali...user posted image
al nemrem se potuzit na puza muza....mozda me cak i smeta nekad;evo jedna nedavna...slavili godisnjicu i moj rockas...i bilo nas je dosta..i on meni pred svima za svaki drek kaj me treba "ljubavi" daj mi ovo,"ljubavi" daj mi ono...jooj a mene sraam...user posted image uvijek me tak zove,,,i ne gleda pred kim....briga ga..rijetko kad me zove imenom...
kaj se tice njeznosti;ne prode dan a da me ne poljubi za laku noc...user posted image to mi se full svidja kod njega...i to kaj jos uvijek nismo izgubili onaj osjecaj....ja mu sjednem u krilo....znamo si leci na krevet i slusat muziku na mp4..svaki svoju bubu u uho...
to su sitnice al meni je to ok....
...i mogu s njim pricat o cemu god hocu...on je moj prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image


ljepo si ovo napisala mene moj zove maco grrrr isto pred svima kad je ljut onda kaže Nina he he i nakon 8 g braka hebate skoro 9 poljubi me ujutro, kad dođe s posla i prije spavanja...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 22:55

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

leilany, ja ću plakat! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sve ovo kaj si ti nabrojala ja nemam!!!
i sad sam ljubomorna!!!


evo mariachi jedan user posted image user posted image user posted image



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.02.2010, 22:57

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

A baš lijepo, ma i mi se rijetko zovemo imenom ili ljubavi ili me zove Martinica ili Tinica. Ma prošla godina nam je bila teška umrla mu je mama, puno je radio, ja sam isto bila izvan sebe od svega, mala je imala isto svakakve faze, tak da se nadam da će se polako sve vratiti na svoje. A i mi pričamo o svemu a najsmješnje mi je navečer kad počne pričati o poslu a ja se niš ne kužim u to.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

12.02.2010, 22:58

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: leilany

hehehe martina....ja trazim poklone...i bas me briga....user posted image
netrebaju bit skupi...al ono znak paznje...parfem....uvijek pali...user posted image
al nemrem se potuzit na puza muza....mozda me cak i smeta nekad;evo jedna nedavna...slavili godisnjicu i moj rockas...i bilo nas je dosta..i on meni pred svima za svaki drek kaj me treba "ljubavi" daj mi ovo,"ljubavi" daj mi ono...jooj a mene sraam...user posted image uvijek me tak zove,,,i ne gleda pred kim....briga ga..rijetko kad me zove imenom...
kaj se tice njeznosti;ne prode dan a da me ne poljubi za laku noc...user posted image to mi se full svidja kod njega...i to kaj jos uvijek nismo izgubili onaj osjecaj....ja mu sjednem u krilo....znamo si leci na krevet i slusat muziku na mp4..svaki svoju bubu u uho...
to su sitnice al meni je to ok....
...i mogu s njim pricat o cemu god hocu...on je moj prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image



leilany, ja ću plakat! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sve ovo kaj si ti nabrojala ja nemam!!!
i sad sam ljubomorna!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jooj nemoj mi samo ti pocet plakat jer cu izbrisat post...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 23:03

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

cure prave steuser posted image mariachi nemoj plakat i nemoj biti tužnauser posted image

clock-img

12.02.2010, 23:06

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Draga nemoj plakati, žao mi je kaj je kod tebe tako,a ak smijem pitati jel tvoj mm s vremenom postao takav ili?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

12.02.2010, 23:08

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: natalijax

cure prave steuser posted image mariachi nemoj plakat i nemoj biti tužnauser posted image



potpisujem

clock-img

12.02.2010, 23:10

clock-img

Anoniman

skupljam snagu za razgovor s "Mr.Perfect"..
sad gibam... "Zakon i Propisi" ...

kisssssss

clock-img

12.02.2010, 23:18

clock-img

leilany

pencil-img

9082

mariachi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.02.2010, 23:23

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a ak nebu htel slušati pošalji ga malo kod mene ja nemam dlake na jeziku i mislim da bi doživio živčani slom da vidi na kaj mi liči boravak, a i suđe nisam pospremila.Shvatio bi začas da si ti najdivnija i najbolja žena i mama i da je u krivu.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

12.02.2010, 23:31

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: martina ks

Draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Shvatio bi začas da si ti najdivnija i najbolja žena i mama i da je u krivu.



potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

13.02.2010, 00:11

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

mariachi draga baš mi je žao što se tm tako ponaša ali draga ne daj se. moraš to dovest u red jer će te psihički uništit. duri se što nisi izvadila suđe??? e ja a ne bi izvadila dok sve ostalo suđe što imam ne potrošim! napravila bi ono najnužnije kao ručak i naravno sve oko djece a ostalo ne pa nek vidi. I kad bi se njemu dalo e ne bi dobio ništa! Pa što je on iz zlatne puser posted image izašao da se tako ponaša prema tebi??? evo sad sam se snervala, ja bi mu krv pila na slamku uhhhhhh

meni je moj jednom rekao da ja ionako ništa ne radim (bili smo možda par mjeseci u braku) i ja sam rekla ok ako ti tako misliš od sad i neću.
navečer je došao da mu treba ispeglat košulju ja sam rekla da mu je pegla u sobi pa nek izvoli jer ja sam ionako lijena. naravno gospar to ne zna ispeglat pa je sutra išao u neopeglanoj košulji na posao, još je obuzkao sako preko da se ne vidi a bio je 6 mjesec i skuho se od vrućine. da vidiš kako je nakon toga promijenio ploču i više mi nikad nije rekao tako nešto.

ma moraš biti malo lukava, ti si predobra draga moja i kupiš u sebi a to nije dobro

drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.02.2010, 12:48

clock-img

Anoniman

rekla sam mu jutros neke stvari, al niš koristi...
još je gore...
sva se tresem... user posted image

uglavnom, njemu ljubav nisu riječi nego djela, čitaj:kućanski poslovi i on meni svaki dan pokazuje ljuvab djelima, kad napravi nešto umjesto mene, a ja sam ljenčina, nisam još uspjela umrijeti sebi, i kao ja buljim u kompjuter, tko zna kakav je mene zloduh tu zarobio... "teško ti se pomaknuti! to ti je lijenost, lijenost! sad ja znam zašto je lijenost glavni grijeh!"

clock-img

13.02.2010, 14:16

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

draga moja ako je lijenost odvojit svaki dan malo vremena za sebe e onda smo valjda sve lijene. ma on je naučen da uvijek dođe na čisto, opeglano i oprano i sad je izgubio svaki kompas koliko to energije i posla iziskiva.
da meni to moj reče ja bi prestala sve radit po kući pa nek vidi koliko posla ima oko troje male djece i kuće. niti bi prala ni peglala ni čistila ni kuhala. lijepo bi legla i rekla da me boli glava i ostavila mu sve kućanske poslove i dječicu pa nek se snalazi kako zna. vjeruj mi nakon par sati bi te držao kao kap vode na dlanu.

drži se dragauser posted image user posted image user posted image

clock-img

13.02.2010, 16:23

clock-img

osobno

pencil-img

2730

ha, meni je bolje ne počinjat o tome-Pandorina kutija...user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

13.02.2010, 19:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

13.02.2010, 19:15

clock-img

lee

pencil-img

4135

i ja sam baš htjela napisati dvije tri tvom mužu Mariachi....uf...ne brini nemoj plakati ti si divna žena...user posted image

domy ipak su tvoje poruke da češ me zaskočiti urodile plodom....user posted image user posted image user posted image akcija je krenula....user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

13.02.2010, 19:34

clock-img

curice

pencil-img

10443

Mariachi tvoj je muž zaslužio da ga netko dobro ispljuska i rado bih to bila ja-oprosti ali ponaša se ko kakav kretenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ženo ne plači,ti si divna žena i mama,a tom tvome bi trebao dobar okulist da mu "popravi" vid,možda bi nakon toga progledao i shvatio kakvu vrijednost(čitaj-ženu) ima pored sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.02.2010, 19:52

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119


IZVORNA PORUKA: curice

Mariachi tvoj je muž zaslužio da ga netko dobro ispljuska i rado bih to bila ja-oprosti ali ponaša se ko kakav kretenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ženo ne plači,ti si divna žena i mama,a tom tvome bi trebao dobar okulist da mu "popravi" vid,možda bi nakon toga progledao i shvatio kakvu vrijednost(čitaj-ženu) ima pored sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


potpisujem curice do zadnje rijeci
sorry Mariachi ali muz ti je konj user posted image
stvarno mu neko treba bukvar ocitati, ti se moras zeno trgnuti ne mozes dozvoliti da te to tako izjeda iznutra ....

clock-img

13.02.2010, 20:21

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Ajme pa ne mogu vjerovati, baš je konj kak je netko već napisao. Pa kaj ga nemožeš dovesti nikako u red, kaj na njega ne utječu nikakve riječi ni ništa? A da probaš radilakalo, ak tvrdi da si lijena onda nemoj baš ništa raditi pa da vidi koliko napraviš i koliko vrijediš dok on radi, uf tak bi ga sad namlatila da mogu do njega. Moj mm bi ga naučio brzo neke stvari.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

13.02.2010, 20:28

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: Mariachi

rekla sam mu jutros neke stvari, al niš koristi...
još je gore...
sva se tresem... user posted image

uglavnom, njemu ljubav nisu riječi nego djela, čitaj:kućanski poslovi i on meni svaki dan pokazuje ljuvab djelima, kad napravi nešto umjesto mene, a ja sam ljenčina, nisam još uspjela umrijeti sebi, i kao ja buljim u kompjuter, tko zna kakav je mene zloduh tu zarobio... "teško ti se pomaknuti! to ti je lijenost, lijenost! sad ja znam zašto je lijenost glavni grijeh!"


oprosti draga što ču ti ovo reći..ja s takovom osobom nebih živjela ni minute...hebala bi ja njemu sve pospisku...kad moram tako reći...grrrrrrrrrrrrrrr

clock-img

13.02.2010, 20:52

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

rekla sam mu jutros neke stvari, al niš koristi...
još je gore...
sva se tresem... user posted image

uglavnom, njemu ljubav nisu riječi nego djela, čitaj:kućanski poslovi i on meni svaki dan pokazuje ljuvab djelima, kad napravi nešto umjesto mene, a ja sam ljenčina, nisam još uspjela umrijeti sebi, i kao ja buljim u kompjuter, tko zna kakav je mene zloduh tu zarobio... "teško ti se pomaknuti! to ti je lijenost, lijenost! sad ja znam zašto je lijenost glavni grijeh!"


neznam kaj bi ti rekla ali svakako nije u redu od njega... ja nebi mogla tako živjeti, znam da ti je teško zbog djece ali ja nebi sebe žrtvovala i dala se ponižavati ni zbog njih. Ako je tebi dobro i njima je a ovako... neznam nadam se da curke  ne osjete to previše. Drži se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

13.02.2010, 21:07

clock-img

Anoniman

kaj je najbolje, poslije se ja rasplakala, on me zagrlio.... čak sam i pusu dobila... i sad je ko da se ništa nije desilo.... nemreš vjerovat....
predvečer je došla maloj kuma na sat vremena da ju vidi, on sav blažen, ko da smo nabolji i najsretniji par na svijetu... wtf
mislim, nije da mi ne godi... i ja se super osjećam kad je on dobre volje, al... pitam se... ko je tu lud?