cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: i ja sam nezainteresirana

clock-img

13.02.2010, 21:18

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

a ništa češče pusti suzu pa i namjerno neka vidi kako ti jeuser posted image
A ja bi mu sad kad bi legli u krevet fino rekla vidiš kako mi je teško , tražim samo da me češče zagrliš, poljubiš, jel to tako teško... meni je dan ljepši, odmah sam drukčije a to ti je 5 min posla


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

13.02.2010, 21:22

clock-img

Anoniman

ne mogu ti ja plakat baš uvijek user posted image  ... tek kad mi se skupi ono pred eksploziju, ali dobro... vidjet ćemo kak će to funkcionirat... baš me zanima jel to rješenje ili samo privremeno rješenje... user posted image

clock-img

13.02.2010, 21:26

clock-img

mirjana.u

pencil-img

155

Mariachi mislim da moraš malo radikalnije pristupiti.
Moj ti je neki dan spavao do deset, pa pola sata pio kavu pa onda rekao da ide na zrak prošetati. I cijelo dopodne njega nema, a toliko toga za napraviti po kući, malu paziti, moram učiti... bijesnila sam, plakala od muke... Kad se on napokon vratio, ja sam bila obućena, uzela ključeve od auta, rekla sad ja idem na zrak, mala spava, kad se probudi nahrani je spremi.... nije me bilo tri sata, pustila sam ga nek on bude malo s njom jer nikada je nije sam čuvao. Kad sam došla kući pitala sam ga gdje je ručak,a on se smije, ima kobasice... Samo sam se ja bila ispuhala i nije mi bilo do svađe


_____________________________

Jednostavni ljudi su sagradili Noinu Arku, a stručnjaci Titanic!

clock-img

21.08.2010, 23:48

clock-img

tiha

pencil-img

10103


IZVORNA PORUKA: natalijax

nema problema,mariachi samo vi pišite barem znam da nisam baš jedina kojoj kita nije baš slasnauser posted image ma nisam ja ni umorna nego neda mi se i neda,kažem ja njemu hočeš da nam skuham paradajz juhu a on meni hebo te paradajz juha kad češ dat mandeuser posted image baš me zanima za kog je čuvaš,ja njemu za stare dane da bi on meni e baš me zanima kad riknem s kim češ se prašituser posted image






joj nato zakon si ledene lizalice pa ovo kita ti niej slasna...legenda siuser posted image


zamisljam prizor i rikavam od smijehauser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

22.08.2010, 00:08

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ajme svašta sam ja ovdje pročitala, ovo mi je valjda prije promaklo....

 
nato legendo


< Poruku je uredio njanja -- 22.8.2010 0:09:12 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

22.08.2010, 00:09

clock-img

tiha

pencil-img

10103

i meni je promaklo ali sad sam se bas nasmijala natiuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

22.08.2010, 00:11

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ne mogu izbiti iz glave paradajz juhu....

nato, i ja bi svog muža lupnula po glavi da mi umjesto sexa ponudi paradajz juhu user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

Zadnji članci

article-img