cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: i ja sam nezainteresirana

  
clock-img

11.02.2010, 22:03

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

nema problema,mariachi samo vi pišite barem znam da nisam baš jedina kojoj kita nije baš slasnauser posted image ma nisam ja ni umorna nego neda mi se i neda,kažem ja njemu hočeš da nam skuham paradajz juhu a on meni hebo te paradajz juha kad češ dat mandeuser posted image baš me zanima za kog je čuvaš,ja njemu za stare dane da bi on meni e baš me zanima kad riknem s kim češ se prašituser posted image

clock-img

11.02.2010, 22:06

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: natalijax

nema problema,mariachi samo vi pišite barem znam da nisam baš jedina kojoj kita nije baš slasnauser posted image ma nisam ja ni umorna nego neda mi se i neda,kažem ja njemu hočeš da nam skuham paradajz juhu a on meni hebo te paradajz juha kad češ dat mandeuser posted image baš me zanima za kog je čuvaš,ja njemu za stare dane da bi on meni e baš me zanima kad riknem s kim češ se prašituser posted image



sad si me nasmijala user posted image
a gle, da on tebe malo drugačije "pita mande", malo ljepše, malo onako... romantičnije, ko kad ste hodali... bi ti dala, jel' tak? a ne juser posted image te paradajz juha! ma, hitila bi mu lonac v tintaru!

clock-img

11.02.2010, 22:07

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Mariachi

ma, gle... ja nisam razočarana općenito u muški rod...

ok, nekad se potrefi da nas par tu ima sličnih problema u isto vrijeme... pa se onda istresemo sve po redu, ne? user posted image

ali sam upoznala i nekih muških koji su super u braku i općenito u životu.
i većina cura ovdje ima muževe koji su super... tak da ne možeš generalizirati...



nekuzim sto sam generaliziralauser posted image



ma, ništa, sorry, krivo sam napisala...  nemoj zamjeriti



ma nema zamjerka,mislila sam da si se ti naljutila na nesto sto sam ja napisala....
samo sam te zelila utjesiti.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Digni glavu i kad on ne zeli da uzivate skupa uzivaj ti sa svojim prekrasnim curkamauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

11.02.2010, 22:08

clock-img

Domy

pencil-img

3417

cvrči citiram te
Probaj objektivno sagledati stvari i ako ne možeš njega mijenjati(ako on ne želi ništa napraviti po tom pogledu),nađi neki svoj put(u koji možeš ili ne moraš njega uklopiti),ali se onda prestani stalno preispitivati,i daj misli na curke da i one trebaju mamu živu i zdravu,a ne punu grižnje savjesti zbog gluposti..

e hebeš takav život ..ovo je moj odgovor

clock-img

11.02.2010, 22:08

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

malo je smješno,al poslije takih riječi kom bi bilo napameti išta da radiuser posted image

clock-img

11.02.2010, 22:09

clock-img

Anoniman

hvala vam svima što imate strpljenja i volje gnjaviti se s ovakvim dubiozama... user posted image

clock-img

11.02.2010, 22:10

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: natalijax

nema problema,mariachi samo vi pišite barem znam da nisam baš jedina kojoj kita nije baš slasnauser posted image ma nisam ja ni umorna nego neda mi se i neda,kažem ja njemu hočeš da nam skuham paradajz juhu a on meni hebo te paradajz juha kad češ dat mandeuser posted image baš me zanima za kog je čuvaš,ja njemu za stare dane da bi on meni e baš me zanima kad riknem s kim češ se prašituser posted image



dal bi ti meni dala...da sam ja tvoj mužićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2010, 22:10

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

pa daj nato popusti malo,daj coviku malo....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

11.02.2010, 22:10

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

samo nemoj bit tužnauser posted image

clock-img

11.02.2010, 22:11

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: natalijax

malo je smješno,al poslije takih riječi kom bi bilo napameti išta da radiuser posted image



e!
ili ko što je moj meni reko prošli tj.
ja se kraj njega skidam, on pilji u točku
pitam ga... pa šta ti mene nemaš potrebu pogledati?
kaže on meni "a šta bi ja tebe gledao?"
wtf user posted image

clock-img

11.02.2010, 22:12

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image

IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: natalijax

nema problema,mariachi samo vi pišite barem znam da nisam baš jedina kojoj kita nije baš slasnauser posted image ma nisam ja ni umorna nego neda mi se i neda,kažem ja njemu hočeš da nam skuham paradajz juhu a on meni hebo te paradajz juha kad češ dat mandeuser posted image baš me zanima za kog je čuvaš,ja njemu za stare dane da bi on meni e baš me zanima kad riknem s kim češ se prašituser posted image



dal bi ti meni dala...da sam ja tvoj mužićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ovisi,ma neznam kaj da velim imam osječaj da imam seksualnog manijaka u kući,pimpek sex i kučne papuče su mu svetinjauser posted image

clock-img

11.02.2010, 22:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

11.02.2010, 22:15

clock-img

natalijax

pencil-img

12210


IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: natalijax

malo je smješno,al poslije takih riječi kom bi bilo napameti išta da radiuser posted image



e!
ili ko što je moj meni reko prošli tj.
ja se kraj njega skidam, on pilji u točku
pitam ga... pa šta ti mene nemaš potrebu pogledati?
kaže on meni "a šta bi ja tebe gledao?"
wtf user posted image


mariachi zbilja je kod tebe gadna situacija,neznam kaj bi ti rekla,ja vjerujem da se osječaš grozno a isto tako vjerujem i mm da se osjeća isto tako,user posted image

clock-img

11.02.2010, 22:17

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

pa daj nato popusti malo,daj coviku malo....user posted image



Htjela mu je dati PARADAJZ JUHE,pa kad neće!!

user posted image user posted image user posted image
Joooj,natalijax,znam da vama nije smiješno,ali ja se valjam od smijeha,dok zamišljam taj razgovor



user posted image user posted image user posted image user posted image
mozda je on htio pilecuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

11.02.2010, 22:19

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

primjer dok smo hodali viđali smo se svaki drugi dan,jel sam radila popodne ujutro,i sad ak ja njemu nedam taj dan kad smo se vidjeli on odma digne nos,isto tako poslije naših svatova nakon dva dana on meni pošto nije bilo ništ od umora,još nismo ni brak konzumiraliuser posted image

clock-img

11.02.2010, 22:21

clock-img

Domy

pencil-img

3417

cure pusa svima moram ići..muž me zove...i pamet u glavu sex je zakon...user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2010, 22:22

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

pa daj nato popusti malo,daj coviku malo....user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Brižan čovjek!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

11.02.2010, 22:22

clock-img

Anoniman

Domy, rasturaj, samo pazi da federi ne poskačeju! user posted image

clock-img

11.02.2010, 22:23

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

ugodan provod ko ide obavljat bračne dužnostiuser posted image

clock-img

11.02.2010, 22:23

clock-img

Anoniman

odoh i ja, moram cure utrpat u krevete... hvala vam, zakon ste... uvijek me oraspoložite user posted image

clock-img

11.02.2010, 22:24

clock-img

minnie

pencil-img

1497

ja neuser posted image mada bi što se m tiče bio ovaj smajlićuser posted image

clock-img

11.02.2010, 23:09

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Nato neznam kaj bi ti rekla osim da probaš porazgovarati s njim i objasniti mu kak se osjećaš. A draga moja prigorko baš mi je žao kaj moraš prolaziti kroz to, vjerujem da je jako teško. Pa kak se može naduriti ak nešto nije kak si je on zamislil, pa kaj ne možeš ga nekak razgovorom potaći i objasniti mu neke stvari? ja sam u braku tek dvije godine i mogu reći da nam je lijepo,ali kad se naljutimo jedno na drugo većinom ja vičem i urlam dok me ne sasluša i onda na miru popričamo o onom što je zapreka. Draga drži se i reci mu da se nek pazi da ga rr babe ne dođu namlatiti s tavom po glavi.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

11.02.2010, 23:16

clock-img

mariola

pencil-img

19495


IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

pa daj nato popusti malo,daj coviku malo....user posted image



Htjela mu je dati PARADAJZ JUHE,pa kad neće!!

user posted image user posted image user posted image
Joooj,natalijax,znam da vama nije smiješno,ali ja se valjam od smijeha,dok zamišljam taj razgovor




i jauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

11.02.2010, 23:17

clock-img

mariola

pencil-img

19495

A Mariachi tm je stvarno user posted image
Nadam se da će biti boljeuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

12.02.2010, 15:10

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image user posted image isti slucaj je i kod mene...mm non stop dosadan A MENI NI NA KRAJ PAMETI...bas me briga...to mi je zadnje na pameti...uz svu brigu i probleme...to se i nesjetim...ali on je DOSADAN...ja ne marim...user posted image   nekide dalje ak mu treba...