cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: i ja sam nezainteresirana

  
clock-img

11.02.2010, 21:18

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: Mariachi

cinik... najbolje da ja zaobilazim ovakve teme... jel' tak... ? user posted image



NE!... zakaj...user posted image user posted image user posted image
za svladat problem... prvo trebaš znat da ga imaš...
onda je sve lakše...

jedino na taj način možeš doči do rješenja...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



cinik
ja ZNAM da imam problem...
već dugo...
ali rješenja
niotkud

user posted image
kaj moreš - zahrdana prigorka... teško je to user posted image



ajme i tebe bi ja ukrotila..user posted image user posted image user posted image user posted image



kak, reci pa da ja ukrotim sebe

clock-img

11.02.2010, 21:19

clock-img

gljiva

pencil-img

2809

Meni je sad nakon poroda trebalo 6 mj, da se posloži sve na svoje.
Sad nam je i bolje nego prije.
Moj mm je imao razumijevanja i veli da se isplatilo čekatuser posted image .
Razgovarajte, nemoj ga samo konstantno odbijat.

clock-img

11.02.2010, 21:23

clock-img

Domy

pencil-img

3417

slažem se sa gljivinom zadnjom rečenicom..razgovor sve liječi..i probaj se opustit i ne mislit na ništa..ja da sam ti muž ti bi bila moja i bogina pa makar što sam nedavno izjavila milom ili silomuser posted image user posted image user posted image

nemoj da moram i kod tebe dolazit da riješim situaciju....user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2010, 21:25

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: gljiva

Meni je sad nakon poroda trebalo 6 mj, da se posloži sve na svoje.
Sad nam je i bolje nego prije.
Moj mm je imao razumijevanja i veli da se isplatilo čekatuser posted image .
Razgovarajte, nemoj ga samo konstantno odbijat.



ne odbijam ja njega!
To ti je kod nas... ak sam taj dan bila dobra, tj. napravila sam sve onak kak je on očekivao, nisam nigdje zeznula, nisam ništa propustila napraviti onda je svve super i smijem nešto očekivat - čak i usred noći, nije važno.
Jer ak samo recimo rublje ne izvadim iz mašine kad se opere, nego nakon 2 sata nije dobro, on se jednostavno okrene zidu i pilji u svoju točku. I to je znak da nisam dobra, ništa ne valjam i da ga ništa ne pitam.

Mislim...

clock-img

11.02.2010, 21:26

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918






cinik
ja ZNAM da imam problem...
već dugo...
ali rješenja
niotkud

user posted image
kaj moreš - zahrdana prigorka... teško je to user posted image



pogleč...

ne poznam situaciju...
al...
1. razgovor... (kak si prigorka ne sumnjam da si probala)...
2. opet razgovor... (treba probat i s pas-mater)...
3. i 4. 5. ... ne znam nisam psiholog...

10. pila naopako... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

11.02.2010, 21:30

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: zg_cinik






cinik
ja ZNAM da imam problem...
već dugo...
ali rješenja
niotkud

user posted image
kaj moreš - zahrdana prigorka... teško je to user posted image



pogleč...

ne poznam situaciju...
al...
1. razgovor... (kak si prigorka ne sumnjam da si probala)...
2. opet razgovor... (treba probat i s pas-mater)...
3. i 4. 5. ... ne znam nisam psiholog...

10. pila naopako... user posted image user posted image user posted image user posted image



da samo znaš kaj sam mu sve izgovorila...
ok, tž zna više....
ma kaj reči... dreve bukuve!

clock-img

11.02.2010, 21:31

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: gljiva

Meni je sad nakon poroda trebalo 6 mj, da se posloži sve na svoje.
Sad nam je i bolje nego prije.
Moj mm je imao razumijevanja i veli da se isplatilo čekatuser posted image .
Razgovarajte, nemoj ga samo konstantno odbijat.



ne odbijam ja njega!
To ti je kod nas... ak sam taj dan bila dobra, tj. napravila sam sve onak kak je on očekivao, nisam nigdje zeznula, nisam ništa propustila napraviti onda je svve super i smijem nešto očekivat - čak i usred noći, nije važno.
Jer ak samo recimo rublje ne izvadim iz mašine kad se opere, nego nakon 2 sata nije dobro, on se jednostavno okrene zidu i pilji u svoju točku. I to je znak da nisam dobra, ništa ne valjam i da ga ništa ne pitam.

Mislim...



ja da sam mu žena čuo bi on mene...ništa moraš s njim sjest i porazgovarat...i to ozbiljno ..nema čekanja ..

clock-img

11.02.2010, 21:33

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: gljiva

Meni je sad nakon poroda trebalo 6 mj, da se posloži sve na svoje.
Sad nam je i bolje nego prije.
Moj mm je imao razumijevanja i veli da se isplatilo čekatuser posted image .
Razgovarajte, nemoj ga samo konstantno odbijat.



ne odbijam ja njega!
To ti je kod nas... ak sam taj dan bila dobra, tj. napravila sam sve onak kak je on očekivao, nisam nigdje zeznula, nisam ništa propustila napraviti onda je svve super i smijem nešto očekivat - čak i usred noći, nije važno.
Jer ak samo recimo rublje ne izvadim iz mašine kad se opere, nego nakon 2 sata nije dobro, on se jednostavno okrene zidu i pilji u svoju točku. I to je znak da nisam dobra, ništa ne valjam i da ga ništa ne pitam.

Mislim...



ja da sam mu žena čuo bi on mene...ništa moraš s njim sjest i porazgovarat...i to ozbiljno ..nema čekanja ..



ja mislim da on tebe uopce ne cijeni...i nije problem u tebi nego u njemu......

Pa nemoze se tako ponasati prema svojoj zeni,prema majci svoje djece.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

11.02.2010, 21:34

clock-img

Anoniman

gle, par puta smo bili na rubu razlaza... nekak smo se pokrpali... ja ne mogu sama s 3 djece i nekak imam osjećaj da moram trpit tak kak je... dok ne krepam ...
kak drugačije?

clock-img

11.02.2010, 21:36

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: Mariachi

gle, par puta smo bili na rubu razlaza... nekak smo se pokrpali... ja ne mogu sama s 3 djece i nekak imam osjećaj da moram trpit tak kak je... dok ne krepam ...
kak drugačije?



e sad sam stvarno bez komentara...

clock-img

11.02.2010, 21:36

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918


IZVORNA PORUKA: Mariachi



da samo znaš kaj sam mu sve izgovorila...
ok, tž zna više....
ma kaj reči... dreve bukuve!



prigorka...

PILA NAOPAKO:


napraviš sve kak mu paše...
napališ ga...
i onda...user posted image

OKRENEŠ MU RIT I PILJIŠ U TOČKU NA ZIDU!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa kaj vas ja sve moram učiti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

11.02.2010, 21:36

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: Mariachi

gle, par puta smo bili na rubu razlaza... nekak smo se pokrpali... ja ne mogu sama s 3 djece i nekak imam osjećaj da moram trpit tak kak je... dok ne krepam ...
kak drugačije?


ma nemislim ja da bi se vi morali odma rastat....i normalno da nemozes sama sa djecom al mozda da odes naprimjer kod svojih na jedan određeni period pa da vidi kako je to kad nema nekome stalno nesto kvocati,kad sve bude morao sam....mozda pocne neke stvari vise cijeniti.....user posted image


Sorry draga nisam mislila nista lose nego mi je zao da netko pored tebe nevidi sto ti sve radis za djecu i njega.....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

11.02.2010, 21:38

clock-img

Anoniman

sorry, Nato, ovo je tvoja tema, a ja ko kauguma...

odoh, baj-baj

hvala vam na tješenju.... ja znam da je ovo vrlo teško promjenjivo...
samo sam u zadnje vrijeme naučila da ne smijem potonuti kad me on krivo pogleda... jer ja njega nikad neću napravit sretnim. that's it, folks... user posted image

clock-img

11.02.2010, 21:39

clock-img

Domy

pencil-img

3417

cink pametno zboriš...

clock-img

11.02.2010, 21:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

11.02.2010, 21:43

clock-img

lee

pencil-img

4135

mariachi ti si divna žena, meni si se jako svidjela kao osoba.baš mi je žao što to prolaziš jer se vidi da si žena za 10...jojjj ti muški uf..danas sam baš rekla prodavačici u dučanu da mi je jako žao što nemam sklonosti prema ženama jer bi odvano bila sigurno sretna...ali eto nemam i gotov..možda je glupo to reči ali ponekad mi se čini da padam sa marsa...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

11.02.2010, 21:43

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Mariachi

gle, par puta smo bili na rubu razlaza... nekak smo se pokrpali... ja ne mogu sama s 3 djece i nekak imam osjećaj da moram trpit tak kak je... dok ne krepam ...
kak drugačije?


ma nemislim ja da bi se vi morali odma rastat....i normalno da nemozes sama sa djecom al mozda da odes naprimjer kod svojih na jedan određeni period pa da vidi kako je to kad nema nekome stalno nesto kvocati,kad sve bude morao sam....mozda pocne neke stvari vise cijeniti.....user posted image


Sorry draga nisam mislila nista lose nego mi je zao da netko pored tebe nevidi sto ti sve radis za djecu i njega.....



ja sam tu "kod svojih", tj. tu smo u mojoj kući... bila sam ljetos kod mame s curama i jedva sam čekala da dođem doma, jer nas dvije smo pogubna kombinacija... je, bio je sretan što smo se vratile i bilo mu je pusto i sve... al ubrzo je bilo sve po starom.


cinik... da ga napalim? no kidding! nemreš ti "ex-monaha" napalit kad ti hoćeš... samo kad on hoće! i... misliš da bi palilo da ja piljim u točku?
ma, joj, ne želim nastaviti jer ću počet plakat a sad nisam u poziciji za to...

clock-img

11.02.2010, 21:48

clock-img

Anoniman

sad se naduril kaj ja tu pišem (cure se igraju, otuširane su, sve pod kontrolom) i odjavil se ko na službenoj televiziji i otišel u krevet, jer je on umoran i diže se u 5. Rekla sam samo "slobodan si, laku noć" - istim tonom ko i on... faca govori više od riječi... sutra ne bu riječ rekel. Dok mu ne iščupam iz petnih žila kaj i zakaj...

ali eto... tješim se da nisam jedina i da ima onih koji ženu mlate i ....

clock-img

11.02.2010, 21:50

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Treba njega dobro tavom po toj muskoj glaviuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

11.02.2010, 21:54

clock-img

Anoniman

ma, gle... ja nisam razočarana općenito u muški rod...

ok, nekad se potrefi da nas par tu ima sličnih problema u isto vrijeme... pa se onda istresemo sve po redu, ne? user posted image

ali sam upoznala i nekih muških koji su super u braku i općenito u životu.
i većina cura ovdje ima muževe koji su super... tak da ne možeš generalizirati...

clock-img

11.02.2010, 21:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

11.02.2010, 21:56

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: Mariachi

ma, gle... ja nisam razočarana općenito u muški rod...

ok, nekad se potrefi da nas par tu ima sličnih problema u isto vrijeme... pa se onda istresemo sve po redu, ne? user posted image

ali sam upoznala i nekih muških koji su super u braku i općenito u životu.
i većina cura ovdje ima muževe koji su super... tak da ne možeš generalizirati...



nekuzim sto sam generaliziralauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

11.02.2010, 21:57

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Treba njega dobro tavom po toj muskoj glaviuser posted image



e baš tako...

ja kakva sam nebi mogla to trpit...on bi meni morao sjest i porazgovarat samnom..jel takav život ...kakav ti opisuješ...to se mora riješit..

draga zaista mi je žao..al da sam na tvom mjestu uzela bi stvar u svoje ruke ako treba puknula šakom od stol i rekla mu da je dosta takovog ponašanja..jer to nikamo ne vodi...

clock-img

11.02.2010, 22:01

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Mariachi ne poznamo se osobno,ali ti si vrijedna žena i dobra mama,daj sve od sebe da probate riješiti,ali ne pod cijenu da sebe ubijaš i ždereš.
I mene mm razjari i ja njega,ali u globalu zbilja imamo dobar brak i kužimo se jer da nije tako razišli bi se davno prije(živjeli smo 10 godina skupa prije braka i djeteta).
Nekada nismo razgovarali danima,jednom pričali o razvodu,ali smo uvijek i sve rješavali razgovorom.
Kažem ti to da ne misliš kako pametujem i glumim gđu savršenu(daleko sam ja od toga),ali ako je kriza zbog zakašnjelog suđa ili veša,što bi on napravio da zbilja bude neko sra_e?
Probaj objektivno sagledati stvari i ako ne možeš njega mijenjati(ako on ne želi ništa napraviti po tom pogledu),nađi neki svoj put(u koji možeš ili ne moraš njega uklopiti),ali se onda prestani stalno preispitivati,i daj misli na curke da i one trebaju mamu živu i zdravu,a ne punu grižnje savjesti zbog gluposti..



hvala ti, draga, ma radim na tome... napravim nama naš ritam i sve super... taman pomislim kak sam se izvukla na površinu... utuvim sebi u glavu da ja njega ne trebam usrećivati jer je to nemoguće, uvijek će mi nać grešku... čak sam jedan dan prošli tjedan onako osjetila, kad je on pričao svoju priču, da sam nekak "iznad toga" da te sve riječi nekud ispod mene plivaju a ja gore letim... samo eto, dogodi se trenutak kad mi "krila otkažu"...
al idemo dalje...

(otišli smo OT...)

clock-img

11.02.2010, 22:03

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Mariachi

ma, gle... ja nisam razočarana općenito u muški rod...

ok, nekad se potrefi da nas par tu ima sličnih problema u isto vrijeme... pa se onda istresemo sve po redu, ne? user posted image

ali sam upoznala i nekih muških koji su super u braku i općenito u životu.
i većina cura ovdje ima muževe koji su super... tak da ne možeš generalizirati...



nekuzim sto sam generaliziralauser posted image



ma, ništa, sorry, krivo sam napisala...  nemoj zamjeriti