cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: sex,sex ehehheh:)

clock-img

09.02.2010, 22:26

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

vidi nje pa zašto sam sad perverzna..da čujem..
što je u tome loše...


he he ma ništa ako žena voli sex u trojeuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 22:27

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Ajme sad sam se baš nasmijala i dobila neke nove ideje i prisjetila se divljeg sexsa prije braka u autu,a definitivno smo se znali  izguštali na moru,na veš mašini je uvijek bilo dobro.A kad smo bili na bračnom jacuzzi nam je bio omiljen. Moram priznati da smo u zadnje vrijeme totalno nemaštoviti pa bi se trebala malo i potruditiuser posted image  

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

09.02.2010, 22:28

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ajme sad sam se baš nasmijala i dobila neke nove ideje i prisjetila se divljeg sexsa prije braka u autu,a definitivno smo se znali izguštali na moru,na veš mašini je uvijek bilo dobro.A kad smo bili na bračnom jacuzzi nam je bio omiljen. Moram priznati da smo u zadnje vrijeme totalno nemaštoviti pa bi se trebala malo i potruditiuser posted image


ja sam svom rekla nedavno ako me ne misli u autu da ću naći drugoga koji hoće da amlo oživimo prošlostuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 22:30

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Mi novog nismo ni isprobali lani sam bila trudna a sad je zima, čim dođe proljeće trebali bi, ajme sva su mi koljena znala biti crna, čini mi se ko da je to u nekom prošlom živtu bilo!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

09.02.2010, 22:32

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Mi novog nismo ni isprobali lani sam bila trudna a sad je zima, čim dođe proljeće trebali bi, ajme sva su mi koljena znala biti crna, čini mi se ko da je to u nekom prošlom živtu bilo!


ja imam ožiljke za cijeli život user posted image user posted image
a mi nikako da djecu ostavimo i odemo u đir, već smo 5 auti promjenili al ovaj je moj i božjiuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

10.02.2010, 11:44

clock-img

m600

pencil-img

6732

hehehe zakon steuser posted image user posted image
evo i moje iskustvo....kupila ja mačka sebi haltere a ne znam kako se oblačeuser posted image user posted image user posted image
i sat i pol sam se mučila u kupatilu da ih nekako naredim i onda sam pukla i poderala čarape i zavezala za gaćiceuser posted image user posted image user posted image
dok sam došla u krevet moj muž je već spavaouser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

10.02.2010, 11:45

clock-img

m600

pencil-img

6732

IZVORNA PORUKA: ninolina

Ajme sad sam se baš nasmijala i dobila neke nove ideje i prisjetila se divljeg sexsa prije braka u autu,a definitivno smo se znali izguštali na moru,na veš mašini je uvijek bilo dobro.A kad smo bili na bračnom jacuzzi nam je bio omiljen. Moram priznati da smo u zadnje vrijeme totalno nemaštoviti pa bi se trebala malo i potruditiuser posted image


ja sam svom rekla nedavno ako me ne misli u autu da ću naći drugoga koji hoće da amlo oživimo prošlostuser posted image



to sam i ja svom rekla....dosta mi je krevetaaaaaaa
uh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

10.02.2010, 11:48

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: m600

hehehe zakon steuser posted image user posted image
evo i moje iskustvo....kupila ja mačka sebi haltere a ne znam kako se oblačeuser posted image user posted image user posted image
i sat i pol sam se mučila u kupatilu da ih nekako naredim i onda sam pukla i poderala čarape i zavezala za gaćiceuser posted image user posted image user posted image
dok sam došla u krevet moj muž je već spavaouser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

10.02.2010, 11:50

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: ninolina

ja ćekam golauser posted image user posted image

   ovo mi je za 10user posted image

clock-img

21.03.2010, 12:04

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

kad se napijem onda sam prava napaljenica i nezasitna u sexu samo bi skakala po malomuser posted image user posted image puno vise uzivam i nije mi dosadno ko nekad bez alkohola



_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

23.09.2010, 00:03

clock-img

Anoniman

hehehe zakon steuser posted image user posted image
evo i moje iskustvo....kupila ja mačka sebi haltere a ne znam kako se oblačeuser posted image user posted image user posted image
i sat i pol sam se mučila u kupatilu da ih nekako naredim i onda sam pukla i poderala čarape i zavezala za gaćiceuser posted image user posted image user posted image
dok sam došla u krevet moj muž je već spavaouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.11.2010, 21:03

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

ajmo cure,traži se još pozitvnih iskustava,da vratimo želju ljudima koji je nemajuuser posted image


s bivšim sam svugdi probala,u oramru(pravili smo se da nikog nema doma)user posted image ,u vlaku,na stolu,na stepenicama,u parku....baš svugdi a s mm šta se tiče mašteuser posted image njemu je u kadi plafonuser posted image a ja bi još svaštauser posted image on je sramežljiv a kad mu predložim kaže da mu je krevet zakon.....user posted image ijako čim on malo cugne s društvom ja iskoristim situaciju i prigodu za novineuser posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

clock-img

05.11.2010, 15:01

clock-img

LUNA000

pencil-img

1023

hahaha...cure svaka vam čast..al sam se nasmijala...meni s mužem od počeka nije dosadno...uvijek govorim da nema mjesta u cijeloj županiji gdje se nismo poseksali,,.od plaže..šume..heliodroma..nogometnog igrališta..auta..gatova--gdje se vežu brodovi..tako da nam je veselo..sad je toga manje..mislim prirode..al ja ne odustajem....bit če toga još..user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

clock-img

05.11.2010, 15:17

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

ja sam sinoć otvorila spa centar u kupatilu i uključila centrifuguuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

clock-img

05.11.2010, 15:26

clock-img

LUNA000

pencil-img

1023

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image morati ću i ja smisliti nšto za vikend

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

clock-img

05.11.2010, 16:18

clock-img

ribica1

pencil-img

2145

Ajme ha ha ha, ako ja počnem nabrajat neće bit kraja!!!
Al definitivno vrlo zanimljivo iskustvo bilo je u parku pa još kad sjedneš u mravinjak sa žutim mravima, bode te i s jedne i s druge straneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

clock-img

05.11.2010, 17:34

clock-img

tiny

pencil-img

1247

kod mene nema nekih ekstra mjesta,osim u autu dok smo hodali i na jednom nasipu usred dana blizu kuce njegovih roditelja,a ni to nije bas slavno zavrsilo user posted image ,mislim da smo nas dvoje prilicno dosadni.

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

06.11.2010, 11:52

clock-img

pakić

pencil-img

961

Pa i ja se više ne mogu sjetiti nekih posebnih mjesta, ali auto nam je bio zakon... jugić, ovi svi moderni su ništa naspram njegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

clock-img

29.03.2011, 01:11

clock-img

mamit

pencil-img

51

IZVORNA PORUKA: Lady3

user posted image user posted image user posted image eh da i ja koju ispričam..jednom (ajd znam se srediti tako)user posted image user posted image ono štilke,body,čarape samostoječe..ne,sve super..muž poludio,bacio se na mene i u žaru igre heeheh zabih si s štiklom u tijelo.ja vičem jaoj, boli me user posted image on još jače me zgrabio,mislio da ja od uživanja stenjem..ja opet vrisnem on još jače dok ga nisam opalila nogom i rekla:majmune jedan pa boli me...user posted image user posted image

  Jes si me nasmijala zakon si

clock-img

29.03.2011, 01:13

clock-img

mamit

pencil-img

51

IZVORNA PORUKA: tina0310

ja sam sinoć otvorila spa centar u kupatilu i uključila centrifuguuser posted image user posted image user posted image


to me jako uzbudjuje a nisam imala prilike to isprobati nadam se da ce biti nanok poroda.Jedva cekam

clock-img

25.06.2011, 22:29

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

kraljice ste, bas ste me nasmijale user posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo isto dosta mjesta isprobali i to mi je uvijek bio gust. sad nam je malo dosadnji seks ali bit ce opet. nadam se. ja nemam nikakvi fetis ali zato mm on voli kad nosim hulahopke najbolje naravno samostojece ako slucajno jos obucen stikle i suknju onda je on u raju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...