cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

sex,sex ehehheh:)

  
clock-img

09.02.2010, 18:05

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Evo vidim da su se cure neki dan razularile na Zvrkovoj temiuser posted image user posted image pa odlučila sam da i ja vas nešto pitamuser posted image Nemojte mi zamjeriti jer sam popilaa 2 bambusa pa sam veselaaa.user posted image user posted image
Dakle imate li vi neki fetiš u sexu?Ili vaš muž?Šta volite obući kada se sređujete..znate ono:štikle,donji veš ehehh,ajmo pucajte..ili opišite neku zgodu user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 18:08

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

ma daj,nije valjda da se sramite,di je ninolina,domy sada ...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 18:11

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

jednom sam ga docekala u svilenom ogrtacu i stiklama kad je bio radio na krku pa nije duugo dosao kuciuser posted image

a kad smrsam obecala sam mu striptizuser posted image user posted image user posted image


_____________________________



clock-img

09.02.2010, 18:12

clock-img

leilany

pencil-img

9082

ahhahahahhaa....LOL koja tema....meni su zakon korzeti....user posted image user posted image

stikle ne furam.... donji ves...o da da.....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

09.02.2010, 18:19

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ja ćekam golauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 18:25

clock-img

Domy

pencil-img

3417

IZVORNA PORUKA: mama mery

jednom sam ga docekala u svilenom ogrtacu i stiklama kad je bio radio na krku pa nije duugo dosao kuciuser posted image

a kad smrsam obecala sam mu striptizuser posted image user posted image user posted image



striptiz ..još mi treba samo da ugradim šipku u spavačoj sobi...al ipak ču odustat od te namjere..al kad se sjetim nečega pa da vam ispričam ...

e jednom mi se desilo.. uzela ti ja štap od metle i postavila u spavačoj sobi.kao ja to dobro uglavila....kao muža ču da iznenadim dok dođe s posla..ogledo ti on to veli ..biti če svega večeras..počela ti ja kao ženska zna sa šipkom..ajme žene kad sam ja držeči se za šipku da podignem noge u zrak...štap se nekako izmakne a ja fljos na glavu i povrijedila sam bila tada rame...muž je crkao od smijaha..veli eto ti tvog striptiza moglo je i bez toga..i ništa od sexa te večeri..morao mi je i stavljat obloge na rame..to neču nikad zaboravit..ma ima još toga kad se sjetim napišem...user posted image user posted image

< Poruku je uredio Domy -- 9.2.2010 18:26:55 >

clock-img

09.02.2010, 18:30

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

joj domi veli ti mm da ti se moglo posrečiti i bez toga a joga je spas, ajme upiškit ću se sve mi suze iduuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 18:39

clock-img

leilany

pencil-img

9082

domy user posted image user posted image user posted image user posted image cuj ovo metlu postavila umjesto sipke....buahaha....jesi caricauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

09.02.2010, 18:51

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

user posted image user posted image user posted image user posted image domi zakon si metla user posted image user posted image meni bi moj rekao sta planiras veceras odletitiuser posted image user posted image

ja sam vise za striptiz stila ples u kriluuser posted image


_____________________________



clock-img

09.02.2010, 18:57

clock-img

lee

pencil-img

4135

ajme meni domi super si!user posted image  jesi me nasmijala..joj možda i meni proradi želja za sexom...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

09.02.2010, 19:04

clock-img

minnie

pencil-img

1497

IZVORNA PORUKA: ninolina

ja ćekam golauser posted image user posted image



to imm najviše voliuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.02.2010, 19:07

clock-img

minnie

pencil-img

1497

tdomy zakon siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.02.2010, 19:07

clock-img

minnie

pencil-img

1497

domy zakon siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.02.2010, 19:09

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: mama mery

user posted image user posted image user posted image user posted image domi zakon si metla user posted image user posted image meni bi moj rekao sta planiras veceras odletitiuser posted image user posted image

ja sam vise za striptiz stila ples u kriluuser posted image



a vidi koke ona prakticira lap dance...user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

09.02.2010, 19:12

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

user posted image user posted image user posted image eh da i ja koju ispričam..jednom (ajd znam se srediti tako)user posted image user posted image ono štilke,body,čarape samostoječe..ne,sve super..muž poludio,bacio se na mene i u žaru igre heeheh zabih si s štiklom u tijelo.ja vičem jaoj, boli me user posted image on još jače me zgrabio,mislio da ja od uživanja stenjem..ja opet vrisnem on još jače dok ga nisam opalila nogom i rekla:majmune jedan pa boli me...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:14

clock-img

ama

pencil-img

760

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eh bezobraznice jedneuser posted image user posted image user posted image

clock-img

09.02.2010, 19:19

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

jesam sexy haljinice prije,pa moj to muž meni digne do vrata maltene me uguši dok dođe do cica,a štikle ,čarape to njemu nije uopče jasno koji je to užitak nekomuser posted image

clock-img

09.02.2010, 19:22

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

user posted image user posted image kak koji užitak,pa baš je u tome čar,pola sata se sređuješ on to za sekund makne...user posted image user posted image al ja to volim,ljeti znam ispod ne obući ništa heheeh ispod haljine...user posted image user posted image pa mu onako samo to šapnem u uho kad smo negdje s društvom....user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:23

clock-img

natalijax

pencil-img

12210


IZVORNA PORUKA: Lady3

user posted image user posted image kak koji užitak,pa baš je u tome čar,pola sata se sređuješ on to za sekund makne...user posted image user posted image al ja to volim,ljeti znam ispod ne obući ništa heheeh ispod haljine...user posted image user posted image pa mu onako samo to šapnem u uho kad smo negdje s društvom....user posted image


user posted image user posted image user posted image ti si ludauser posted image user posted image user posted image

clock-img

09.02.2010, 19:25

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

eh,eh treba malo unijeti žara i strasti u brak,ak sam udana nisam mrtva...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:27

clock-img

osobno

pencil-img

2730

Ja sam jednom obukla korzet, nakon tri miseca trbušnjaka(itekako se vidi rezultat), i tako mi u žaru igre, a on cilo vrime pokušaje otkopčat, onih sto botuna na korzetu ne bi li doša do malo mesa he he he....nakon 5-6 min dobija je živčani slom i izaša iz sobe "jbt korzet i ko ga izmisli!"user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

09.02.2010, 19:29

clock-img

minnie

pencil-img

1497

istina lady samo tak

clock-img

09.02.2010, 19:29

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

ehheeh,draga moja trebao ti je to strgnuti ili uzeti škare i cik-cak user posted image user posted image ooo mog to ne bi spriječilo nimalo..treba malo maštee... user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:35

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

mi volimo uloge user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

09.02.2010, 19:36

clock-img

osobno

pencil-img

2730


IZVORNA PORUKA: Lady3

ehheeh,draga moja trebao ti je to strgnuti ili uzeti škare i cik-cak user posted image user posted image ooo mog to ne bi spriječilo nimalo..treba malo maštee... user posted image user posted image



Ma moj je perfekcionist, ali ne bi mu bilo koristi i da se vratio jer sam se toliko smijala da se durio idućih tjedan dana....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.