cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: sex,sex ehehheh:)

  
clock-img

09.02.2010, 19:39

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

user posted image user posted image drugi put si trebala ga sačekati gola za ispriku ahahhahah

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:42

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

kak je nekima veselouser posted image user posted image
i ja volim onako divlji sex
mi se nismo poseksali u našem krevetu (što zbog djece jer su spavali sa mnom) jako dugo tako da su naši užici svaki put na nećem novomuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 19:44

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

eh kad imaš klince kako mašta samo proradi ehehhe,više vani nego u spavaćoj sobi..zakonnnnnnnn...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:44

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

ajde cure vidim vas gore,dođite i vi malo ovdje.ne sramite se,eheheheheh...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:45

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

bogme snalazimo se na sve načine ali i sad kad sam sama u krevetu nije nam gušt uvjek završimo negdjeuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 19:45

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

me koliko ih ima a sve fineuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 19:46

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

user posted image user posted image user posted image pričaj mi eheheheh....

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:46

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

pričaj mi eheheheh....


a i vi takouser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 19:48

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

Mi imamo svega i svačega i često to koristimo!!!
Naravno, halteri, čizmice, štiklice, samostojeće..........svaštauser posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

09.02.2010, 19:49

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

user posted image user posted image user posted image čuj trudim s eheeheheh,anusha samo tako,naprijed.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

09.02.2010, 19:59

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Mi volimo kombinirat svašta..za Božić sam dobila crveno crni korzet..samostojeće su skoro pa uvijek u igri, čipkane tange, bokserice, ugl se ja sređujem ali se zna i mužić obuć fino...
Jedanput smo se obukli kao da idemo van(on košulja, kravata, hlače, ja haljina i štikle..) i to nam je bila predigra..

A kako dečki većinom spavaju u sobi onda nam je dnevni oaza mira i kupaona..a kutna i njeni nasloni čuda čine.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

09.02.2010, 20:05

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

da kupaona.. kada... odlično!!!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

09.02.2010, 20:07

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Mi nemamo kadu, imamo tuš, a kako se sa stažem braka debljamo, ne stanemo više skupa ni pod tuš pa nam je mašina aktualna...a to dok se dečki igraju odemo na brzaka..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

09.02.2010, 20:08

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

Upalite i centrifugu iliuser posted image user posted image
To moramo probatiuser posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

09.02.2010, 20:16

clock-img

lee

pencil-img

4135

IZVORNA PORUKA: natalijax


IZVORNA PORUKA: Lady3

user posted image user posted image kak koji užitak,pa baš je u tome čar,pola sata se sređuješ on to za sekund makne...user posted image user posted image al ja to volim,ljeti znam ispod ne obući ništa heheeh ispod haljine...user posted image user posted image pa mu onako samo to šapnem u uho kad smo negdje s društvom....user posted image


user posted image user posted image user posted image ti si ludauser posted image user posted image user posted image







jeste me nasmijale....ako me nakon svega ne ulovi želja za sexom ja ču doči kod vas na tečajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

09.02.2010, 20:34

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

jeste me nasmijale....ako me nakon svega ne ulovi želja za sexom ja ču doči kod vas na tečajuser posted image user posted image user posted image


e stvarno lee, mislim onouser posted image a gle kak se mi trudimo da vam olakšamo predigru daj navali tamo na muža, iznenadi gauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 20:36

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

IZVORNA PORUKA: anuska08

Upalite i centrifugu iliuser posted image user posted image
To moramo probatiuser posted image user posted image



Misliš da imamo vremena još i za paljenje?
To je sve brzinski, trčimo jedno za drugim po stanu, osiguramo djecu i trk u kupaonu..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

09.02.2010, 20:59

clock-img

Domy

pencil-img

3417

Cure moje moram vam i ovo ispričat..
mjesto radnje je spavača soba..
sami u kuči djeca bila na moru..to je bilo prije negoli sam domija imala..
Sredim ti se ja tu je crni korzet,halteri i crne štiklice,našminkana duga plava kosa,e da zaboravila sam napomenut crne čipkaste rukavice..

bacili se mi na akciju..prvo predigra to mi je inače najvažnije u sex-u..
napalio on mene ja njega..
i on ti se nasloni na ogradu od kreveta s tim da je krevet naslonjen na zid..a ja ti počela lagano jahi jahi..i tako ti ja jašem ..jašem..jašem..
ovo moram napomenut..nema mi ništa gore kad on počne svršavat u isto vrijeme kad i ja.

i tako ti ja jašem i počnemo svršavat u isto vrijme i on sad da ne svrši u mene ..
veli meni makni se..a ja od onog uzbuđenja ,čujem ja njega al mi ljepo hoču se vraga maknut..

on meni opet makni se..a ja njemu hoču hoču hoču..onako sva uzbuđena od užitka..

kad je on mene uhvatio i da me odmakne ja ti odletim napred prema zidu ..tako me naglo odgurnuo da sam udarila glavom a najviše nosom..
da mi je automacki počela jako curit krv iz nosa ..krvi je bilo po meni po njemu i po krevetu..

e ako mu onda nisam razbila glavu..tu veče smo se i posvađali..

i onda smo se dogovorili da nesmijemo svršavat u isto vrijeme..jer meni je lijepo i ja sa njega neču da se maknem...

sad mi je to sve smiješno al eto..

al ima toga još..da čujem vas cure ..da ne ispadne da samo ja imam zgoda i nezgoda u krevet..user posted image user posted image

clock-img

09.02.2010, 21:05

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ženo ti se nesmiješ seksati ubit češ seuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 21:06

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: ninolina

ženo ti se nesmiješ seksati ubit češ seuser posted image user posted image



sve za užitakuser posted image user posted image

clock-img

09.02.2010, 21:08

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

bogme ja imam na koljenima doživotne ožiljke od uživanja

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 21:34

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

cure ste u posluuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 21:35

clock-img

lee

pencil-img

4135

IZVORNA PORUKA: ninolina

jeste me nasmijale....ako me nakon svega ne ulovi želja za sexom ja ču doči kod vas na tečajuser posted image user posted image user posted image


e stvarno lee, mislim onouser posted image a gle kak se mi trudimo da vam olakšamo predigru daj navali tamo na muža, iznenadi gauser posted image user posted image










hoču samo čekam pravi trenutak...moram još savjeta poslušati...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

09.02.2010, 21:38

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

hoču samo čekam pravi trenutak...moram još savjeta poslušati...user posted image


user posted image user posted image sad bu sigurno stigal jedanuser posted image
ja ozbiljno nebi mogla bez sexa čudim se curama koje izdrže i po nekoliko mjeseci... kako moguuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

09.02.2010, 21:43

clock-img

lee

pencil-img

4135

IZVORNA PORUKA: ninolina

hoču samo čekam pravi trenutak...moram još savjeta poslušati...user posted image


user posted image user posted image sad bu sigurno stigal jedanuser posted image
ja ozbiljno nebi mogla bez sexa čudim se curama koje izdrže i po nekoliko mjeseci... kako moguuser posted image user posted image user posted image





ja sam se tome čudila prije trudnoče a sad mi je to normalno...znam ja tko če meni pomoči...user posted image user posted image user posted image  rekla mi je danas Zvrk da mogu pričati samo da ne diram...he he...user posted image  nema više djece nema..jedva sa ovim stignem na kraj....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013