cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: gutanje sperme

clock-img

18.09.2011, 21:44

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918

predavanje na medicini...
profesor: - ...sperma se sastoji uglavnom od jednostavnih šećera...
studentica: - ali kako to da onda nije slatkog okusa...
profesor: - kolegice...perceptori za slatko se nalaze na vrhu jezika...ne u grlu...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

19.09.2011, 12:05

clock-img

Anoniman

joj jesi opaljen 100%!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

clock-img

19.09.2011, 21:47

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

ne "pušim" znači da ni ne gutam user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.10.2011, 13:05

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

ma meni to super! ali faca MM kad je gotovo.... NEPROCJENJIVO user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

13.11.2012, 15:39

clock-img

ucitelj

pencil-img

864

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao sto me nasmijaste odgovorima ajmeeeee. volim felacio al ja njemu i ne gutam nikako ni trun jer sam se jednom opekla bilo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image i nikad vise a inace nevolim ni da me on oralno zadovoljava jer se ne osjecam ugodno samo nekad ga pustim da pase jer on uziva, algutanje mi enide nemogu ga ni u grlo ugurat posteno dize mi se zeludac nije da mi se gadi vec me hebe zeludac

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

clock-img

13.11.2012, 15:53

clock-img

anamarijapupek

pencil-img

169

Pazim na liniju tako da ne, nema šanse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma meni je smiješno sad kad mu pomognem olakšati ga jer se ne keksamo dok sam trudna. Pa mi to u rukama...a u ustima, fala ne fala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

clock-img

12.01.2013, 09:04

clock-img

daxy

pencil-img

4410

Pregledavam ja ovaj forum da vidim šta tu ima i naletim na ovu temu. Malo je reći da sam se nasmijala! Skoro sam sa stolice pala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Originalne ste!

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

clock-img

12.01.2013, 12:16

clock-img

maminangel

pencil-img

773


IZVORNA PORUKA: daxy

Pregledavam ja ovaj forum da vidim šta tu ima i naletim na ovu temu. Malo je reći da sam se nasmijala! Skoro sam sa stolice pala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Originalne ste!


Joj daxi potpisujem,ovo je živo kino..

clock-img

12.01.2013, 12:24

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ne "pušim" znači da ni ne gutam user posted image user posted image user posted image


ispravak na ovaj moj komentar od prije,jednom sam probala mm,a to je izgledalo otprilike ovako : malo fafam pa pljunem pljuvacku sa strane kad se nakupi,pa opet malo fafam pa pljunem i tako do kraja,zeludac mi je bio u nosu (ne samo u grlu) znaci ni vlastitu pljuvacku nisam mogla da progutam,a ruka mi je bila do lakta mokra valjda od plljuvačke user posted image user posted image od tad nema šanse da ga primirišem ,a kamoli da ga stavim u usta user posted image
al volim da on mene oblize i njemu to ne smeta user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

12.01.2013, 13:40

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ne "pušim" znači da ni ne gutam user posted image user posted image user posted image


ispravak na ovaj moj komentar od prije,jednom sam probala mm,a to je izgledalo otprilike ovako : malo fafam pa pljunem pljuvacku sa strane kad se nakupi,pa opet malo fafam pa pljunem i tako do kraja,zeludac mi je bio u nosu (ne samo u grlu) znaci ni vlastitu pljuvacku nisam mogla da progutam,a ruka mi je bila do lakta mokra valjda od plljuvačke user posted image user posted image od tad nema šanse da ga primirišem ,a kamoli da ga stavim u usta user posted image
al volim da on mene oblize i njemu to ne smeta user posted image user posted image

koji sebičnjak user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

12.01.2013, 13:51

clock-img

daxy

pencil-img

4410


IZVORNA PORUKA: seraphyme

IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ne "pušim" znači da ni ne gutam user posted image user posted image user posted image


ispravak na ovaj moj komentar od prije,jednom sam probala mm,a to je izgledalo otprilike ovako : malo fafam pa pljunem pljuvacku sa strane kad se nakupi,pa opet malo fafam pa pljunem i tako do kraja,zeludac mi je bio u nosu (ne samo u grlu) znaci ni vlastitu pljuvacku nisam mogla da progutam,a ruka mi je bila do lakta mokra valjda od plljuvačke user posted image user posted image od tad nema šanse da ga primirišem ,a kamoli da ga stavim u usta user posted image
al volim da on mene oblize i njemu to ne smeta user posted image user posted image

koji sebičnjak user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne može to tako!!!! Ako primiš,moraš i dat! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

clock-img

12.01.2013, 14:16

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

mi smo se dogovorili,ja imam slab zeludac za to on može da svari svašta i tako funkcioniramo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

23.07.2013, 23:06

clock-img

Papalina

pencil-img

1038

hmmm----pa nisam znala da ima veze stim šta jede... znači, večeras je jeo sladoled i propustila sam dobru priliku?!user posted image user posted image user posted image
iskreno, jednom se slučajno zalomilo jer je imao želju za tim, i neznam zašto ko neki imbecil nisam pljunula nego progutala ne samo mrvicu, nego sve, samo mi se slilo u grlo... i bio je jakoooooooooo gorak okususer posted image bit će da je od alkoholauser posted image user posted image
sad ste me zaintrigirale... mogla bi opet probat kad bude jeo voćnu salatuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

clock-img

10.08.2013, 18:40

clock-img

mamasita

pencil-img

438

user posted image user posted image user posted image na neke odgovore sam se od srca nasmijalauser posted image user posted image user posted image
blowjob da,ali gutanje ne,jednostavno mi ima okus po pokvarenom jogurtu user posted image user posted image user posted image
i slažem se da to nema veze sa tim koliko nekoga voliš ili ne.

clock-img

12.07.2015, 09:39

clock-img

FIGICA FIFINANKICA

pencil-img

284

rijetko kada

clock-img

08.04.2024, 16:22

clock-img

malateeoll

pencil-img

67

Sex spojevi za odrasle - sekskontakt-hr.com Ne kažem da ćeš imati uspjeha ali barem skoro da nema lažnih profila.