cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

komplikacije u trudnoći

clock-img

16.03.2009, 11:44

clock-img

valeri

pencil-img

73

Mene zanima da li je netko od vas imao komplikacije,ovo mi je treća trudnoća nosim blizance oko 10 tjedna mi se pojavilo slabo krvarenje sada pijem dabroston tablete liječnica mi je rekla da se vidi tanak sloj tekućine u maternici više informacija mi nije pružila sad sam malo nervozna jer ne znam što mi se točno događa.Imala sam i neku upalu mjehura ako je netko imao slična iskustva neka ih podijeli. Hvala.user posted image

< Poruku je uredio valeri -- 16.3.2009 11:46:15 >

clock-img

16.03.2009, 11:56

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Nemam iskustva, samo da ti pozelim da sve bude ok i da ti bude mirna i zdrava trudnoca i da su to samo privremene i prolazne tegobe user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

16.03.2009, 11:59

clock-img

valeri

pencil-img

73

Puno ti hvala ni neznaš koliko mi znaće te umirujuće rijeći sad idem 27-mog ponovno na ultrazvuk nadam se da će biti sve u redu,samo bi bilo bolje znati malo više o takvim stvarima ali nažalost nisam dobila puno informacija.

clock-img

16.03.2009, 12:01

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Da je nesto zabrinjavajuce, sigurna sam da bi te lijecnica upozorila na to. Probaj sto vise mirovati i drzimo fige za UZV. A ti nam javi kako je proslo.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

16.03.2009, 12:02

clock-img

dominik

pencil-img

7965

nemoj otici iz ordinacije dok ne dobis informacije koje te zanimaju, to je tvoje pravo i njihova obaveza...sretno 

clock-img

16.03.2009, 12:05

clock-img

valeri

pencil-img

73

hvala vam svima javim vam što je bilo na ultrazvuku i ne odlazim van dok mi ne kaže sve.

clock-img

16.03.2009, 12:05

clock-img

mirna

pencil-img

8134

slabo krvarenje se je pojavilo i meni u 8. tjednu trudnoće. Pila sam spasmex i magnezij, tjedan dana mirovala i onda je bilo sve ok.

Želim  ti sve najbolje, puno odmaraj pa će biti sve u redu.user posted image

clock-img

16.03.2009, 12:07

clock-img

mirna

pencil-img

8134

IZVORNA PORUKA: valeri

hvala vam svima javim vam što je bilo na ultrazvuku i ne odlazim van dok mi ne kaže sve.



ja sam znala doći s listićem u ruci na pregled. zapisala sam sva pitanja koja su me mučila.. na kraju mi je moja gin  davala čak web adrese gdje da si pogledam što me zanima. valjda sam joj već dosadila...user posted image

clock-img

16.03.2009, 12:09

clock-img

valeri

pencil-img

73

Navodno sam čula da kad se izađe iz prvog tromjesječja da takve komplikacije prestaju.sad jer je istina ili nije ne znam.

clock-img

16.03.2009, 12:12

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

svakako pitaj sve što te zanima....sretno na uzvuser posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

16.03.2009, 13:18

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

ja sam imala razne komplikacije,npr.izuzetno visok tlak,pa mi terapija odmah ukljucena u ovoj tr.na zalost u prosloj nije na vrijeme pa je doslo do eklampsije,zatim,krvarenja u obje tr.,u ovoj nisko beba  i jako rizicna trud.zatim,kamen mi krenuo iz bubrega,dubila sam na glavi od bolaova jadna a trudna...ma svasta nesta.

clock-img

16.03.2009, 19:32

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: dominik

nemoj otici iz ordinacije dok ne dobis informacije koje te zanimaju, to je tvoje pravo i njihova obaveza...sretno 



Baš to. Dužni su ti dati informacije, mrzim kad nešto natuknu, a ne pojasne.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

16.03.2009, 20:09

clock-img

larky

pencil-img

172

Evo ja upravo u takvim problemima vec dva tjedna krvarim od 6 tjedna trudnoce, pijem utrogestan, mirujem a sutra idem na kontrolu i nadam se da ce sve biti ok. I u prijasnjoj sam trudnoci isto krvarila ali manje.

clock-img

17.03.2009, 19:08

clock-img

larky

pencil-img

172

Evo vratila se ja od ginekologa i jos uvijek kompikacije. Trudna 7 2/7 tjedana, vidljivi otkucaji bebina srca i hematom je jos uvijek prisutan, nadam se da ce se povuci do slijedece kontrole . . . 
Mene hematomi prate u svakoj trudnoci . . .

clock-img

18.03.2009, 10:18

clock-img

valeri

pencil-img

73

I ja se nadam da će svima nama biti dobro baš zato sam htjela da što više nas piše na ovoj stranici jer ipak i ovako dolazimo bar do nekakvih informacija,svaka od nas sazna nešto i podijeli na ovom forumu i to je ipak nešto.

clock-img

26.03.2009, 09:24

clock-img

larky

pencil-img

172

Nisam napomenula da mi je gin rekao da je moguce krvarenje do 16. tjedna iako nam do 12. tjedna daju terapiju, ali je ponekad i produze. evo ja jos uvijek krvarim i to smedje sto je doktor rekao da je to stara krv ( tako je vec tjedan dana ). Mislim i nadam se da ce biti sve ok jer me nista ne boli. Trenutno sam trudna 8 4/7tjedana.