cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

biseri nasih muževa

  
clock-img

29.09.2009, 00:41

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

evo juce bila tema o dječjim biserima,ajmo malo o muzevim,Kaže meni muž da stavim zapršku u rižoto,ja onako blijedo gledam u njega i kazem kakva zaprška u rižoto,on meni ja ti nist nevolim bez zaprske,i na kraju kaze on meni kakvi ce to bit rižoto bez crvene paprikeuser posted image user posted image stvarno je biser ,kod njega izgleda nema u jelu crvene paprike ako neide zaprška,Sad vi

clock-img

29.09.2009, 00:44

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Toliko te volim da bih za tebe napravio sve.....kaj mozes sutra sama ici gore u Vinogradsku ili te bas moram voziti?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

29.09.2009, 00:58

clock-img

Krky

pencil-img

1683

"Nije ona rodila blizance, ona je bila na operaciji pa su joj ih izvadili!" (a nije moj muž ni neki "tutlek, samo nije mogao podnjet da pažnja bude usmjerena na mene kad smo dobili blizance, a nije se mogao ni hvalit da su oni samo njegova zasluga, jer su neidentični) To mu je obično bila i obrana kad bi ga netko pitao jel bio sa mnom kad sam ih rađala (1. "Nije ih rađala!" 2. "Nije ju boljelo!"). A jadan on!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

29.09.2009, 01:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

29.09.2009, 01:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

29.09.2009, 01:51

clock-img

tiha

pencil-img

10103

nisu genijalni nego fenomeni ahahahhauser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

29.09.2009, 08:57

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Mm kad mu se skupi neki džemper ili hlače (a dosta puta se ni ne skupe nego se on proširi)uvijek kaže kad si mi ih iskuhala!



Isto user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

29.09.2009, 14:32

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

moj misli da se pelena sam mjenja ak je djete ukakano,i sad ti ostavi njemu djeteuser posted image user posted image user posted image izgleda da bi mi sinak bio popisan danimauser posted image

clock-img

29.09.2009, 15:17

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Toliko te volim da bih za tebe napravio sve.....kaj mozes sutra sama ici gore u Vinogradsku ili te bas moram voziti?



user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.09.2009, 22:43

clock-img

Viky

pencil-img

2283

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Mm kad mu se skupi neki džemper ili hlače(a dosta puta se ni ne skupe nego se on proširi)uvijek kaže kad si mi ih iskuhala!

Zamračim od bijesa svaki puta. Koji debil iskuhava džempere ili samtane hlače? I on svaki puta već 15 godina jedno te isto,samo da ne prizna da se udebljao isto toliko kilauser posted image


Biser br 2:

idemo kuminom malom na 1 rođendan i on pita kumu:a koliko je on star??



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

29.09.2009, 22:47

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Ah ti muški! Moj stalno govori kad mu velim da si kupi nove stvari za obući da ima pun ormar, a onda kad nekud idemo veli pa ti stvarno imaš pravo nemam si kaj za obući, da poludiš.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

29.09.2009, 22:50

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Moj je prije nekog vremena vodio Niku piškiti,i meni viče odozgo iz kupaone "a sa čime ti nju brišeš?"user posted image user posted image


Pa ne sa ručnikom valjdauser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

29.09.2009, 22:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

29.09.2009, 22:54

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Ma joj,ustvari mu se divim što me i nakon 10 godina još uvijek uspije iznenaditi sa svojim izjavamauser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

29.09.2009, 23:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

09.10.2009, 23:33

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

jedemo mi sladoled danas,i sin pokraj nas kaze moj muz joj kak mi je krivo mi tu jedemo,a on gleda u nasuser posted image taj moj muz bi djetetu i sladoled dao,bas je biser

clock-img

09.10.2009, 23:36

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Skoro sam zaboravila...
Nisam stigla skuhati ništa pametno,pa sam ispekla Ledino faširano od ribe. Jede mm (jer smo mi jeli ranije ) i ja ga pitam da li ti je dobra riba? On iznenađeno: To je riba? Ja sam mislio neko povrće..user posted image

user posted image user posted image


aha, tak sam ja neki dan buhtle spekla i velim da su s tetinim džemom, a on zagrize i pita: "To s orasima?" user posted image
jooooj!
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mariachi -- 9.10.2009 23:37:23 >

clock-img

09.10.2009, 23:38

clock-img

tiha

pencil-img

10103


IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Skoro sam zaboravila...
Nisam stigla skuhati ništa pametno,pa sam ispekla Ledino faširano od ribe. Jede mm (jer smo mi jeli ranije ) i ja ga pitam da li ti je dobra riba? On iznenađeno: To je riba? Ja sam mislio neko povrće..user posted image

user posted image user posted image


aha, tak sam ja neki dan buhtle spekla i velim da su s tetinim džemom, a on zagrize i pita: "To s orasima?" user posted image
jooooj!
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image




_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

09.10.2009, 23:46

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

user posted image  user posted image  user posted image

Ovdje bih mogla napisati bibliju....

Inače radi i previše, pa od silnog umora radi i u snu user posted image

I baš kad sam mislila da sam se navikla na sve nočne izjave, on sinoć:

Ej ženo, ma kog Boga radiš na gradilištu..rekao sam da ću te šamrole jesti kada dođem doma. user posted image user posted image
Ja ga zdrmam iz sna i opalim u smjeh, a on će : Ako  se već želiš sexati, onda me fino skineš...a ne tu se cerekati ko pas kad vidi kost

user posted image user posted image user posted image
Nisam mogla zaspati sat vremena od smjeha

clock-img

09.10.2009, 23:48

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Wukovarka

user posted image  user posted image  user posted image

Ovdje bih mogla napisati bibliju....

Inače radi i previše, pa od silnog umora radi i u snu user posted image

I baš kad sam mislila da sam se navikla na sve nočne izjave, on sinoć:

Ej ženo, ma kog Boga radiš na gradilištu..rekao sam da ću te šamrole jesti kada dođem doma. user posted image user posted image
Ja ga zdrmam iz sna i opalim u smjeh, a on će : Ako  se već želiš sexati, onda me fino skineš...a ne tu se cerekati ko pas kad vidi kost

user posted image user posted image user posted image
Nisam mogla zaspati sat vremena od smjeha



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.10.2009, 23:48

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

IZVORNA PORUKA: Wukovarka

user posted image  user posted image  user posted image

Ovdje bih mogla napisati bibliju....

Inače radi i previše, pa od silnog umora radi i u snu user posted image

I baš kad sam mislila da sam se navikla na sve nočne izjave, on sinoć:

Ej ženo, ma kog Boga radiš na gradilištu..rekao sam da ću te šamrole jesti kada dođem doma. user posted image user posted image
Ja ga zdrmam iz sna i opalim u smjeh, a on će : Ako  se već želiš sexati, onda me fino skineš...a ne tu se cerekati ko pas kad vidi kost

user posted image user posted image user posted image
Nisam mogla zaspati sat vremena od smjeha

ajme majkouser posted image user posted image user posted image user posted image vuki ovaj tvoj je bas biser

clock-img

10.10.2009, 11:57

clock-img

zaba

pencil-img

5626

kaže mm-ej žaba!Pa ti ustvari uopće nisi žaba!user posted image user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

10.10.2009, 12:11

clock-img

mrkvač

pencil-img

1215

E Wuki ovaj biser ti je odličan!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

clock-img

10.10.2009, 12:15

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

moj mm cesto bunca u snu pogotova kakd zaspe u dnevnom pa ga budim da ide u sobu zna mi reci evo samo dok ovo jos poljepimuser posted image

_____________________________



clock-img

10.10.2009, 22:43

clock-img

miha

pencil-img

424

"ljubavi,kupio sam ti tifus!" -kaže on noseći mi fikus!user posted image user posted image
smijala sam se danima..