cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Online shopping

  
clock-img

29.04.2014, 18:07

clock-img

chipa

pencil-img

62

Zanima me dali kupujete djeci, bebama ili vama robicu preko interneta?

Zamolila bih vas da napišete preko kojih stranica kupujete jer sam ja htjela kupiti neku robicu za moju dječicu ali na sve što sam naišla i što mi se svidjelo nije bilo dostave za Hrvatsku pa me zanima dali u nečemu griješim ili stvarno postoji samo par firmi koji šalju prema nama user posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 4.5.2014 9:30:34 >

clock-img

29.04.2014, 19:41

clock-img

mamo

pencil-img

42

Ja kupujem preko sportsdirect.com i preko ebay-a.

Sportsdirect ima dosta veliku poštarinu, ali uvijek kad naručujem, nađe se još netko od obitelji i prijatelja ko naručuje pa podijelimo poštarinu.

Preko ebay-a uglavnom ne dostavljaju u Hrvatsku američki prodavači ili im je poštarina jako visoka, ali iz kine dostavljaju i poštarina je često besplatna.


clock-img

30.04.2014, 18:46

clock-img

Sunshine28

pencil-img

2443

ja kupujem na carters.com, ali sa dostavom kod rodbine koja zivi u americi pa mi oni donesu, uvijek netko dolazi par puta godisnje...
istina, ameri jako puno naplaćuju poštarinu, iz naše perspektive uopće se ne isplati tako kupovati...

ja sam kupovala i neke sitnice preko ebaya, masnice, cipelice...sve bilo ok...


< Poruku je uredio Sunshine28 -- 30.4.2014 18:47:56 >


_____________________________

I + G = E & L

clock-img

01.05.2014, 10:40

clock-img

elina

pencil-img

412

Ja ne.....H&M je meni odličan....user posted image

clock-img

02.05.2014, 11:00

clock-img

keyt

pencil-img

682

Potpisujem Elinu, volim vidjeti i opipati što kupujem i želim to odmah i sad user posted image
Btw., H&M na Cvjetnom u ZG od nedavno drži i odjeću za djecu i bebe. Tako da mi je sad super jer živim blizu, a radim u centru. Fino obiđem H&M i Zaru, eventualno Benneton, čak i Nama, sve u Ilici i nađem što mi treba po pristojnim cijenama, po igračke u Mueller na Trgu, a po ubuću u Pediped u kvartu. Povremeno samo do Pointa na Vrbanima u Next i Lindex kada su sniženja i to je to. Sretna sam što ne moram više po šoping centrima, koja ne ljubim baš, zbog H&M-a. user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.05.2014, 18:08

clock-img

chipa

pencil-img

62

Ma nađem i ja dosta stvari u tim dućanima ali jednostavno volim da ako nešto kupim da to ne nosi pola grada ili države, zbog toga gledam po web shopovima ... ne za bodiće ili majičice nego za kaputiće, jakne, skafandere, kapice, za tenisice za Ro sam obišla cijeli grad da ih nađem, ali prave tenisice ne tenisice koje izgledaju kao cipele, i jedva našla adidaske i to u zadnjem dućanu koji se nedavno otvorio u Ri, ali da nisam kupila bi mu preko neta sigurno user posted image ... ovdje u našim dućanima nije mi baš neki izbor po mom ukusu ... uvijek tražm ono nešto a to nikako da nađem user posted image ništa zato, morat ću se prihvatit igle i konca user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

clock-img

03.05.2014, 18:13

clock-img

chipa

pencil-img

62

Zar više nitko ne kupuje ili zna neke online stranice user posted image čemu onda forum ili tema "zašto naša ringeraja umire" user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

clock-img

03.05.2014, 21:43

clock-img

evanoi

pencil-img

911

http://www.blamar.hr/darino/ na ovoj stranici imaju super bodiće. tu sam ja naručila za nećaka, s natpisom samo za njega. dakle, definitivno nema pola grada takav, makar mene osobno to uopće ne smeta.

clock-img

04.05.2014, 11:57

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

http://hr.nextdirect.com/en/

meni je ova stranica super. ima super stvari, nešto skuplje nešto jeftinije ali stvarno se svašta može naći. dostavljaju u hrvatsku. Cijene su izražene u kunama a ako je narudžba veća od 20 eura poštarina je besplatna i pošiljka stigne za 3 radna dana.

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

clock-img

04.05.2014, 21:13

clock-img

chipa

pencil-img

62

Hvala curke user posted image cekamo jos stranica user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

clock-img

28.11.2014, 07:07

clock-img

monstrum

pencil-img

813

Slažem se Elinom...obožavam h&m user posted image   uvijek nađem prekrasnih stvari kako za klince tako i za sebe..a stalno budu neka sniženja..
Odjeću rijetko naručujem online.. jedino cipele preko shoe be do web shopa, jer imaju outlet web shop i odlične cijene, a od stranih web trgovina na ovom linku naručujem bar jednom u 2 mjeseca  http://www.iherb.com/ jer imaju odlične cijene i izbor, a poštarina im je mizerna ako vam se ne žuri. Evo u zadnjoj narudžbi sam naručila niveine proizvode, labello kojeg nema kod nas, nesicu, i još podosta zdrave hrane i poštarina mi je bila 3 $ a došlo je za 16 dana.

clock-img

28.11.2014, 14:10

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Naručujem preko grupne narudžbe dosta toga sa tesca,sportdirecta...Jer budu često akcije i ispadne dosta povoljno a ni dostava ne bude skupa kada se podijeli sa više ljudi user posted image

clock-img

28.11.2014, 14:21

clock-img

monstrum

pencil-img

813

IZVORNA PORUKA: Ela28
Naručujem preko grupne narudžbe dosta toga sa tesca,sportdirecta...Jer budu često akcije i ispadne dosta povoljno a ni dostava ne bude skupa kada se podijeli sa više ljudi user posted image


Pogotovo ako vas se skupi nekoliko, to je super.. ja kad naručujem ganjam termine kad je free shiping, to mi je najdraže user posted image

clock-img

28.11.2014, 14:23

clock-img

Ela28

pencil-img

722


IZVORNA PORUKA: monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28
Naručujem preko grupne narudžbe dosta toga sa tesca,sportdirecta...Jer budu često akcije i ispadne dosta povoljno a ni dostava ne bude skupa kada se podijeli sa više ljudi user posted image


Pogotovo ako vas se skupi nekoliko, to je super.. ja kad naručujem ganjam termine kad je free shiping, to mi je najdraže user posted image



Naravno čitala sam da tesco ima 25% na sve budem bacila pogled jer sutra ide grupna narudžba user posted image

clock-img

28.11.2014, 17:21

clock-img

monstrum

pencil-img

813


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28
Naručujem preko grupne narudžbe dosta toga sa tesca,sportdirecta...Jer budu često akcije i ispadne dosta povoljno a ni dostava ne bude skupa kada se podijeli sa više ljudi user posted image


Pogotovo ako vas se skupi nekoliko, to je super.. ja kad naručujem ganjam termine kad je free shiping, to mi je najdraže user posted image



Naravno čitala sam da tesco ima 25% na sve budem bacila pogled jer sutra ide grupna narudžba user posted image



Nisam nikad naručivala od njih, iako čim odem van tražim njihove trgovine i kupujem kod njih..
Daj link molim te preko kojeg naručuješ ako nije bed.. user posted image

clock-img

28.11.2014, 17:22

clock-img

Ela28

pencil-img

722


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28
Naručujem preko grupne narudžbe dosta toga sa tesca,sportdirecta...Jer budu često akcije i ispadne dosta povoljno a ni dostava ne bude skupa kada se podijeli sa više ljudi user posted image


Pogotovo ako vas se skupi nekoliko, to je super.. ja kad naručujem ganjam termine kad je free shiping, to mi je najdraže user posted image



Naravno čitala sam da tesco ima 25% na sve budem bacila pogled jer sutra ide grupna narudžba user posted image



Nisam nikad naručivala od njih, iako čim odem van tražim njihove trgovine i kupujem kod njih..
Daj link molim te preko kojeg naručuješ ako nije bed.. user posted image



https://www.clothingattesco.com/

clock-img

28.11.2014, 17:24

clock-img

monstrum

pencil-img

813


IZVORNA PORUKA: Ela28

https://www.clothingattesco.com/



Hvala user posted image

clock-img

28.11.2014, 17:25

clock-img

Ela28

pencil-img

722


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

https://www.clothingattesco.com/



Hvala user posted image



Ništa samo skupa je dostava ali ja naručujem preko facebooka preko grupne narudžbe pa ispadne 10 kn +15 kn tisak user posted image

clock-img

28.11.2014, 17:29

clock-img

monstrum

pencil-img

813


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

https://www.clothingattesco.com/



Hvala user posted image



Ništa samo skupa je dostava ali ja naručujem preko facebooka preko grupne narudžbe pa ispadne 10 kn +15 kn tisak user posted image




Sve ću proučiti bez brige, samo da klinci odu spavati-takve stvari volim na miru raditi. user posted image

clock-img

29.11.2014, 10:33

clock-img

angellah

pencil-img

252

Jel netko iskoristio Crni petak akcije?
Kod nas to nije još zaživjelo....

clock-img

29.11.2014, 14:03

clock-img

Ela28

pencil-img

722

IZVORNA PORUKA: angellah

Jel netko iskoristio Crni petak akcije?
Kod nas to nije još zaživjelo....



Nisam ništa pametno ni potrebno našla user posted image ali ima dosta dobrih stvari na e kupi recimo Ariel za 20 pranja 1+1 gratis za 40 kn to nije loše user posted image

< Poruku je uredio Ela28 -- 29.11.2014 14:04:31 >

clock-img

29.11.2014, 14:34

clock-img

monstrum

pencil-img

813

nažalost nisam ..iako sam dobila puno kojekavih emailova sa akcijama, ali tranutno je kriza na računu. user posted image

clock-img

29.11.2014, 14:47

clock-img

Ela28

pencil-img

722


IZVORNA PORUKA: monstrum

nažalost nisam ..iako sam dobila puno kojekavih emailova sa akcijama, ali tranutno je kriza na računu. user posted image




Hehe ja i susjeda naručile sa e kupi svakoj po 2 Ariela skupa sa dostavom 100 kn pola plati ona pola ja user posted image

clock-img

30.11.2014, 09:37

clock-img

monstrum

pencil-img

813


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum
nažalost nisam ..iako sam dobila puno kojekavih emailova sa akcijama, ali tranutno je kriza na računu. user posted image


Hehe ja i susjeda naručile sa e kupi svakoj po 2 Ariela skupa sa dostavom 100 kn pola plati ona pola ja user posted image



To je super cijena...a ja za susjede imam samo neke penziće, tako da niš od dogovora oko takvih stvari user posted image

clock-img

12.07.2015, 16:32

clock-img

Ela28

pencil-img

722

www.sportsshoes.com/

Kupila tenisice Nike platila u $ postarina bila free user posted image
Sad bas imaju velike popuste i u cetvrtak narucila u ponedjeljak doslo svaka im cast user posted image